pembe akıntı(yerleşme kanaması olabilir mi?)

Merhaba arkadaşlar. Bende altı ay önce düşük yaşadım. Altı aydır ugrasiyorduk ve bu ay umidimi kestim hafta sonu temizlik yaptım ağır kaldırdım. Persembe adet günüm olmasına rağmen içime bisey doğdu dün idrar testi yaptım iki çizgi çıktı. Gece kahverengi bir akintim oldu. sabah devam etti ama açık pembe olarak. Panik olduk. Sabah hastaneye gittim. Pozitif çıktı ama doktor iki gün beklememiz lazım değer kendini katlayacak mı dedi. Suan çok kötüyüm ve korkuyorum. Böyle bir tecrübesi kan arkadaşlar var mı acaba? Allaha sığındım iki gün bekliyecem. İnsallah sağlıklı bir evladım olur.

Adet gecikmismiydi ve değer kac çıkmıştı ? endişe etcek bir şey yok. Genelde 2 gün sonra bir daha bakıyorlar kana. Hayırlı olsun.

Adet gecikmismiydi ve değer kac çıkmıştı ? endişe etcek bir şey yok. Genelde 2 gün sonra bir daha bakıyorlar kana. Hayırlı olsun.

Yok adetim gecikmedi. Günüm yarın. Degerimse 205 di. Yarın tekrar hastaneye gideceğiz. Tabi bir düşük yaşayınca yaşta 30 oolunca biraz endişelendik. Sağolun teşekkür ederim. Allah isteğen herkese versin inşallah.

Yok adetim gecikmedi. Günüm yarın. Degerimse 205 di. Yarın tekrar hastaneye gideceğiz. Tabi bir düşük yaşayınca yaşta 30 oolunca biraz endişelendik. Sağolun teşekkür ederim. Allah isteğen herkese versin inşallah.
yeni testin sonucu kac çıktı ?

Slm kızlar bnm.adetime 16 17 gün vardı pembe akintim oldu az oldu ertesi gün 1 damla oldu ve kurudu kahverengi oldu karnında aniden batmalarim var başım ağrıyor halsizlik oluyo ama çok deil adetime 4 gun var hamilemiyimsizce lütfen yardımcı olum

X