pembe akıntı(yerleşme kanaması olabilir mi?)

canım, bişey soracağım. peki sende kanama başlamadan 2-3 gün önce yumurtalıklarına iğne batırılıyormuş gibi oldu mu. bende öyle bişeyler oldu.

yok bende hiç bi belirti yoktu normal adetimde ne oluyosa onda da olmuştu.(biraz bel ağrısı göğüs şişkinliği falan)düşük yaptığımda dedim ya koyu renkli sıvı geliyodu diye 5 yada 6 gün sonra karnımda ağrı olmaya başlamıştı.

canım ben evlenmeden önce somamarda ayşe hanıma gitmiştim genel bi kontrol için ama şimdi bahar tıpta nagihan hanım var gitmedim ama çevremde gidenler çok memnun , kısmet olursa bende ona gitmeyi düşünüyorum

canım hayırlısı allahtan inşallah bu ay bütün bekleyenler hamiş olarak yazarlar buraya sıkma kendini rahat bırak.... allah isteyen herkese versin inşallah...

olabilir canım çünkü döllenmeden 1 hafta 10 gün sonra yumurtalıklardan rahme geçen
zigot tutunmaya başlar
bu sırada kanama olabilir:kahve:
ama kesin emin olabilmek için test yaparsın canım hayırlısı olsun:teselli:

bu dediğin doğrumu?çünkü benim reglim 1gün geldi sonra kesildi.adetimin bitiminden 9 gün sonra tekrar kan geldi 1 sefer.olabilirmi acaba????

canım gebelik testı ıdrarla yapılınca yanlış sonuç verebılıyor sen en iyisi bir hafta sonra doktora git kan tahlili yaptır.hayırlısı olsun ne fazla ümitlen nede ümidini yitir.zamanı gelince olur merak etme dua et sadece.ama eczanelerde satılan testler 10 gun geçmeden kesin sonuç vermez.hatta 10 gun geçsede vermeyebılr.benım öyle oldu :))7 haftalık hamıleyım şimdi...

arkadaşlar ben bu ayki kadar garip bir adet dönemi yaşamadım. önce 2 gün gecikti sonra leke leke geldi. sonra 3 gün bişey yok test yaptım negatif:KK43: sonra 4. ve 5.gün müthiş bir sancı ve koyu renkli parçalar geldi. 30 yaşındayım ilk kez böyle oluyorum. stresten mi acaba..

arkadaşlar ben bu ayki kadar garip bir adet dönemi yaşamadım. önce 2 gün gecikti sonra leke leke geldi. sonra 3 gün bişey yok test yaptım negatif:KK43: sonra 4. ve 5.gün müthiş bir sancı ve koyu renkli parçalar geldi. 30 yaşındayım ilk kez böyle oluyorum. stresten mi acaba..

garip bişey.benim ilk hamileliğimde koyu renkli lekeler gelmişti tam adet günümde bende hasta oluyorum zannettim iki üç gün aynı lekeler geldi sonra feci bi sancı.meğer düşük yapıyomuşum.bu arada kendim evde test yaptığımda gebelik çıkmamıştı.kan testi yaptır bence yada doktora git.

garip bişey.benim ilk hamileliğimde koyu renkli lekeler gelmişti tam adet günümde bende hasta oluyorum zannettim iki üç gün aynı lekeler geldi sonra feci bi sancı.meğer düşük yapıyomuşum.bu arada kendim evde test yaptığımda gebelik çıkmamıştı.kan testi yaptır bence yada doktora git.
canım benimde aynen öyle oldu pazar günü hiç yerimden kalkamadım. dünde işe gelemedim. içime kurt düştü şimdi.

:çok üzgünüm:

canım benimde aynen öyle oldu pazar günü hiç yerimden kalkamadım. dünde işe gelemedim. içime kurt düştü şimdi.

:çok üzgünüm:

canım bence doktora git ihmal etme.ayrıca bana doktor daha erken gelseydin belki kurtarabilirdik demişti.herşeyin hayırlısı.bak ben şimdi yine hamileğim allah umut kesilmez:teselli:

canım bence doktora git ihmal etme.ayrıca bana doktor daha erken gelseydin belki kurtarabilirdik demişti.herşeyin hayırlısı.bak ben şimdi yine hamileğim allah umut kesilmez:teselli:
canım sağolasın. sağlıklı bir hamilelik geçirmeni temenni ediyorum.

daha çok yardımcı olmak isterdim ama benimde bilgim bu kadar.temennilerin için teşekkürler cnm

daha çok yardımcı olmak isterdim ama benimde bilgim bu kadar.temennilerin için teşekkürler cnm
canım, emin ol kafamdaki bir çok soruya sende cevap buldum. umarım düşündüğümüz gibi değildir. hafta sonuna kadar beklemem gerekecek. çünkü dün işe gelemediğim için tekrar izin almam çok zor:KK43:

canım, emin ol kafamdaki bir çok soruya sende cevap buldum. umarım düşündüğümüz gibi değildir. hafta sonuna kadar beklemem gerekecek. çünkü dün işe gelemediğim için tekrar izin almam çok zor:KK43:

canim yazilanlari hic okumadim ama soylemeden gecemedim cok dikkatli ol eger hamileyse dusuk belirtisi olabilir umarim hersey istedigin gibi olur

kızlar en sonunda lekeler bitti.8 gün devam etti normalde benim adetim 4-5 gün sürer. yarın doktora gitmeyi düşünüyordum ama sorun kalmadığına ve test negatif çıktığına göre gitmesem mi diyorum.

canım bence sen bi git görün derim ben bişiy çıkmazsada için rahatlamış olur ama sen bilirsin... en azından aklında acaba diye bi soru işareti kalmaz ama sen bilirsin!

canım bence sen bi git görün derim ben bişiy çıkmazsada için rahatlamış olur ama sen bilirsin... en azından aklında acaba diye bi soru işareti kalmaz ama sen bilirsin!
canım doğru söylüyosun ama artık testler hele muayene koltuğuna oturmak kabus gibi oldu. birde yarın memleketten kayınvalidemler geliyor.biraz zor gibi. aslında içim rahat değil ama bu düzensizlik belkide strestendir diyorum kendime

kızlar benim yumurtlama tarihim 18 iydi. doktorda aynısını hesapladı.endometrıum kalınlıgıda bu ay cok uygun gorunuyor.ve doktor bu ay sol yumurtalıgından yumurtlayacak gıbı gorunuyosun demıstı.gercektende aynı gün sol kasığımın agrısından duramadım.o günde ilişkiye girdik.ve tuhaftırki önceki aylar 2 veya 3 gun hafıfleyerek bıterdi.(yumurtlama sancısı) bu ay ertesi gün bıcak gibi kesildi.bu ay çok umutluyum kasıklarımda bıraz agrıda var.neyse benim sorum bu yerleşme kanaması kesin oluyor mu? birde yaklasık ne zaman oluyor? yani adet gecikmesi olmadan oluyormu? bir bilen cevaplarsa sevinirim..öptüm sizleri..:dance:

benimde adetim 15 gün geçti kasık ağrılarım var diye önce umursamadım sonra idrar testi yaptım bebek 3 haftalık olmasına rağmen çıkmamıştır.doktora kist şüphesi falandır diye gittim rahimde bebek kesesi görmediği halde test yapalım dedi testte çıktı bir sonraki kontroldede bebek göründü bence bir doktora git

X