Kalıcı kırışıklık ve dudak dolgusu

Loiseauxrouge

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.526
891
aquamid KALICI BİR DOLGU MADDESİDİR. Tabii bu madde vücut tarafından emilerek yok edilmez de. Bu demek ki, bir kaç ay sonra, diğer kullanılabilen maddelerin ve yöntemlerin aksine, tedavi, tekrarlanmak zorunda değildir. Enjekte edilen jel, yani Aquamid™, enjekte edildiği noktada sabit olarak kalır ve bu sebepten dolayı da Aquamid™ diğer tüm yöntemlerden benzersizdir.
KALICI DOLGULAR hakkında blgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarayerimseniben.....(ALINTIDIR)

Son düzenleme:
Canım ben bu maddeyi bi araştırayım çok sağol bilgi verdiğin için dudağıma dolgu düşünüyorum da

Canım ben bu maddeyi bi araştırayım çok sağol bilgi verdiğin için dudağıma dolgu düşünüyorum da

bu madde poliacrilamid jel türevi bir madde bunun benzeri bioalcamid vb...gibi maddeler yapıldığında ömür boyu kalıyor erimiyor son yıllarda üretilen en iyi kalıcı dolgu maddesi olduğu söyleniyor intenette google 'a aquamid yazarsan yabancı sitelerde çok detaylı bilgi çıkıyor Tabiki bu bilgiler doktorlardan alınmış ve yabancı sitelerde yazan bilgiler :1hug:

Son düzenleme:
İnceliyorum ama benim kafamda takılan şey genelde tvde gördüğüm dudağına işlem yaptıranlar gerçekten çok itici dudaklara sahipler...mesela bilmem hatırlarmısın bi ara ebru gündeş yaptırmıştı ördek gibi olmuştu, diğerleri de çok yapmacık yani dudak önde duruyo ya da konuşmayı zorlaştırıyor fln...benim korkum öyle olması...Onlar ne yaptırıyor sence? onu öğreneyim ondan yaptırmayayım...
a.s.

Canım ebru gündeşin yaptırdığı hiyalüronik asit içeren bir maddeydi çünkü dikkat edersen çok kısa bir süre sonra indi,birçok hiyalüronik asit içeren ürünler var içerikleri aynı ama isimleri farklı bir sene gidiyor denilen ürünler en fazla 3 ayda yok oluyor,kalıcı ürünlere birçok doktor karşı ,nedenlerden biri geri dönüşü ya imkansız ya da zor,yukarıda bahsedilen ürün poliacrilamid jel kalıcı yani ömür boyu kalıyor sonuçları güzel ama geriye dönüşü zor.

canım az önce kendi yazılarıma bakarken gördüm daha öncede biz seninle dudak konusunda yazışmışıza.s sen bu konuda bayağı karasızsın senin için en iyisi geçici dolgu geri dönüşün olmazsa üzülebilirsin ya da çok beğenebilirsin biraz cesaretle geçici dolguyu dene:dance:

ben yeni bir üyeyim..aquamid hakkındaki bilgilerinizi okudum..bilgi sahibi oldum..bunun için teşekkür ederim.ama bu madde hangi merkezde bulunur nereye gitmemi tavsiye edersiniz

ya bişey sorucam kızlar benim arkadaşım bir doktora gitmiş dolgu için horoz ibiğinden bi madde kullanıyorlarmış. pazartesi ilk enjeksiyonu yapacaklar, 2 ay sonra da 2. kez işlem yapılacakmış. Bana acayip geldi bu iş hiç duyanınız varmı böyle bişeyi????

ya bişey sorucam kızlar benim arkadaşım bir doktora gitmiş dolgu için horoz ibiğinden bi madde kullanıyorlarmış. pazartesi ilk enjeksiyonu yapacaklar, 2 ay sonra da 2. kez işlem yapılacakmış. Bana acayip geldi bu iş hiç duyanınız varmı böyle bişeyi????

horoz ibiğinden elde edilen madde hiyalüronik asittir canım birkaç ayda erir.şutarafagitti

merhaba rosenoire,
birkac gundur buralarda dolgu maddeleri hakkinda sayenizde cok sey ogrendim. kalici dolgu dusunuyorum dudaklarima ama bir arkadasa verdiginiz tavsiyeye katilarak once gecici ile baslasam diyorum. yalniz kafama takilan gecici dolgular kalinlastiriyor, kalici olan dudak kontürü yapiyor sanirim... dolayisiyla ikisi arasinda dogal olarak goruntu farki olabilir mi? bosuna geciciyle baslamayip kaliciya mi donsem? ust dudagim alttakine gore cok ince, tabi ki cok dogal olmasi beklenemez zira yillardir beni boyle bilenler zaten farki anlayacak ama mumkun oldugu kadar yuzume orantili olsun isterim... dr. guner uysal'in da sitesini arastirdim. ilginize ve verdiginiz bilgiler icin tskler...
a.s.
aquamid KALICI BİR DOLGU MADDESİDİR. Tabii bu madde vücut tarafından emilerek yok edilmez de. Bu demek ki, bir kaç ay sonra, diğer kullanılabilen maddelerin ve yöntemlerin aksine, tedavi, tekrarlanmak zorunda değildir. Enjekte edilen jel, yani Aquamid™, enjekte edildiği noktada sabit olarak kalır ve bu sebepten dolayı da Aquamid™ diğer tüm yöntemlerden benzersizdir.
KALICI DOLGULAR hakkında blgi sahibi olmak isteyen arkadaşlarayerimseniben

[a.s.[/QUOTE]
Canım, kalıcı dolgu çok daha fazla dolgunlaştırıyor,sadece dudak kontürü istersen bu hem kalıcı hem de geçici ile mümkün,önce geçiciyi deneyin dememin sebebi dudak ifadeyi inanılmaz değiştiriyor, yani beğenmezsen kalıcı dolguda geri dönüş zor

