Sizce vazgeçilmez kadının sırrı nedir ??

Zaten erkek aşıksa vazgeçemez ne yapsanızda sevmeye devam eder.Ama tabi kadın biraz yumuşak şevkatli olursa, dırdır etmez eşini her konuda mümkün olduğunca desteklerse, aradığı huzuru sağlarsa aşık değilse bile büyük bir sevgiyle sevebilir.(Bencee)
Ben pek dikkat etmem ama eşim hala koşar peşimden, batmıyo pek kusurlarım, batsada katlanıyooo.

valla onu bende cozemedim,size bi animi anlatayim benim eskiden sefimin bi arkadasi vardi,onunda abisi dunyalar guzeli boylu poslu bakimli karisini birakip yuzune bakilmaz cirkin kibirli biriyle evlenmis ve kadina tapiyomus,sefim dediydiki arkadasina kiz allasen su kadini gorunce ac bi seyine bak altindanmidir nedir bu adam bu kadar tapiyo,şutarafagitti:roflol::roflol::roflol:
arkadaslar bakimlilik guzellik bi yere kadar tanidigim uc kisi ayni durumda dunyalar guzeli eslerini birakip cirkinler guzeliyle evlendiler gece gorsen korkarsin adamlar tapiyo resmen isin sirri nedir bilmemkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Ayyy ne güldüm yaa :roflol::roflol:

valla onu bende cozemedim,size bi animi anlatayim benim eskiden sefimin bi arkadasi vardi,onunda abisi dunyalar guzeli boylu poslu bakimli karisini birakip yuzune bakilmaz cirkin kibirli biriyle evlenmis ve kadina tapiyomus,sefim dediydiki arkadasina kiz allasen su kadini gorunce ac bi seyine bak altindanmidir nedir bu adam bu kadar tapiyo,şutarafagitti:roflol::roflol::roflol:
arkadaslar bakimlilik guzellik bi yere kadar tanidigim uc kisi ayni durumda dunyalar guzeli eslerini birakip cirkinler guzeliyle evlendiler gece gorsen korkarsin adamlar tapiyo resmen isin sirri nedir bilmemkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

bizimki bakırdan demek kifisfisfis
du bi bakıyımyasakkelime

bence hiç bir konuda konuşmayan bi şey istemeyen dırdır mırdır yapmayan sadece yemek yapan temizlik yapan nerdeydin dıye sormayan robot gibi bişey olursan vazgeçilmez olursunuz gibi gelıyor bana

tecrübelerime dayanarak diyorum ki; soğukkanlı,akıllı ve dırdır yapmayan kadınlar erkeklerin hayali. ee bide bakımlı ve gözüne güzel gözüktünüzmü tamamdır.

bende hepsi var üstüne bide anlayışlıyım ama erkeklere buda fazla geliyor güselim :içelim:

hiç kimse vazgeçilmez değildir bence..
sadece seven adam, vazgeçmeyen adam vardır.. :1closedeyes:

canim bence vazgecılmez kımse yoktur.yanı hayatının bır donemınde bır erkek ıcın vazgecılmez oldugunu hıssetmıs olsan bıle bence o kalıcı degıldır. bır de vazgecılmez olmak ıcın ozel caba harcasan da senı sevmeyen ya da ıstemeyen bırı ıcın bunlar fayda etmez.derler ya askın gozu kordur eger sevıyorsa zaten hıcbırsey yapmasan da onun ıcın en guzelı ve en ıyısı sen olursun tabı bu benım fıkrım..nasıl kı sen kactıgında ya da kabul etmedıgınde senden baska kımseyı gozu gormuyorsa bence elde edınce de senden baska herkesı gormeye baslar..

katılıyorum canım sana bencede vazgeçilmez kimse yoktur.

bir erkek için vaz geçilmez olabilmek için o erkeğin aradığı özelliklerde bir kadın olmak gerek yoksa yok güzellik yok bakım cazibe falan filan faso fiso çünkü öyle olduğunu sandığımız bir çok şey aslında bakıyoruzki onun umurunda değil onun aradığı başka bir şey, kimi erkek anne şevkati gördüğü kadına bağlanır meselaCADIARZU

bir erkek için vaz geçilmez olabilmek için o erkeğin aradığı özelliklerde bir kadın olmak gerek yoksa yok güzellik yok bakım cazibe falan filan faso fiso çünkü öyle olduğunu sandığımız bir çok şey aslında bakıyoruzki onun umurunda değil onun aradığı başka bir şey, kimi erkek anne şevkati gördüğü kadına bağlanır meselaCADIARZU

erkeklerin ne kadar istediği özelliklere sahip olsan da biyerden sonra bıkıyorlar çok çabuk sıkılıyorlar..

güleryüz olacak, tatlı dil mutlaka, harika yemek yapacaksın, sana annesinden daha fazla güvenmesini sağlayacaksın ayrıca hatalarını çok kolay affetmiyeceksin{çekdireceksin biraz}, kararlarında kararlı olduğunu hissedecek ki dikkatli olsun, en önemlisi kendi kendisine saygı göstermeyen kadınlara da tahammülleri yokdur... yani eşimizden önce kendimizi seveceğiza.s:1rolleyes::icecream: ister inanın ister inanmayınyerimseniben

güzel ve delikanlı yani şahsiyeti önde giden kadından vazgeçemezler

candy çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk haklısın hayatımmmmm aynen öyle oluyo

Bende gelecek korkusuna katılıyorum,kimse vazgeçilmez kadın olmaz olamaz..
Sadece mecbur olduğu kadın olursun..
Yıllarını vermişsindir,çocuklarına iyi annelik yapmışsındır,ailesine saygıda kusur etmemişsindir,eşini de sevmiş saymışsındır..o da sana mecburdur yıllar sonra..
Olay budur!
:kahve:

Bende gelecek korkusuna katılıyorum,kimse vazgeçilmez kadın olmaz olamaz..
Sadece mecbur olduğu kadın olursun..
Yıllarını vermişsindir,çocuklarına iyi annelik yapmışsındır,ailesine saygıda kusur etmemişsindir,eşini de sevmiş saymışsındır..o da sana mecburdur yıllar sonra..
Olay budur!
:kahve:

evet evet acilimi da bu
----------------------------------

Eveeeettt, şimşekleri üzerime çekecek 1-2 cümle edeyim.
Güzel ve bakımlı ol.
Zeki ol, kariyer yap.
Anlayışlı ol, dırdır etme.
İyi eş, iyi anne ol vs.vs.vs.

Yatakta harbiden "İYİ" değilsen :1no2:

X