Son düzenleme:
Canım, kalıcı dolgu çok daha fazla dolgunlaştırıyor,sadece dudak kontürü istersen bu hem kalıcı hem de geçici ile mümkün,önce geçiciyi deneyin dememin sebebi dudak ifadeyi inanılmaz değiştiriyor, yani beğenmezsen kalıcı dolguda geri dönüş zor ama güner uysalın sitesinde bahsedilen dolgu poliacrilamid jel beğenilmezse enjektörle çekme imkanı var, tabii ne kadar doğru ve kolay bilemiyorum,poliacrilamid jel olarak ben aquamid tavsiye ederim bioalcamid de var ama ben aquamidi bildiğim için tavsiye ediyorum son derece yumuşak ve hoş duruyor ,önce geçici yaptırırsan görüntüden hoşlanıp hoşlanmıyacağını anlarsın,beğenirsen muhakkak kalıcı yaptır 3 ayda gidip bir sürü para vereceğine bir kere yaptırırsın,diğer yazımda yazmıştım dudağının tüm çevresine yaptırma sadece üst kısmında kelebek diye adlandırılan bölgeye yaptır üst dudağın her tarafına yapılırsa ağız kocaman oluyor ,elinde ayna olsun doktoru kendin yönlendir,yaptırdığın maddenin kutusunu gör üstünde aquamid yazsın, zaten beyaz üstüne mavi yazılı bir kutudur internette resmi var zaten güner uysala yaptırırsan o bu konuda çok tecrübeli diğer doktorlar gibi değil ,televizyonda da bu konuda bayağı programı olmuş dediğim gibi bu maddeyi yapan başka yerlerde biliyorum ama bu doktor yaptığı maddenin adını söylediğine göre yaptığı işin arkasında olan bir doktor diye düşünüyorum ,ben kendisi ile tanışmadım ama bu madde ile ilgili makalesini okudum hoşuma gitti,eğe aquamid yaptırırsan yaptırdığın gün bana yaz ,ben sana nelere dikat etmen gerektiğini söylerim,sevgiler:1hug:

canim cok tesekkur ederim hemen cevap vermenize... oncelikle gecici dolguyla baslayip sonra kalıcıya donmek ama kalıcı daha farklı gosteriyorsa gecici de tam kistas olmayabilir gibi gelmiisti ama bilgilerinizle gercekten cesaretlendirdiniz beni. malzeme farkliligindan dolayi goruntu farki olur diye dusunmustum... sadece fikir yurutmekti benmkisi tesekkurler... bir de kaliciyi 2-3 seansta yapiyorlarsa her seferinde ekstra dolgu mu enjekte ediyorlar? ona gore tedarikli mi gitmeli? dudakk kontürü degil de kalıınlastirmak istiyorum yaptirinca da yazarim ilginize minnettarim.Şeniz

[Canım kalıcıyı tek seansta da yapıyorlar,enjekte işleminden sonra muyenehanede yarım saat kadar bekle ,bu sürede iğnenin verdiği şişlik geçiyor,zaten aquamid 1cc lik enjektörler halinde

Son düzenleme:
canım verdiginiz bilgiler icin cok tskler. dr. guner uysal'in sitesinde baktigim fotograflarda 1.5 hatta 1.6 cc bile cok sakil durmamis, tabii kisiden kisiye degisir... benim dudaklarimin kenarlari cizgi gibi dedginiz gibi sadece "m" bolgesi degil de biraz da kenarlara koydursam cok mu sakil olur? tavsiyeniizi aldim sadece "m" bolgesi demissiniz, benim kenarlar cizgi biraz daha dolgu kaldirir mi acaba? tskler, kolay gelsin:)

[canım eğer dudakların çok ufaksa ve de ince tabiki kenarlara da yaptır,kenarlara daha az, orta kısma daha fazla yaptırırsan çok daha hoş olur,ne zaman yaptırmayı düşünüyorsun?:1hug:ama ismi geçen doktoru sadece internetten gördüm .

Son düzenleme:
canim pek belli olmasa da resmimi koydum, sakil durmasin da biraz kalinlassin isterim kalkik olmasin da dr. beye soylerim... en kisa zamanda yaptirmayi dusunuyorum sayenizde inanilmaz cesaret geldi tskler:)))

canim pek belli olmasa da resmimi koydum, sakil durmasin da biraz kalinlassin isterim kalkik olmasin da dr. beye soylerim... en kisa zamanda yaptirmayi dusunuyorum sayenizde inanilmaz cesaret geldi tskler:)))

canım çok güzel bir kızsın,kızıma benzeyen bir fiziğin var dudağın az çok belli büyüteçle baktım,kenarlara da yaptır kalkık olmasını istemiyorsan hafifçe etrafına yaptırman birazda içinin doldurulması yeterli öptümşutarafagitti

hocam yine mrb,
bugun dr. guner uysal bey'i aradim, kendisi sehir dışında kongredeymiş cuma gelecekmiş. en erken 6 subat'a randevu verebiliyorlar... bir yeri daha aradim suadiye europlast, bir arkadas vasitasiyla. orada da diyorlar ki kalıcı 5 yil suruyormus... :KK43:sizin onerdiginiz aquamid ile ilgisi yok sanirim... aquamid 10 yillik mi omur boyu mudur? tskler saygilar hocam...

canım internete yeni girdim aquamid 10 yıldır deneniyor kalıcılığı ömür boyu sürdüğü söyleniyor,aquamid contura sitesine girersen, senin ingilizcende var orada gerekli bilgiyi bulursun

X