Erkekler neden hoşlanır?

Mahbile

Acem Kızı
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.387
8
42
Aslında erkeklerin yapılmasından hoşlandıkları şeyleri uygulamak çok zor değildir. Yeter ki onu baştan çıkarmayı bilin.

Heyecan

Erkekler de kadınlar gibi heyecanın kaybolmasından korkarlar. Bu nedenle heyecan yaratacak sürprizler yapın. Örneğin ona hiç beklemediği bir anda ufak bir hediye alın. Ya da ona mum ışığında bir yemek hazırlayın.

Dokunuş

Sadece sizin değil erkeklerin de yatakta dokunulmaya, sevgi gösterisine ihtiyacı vardır. Ona hiç tahmin etmediği bir anda dokunabilirsiniz. Elini tutmanız bile bazen onu sevindirmeye yeter. Morali bozulduğunda sevgi dolu dokunuşlara ihtiyaçları vardır.

İlgi

Sevdiğiniz erkek kendine zaman ayırdığında onu rahat bırakmayı öğrenmelisiniz. Çünkü erkekler bazen tek başlarına kalmaktan hoşlanırlar. Bu gibi durumlarda beni sevmiyor korkusuna kapılmamalı ve kendinize başka uğraşlar bulmalısınız.

İltifat

Erkekler de kadınlar kadar iltifattan, güzel sözler duymaktan hoşlanırlar. Kim hoşlanmaz ki? Ona her fırsatta hayran olduğunuzu gösterin. Sizi koruduğunu düşünmek bir erkeği en çok mutlu eden şeydir.

burdakilerin hepsine katılıyorum hani yapılması da çok güç şeyler değil yeterki bir kadın istesin yapamayacağı hiçbirşey yoktur zaten, bize göre bir hayli azmış hoşlandıkları şeyler :)))) ben burdakilerin hemen hemen hepsini yaptım işe de yarıyor kıslar :))

burdakilerin hepsine katılıyorum hani yapılması da çok güç şeyler değil yeterki bir kadın istesin yapamayacağı hiçbirşey yoktur zaten, bize göre bir hayli azmış hoşlandıkları şeyler :)))) ben burdakilerin hemen hemen hepsini yaptım işe de yarıyor kıslar :))

efet arzucum bende katılıyom:içelim:

evet arkadaşlar bende katılıyorum size ,ilgi ve sevgi yetiyor onlara,ona kendisini düşündüğünüzü hissettirin,zor değil bunlar,mutluluk iki dudak arasında unutmayın...

Aslında erkeklerin yapılmasından hoşlandıkları şeyleri uygulamak çok zor değildir. Yeter ki onu baştan çıkarmayı bilin.

Heyecan

Erkekler de kadınlar gibi heyecanın kaybolmasından korkarlar. Bu nedenle heyecan yaratacak sürprizler yapın. Örneğin ona hiç beklemediği bir anda ufak bir hediye alın. Ya da ona mum ışığında bir yemek hazırlayın.

Dokunuş

Sadece sizin değil erkeklerin de yatakta dokunulmaya, sevgi gösterisine ihtiyacı vardır. Ona hiç tahmin etmediği bir anda dokunabilirsiniz. Elini tutmanız bile bazen onu sevindirmeye yeter. Morali bozulduğunda sevgi dolu dokunuşlara ihtiyaçları vardır.

İlgi

Sevdiğiniz erkek kendine zaman ayırdığında onu rahat bırakmayı öğrenmelisiniz. Çünkü erkekler bazen tek başlarına kalmaktan hoşlanırlar. Bu gibi durumlarda beni sevmiyor korkusuna kapılmamalı ve kendinize başka uğraşlar bulmalısınız.

İltifat

Erkekler de kadınlar kadar iltifattan, güzel sözler duymaktan hoşlanırlar. Kim hoşlanmaz ki? Ona her fırsatta hayran olduğunuzu gösterin. Sizi koruduğunu düşünmek bir erkeği en çok mutlu eden şeydir.

onları en mutlu eden şeyleri sıralıyom azem
1.:mymeka:
2.:mymeka:
3:mymeka:
bunları yapın gerisine karışmayın:içelim:

İlgi(ERKEK İÇİN)

AMA KENDİM İÇİN BİR ZAMANIM YOKTUR KÜÇÜCÜK BİR ZAMANIMDA BİLE ONA KOŞARIM ONSUZLUKTANDA HİÇ HOŞLANMAM VE İLGİSİZLİĞİNDE BENİ SEVMİYOR DUYGUSUNA KAPILMAKTAN ALAMIYORUM KENDİMİ(BENİM İÇİN)

bence hepsini önce ben görmeliyim daha sonra onun tavrına göre hareket ederiim:1yes2: :1yes2:
ilgiyse ilgi..
sevgiyse sevgi...
iltifatsa iltifat... vs.vs.
onun yaklaşımına bağlı :mymeka: :mymeka:
tabii biraz da dır dıır vır vır yapcan daha ii oluyolar :sm_cool: :sm_cool:

valla 6 yııl o yukarda yazılanları yaptıım defalarca aldattı şimdi..
1 yıldır başkası var bağırıp çağırıyorum kıymet biliyoo ama seviyoruum belli etmiyoruum gerek yook :eek:klava: :eek:klava: :eek:klava:

bence başka bişilere sinirleniyo ve senin alttan alacağını bildiği için, bundan emin olduğu için sana patlıyo ve sende tabiki sesini çıkarmıyosun alışkanlık haline gelmeden önlemini al istersen:eek:klava: :eek:klava:

mutluluğun felsefesi: dinsizin hakkından imansız gelir...vecizesini uygulamaktır...:eek:klava: :eek:klava: :eek:klava: :içelim: :içelim:

KISLAAAAAAAAR Bİ FİKİR ŞEY EDİNNN
benim bir sevgilim benimle evlenemyi düşünüyorrr ama aramızda 16 yaş varrrr benden büyükkkk ve ben bakireyimmm benimle ilişkiye gimeden beraber olmak istiyorr neymiş efendimmm tenlerimiz birbirne uyumlumumuymuşşşş sizce doğru olabilrmiiiiiiii yoksa bahanemiiii ve türlü nedenler.....ne dersiniz denemeliyimm yoksa samimiyetine inanmamalımıııı......

BURASI BU KONUN YERİ DEGİL AMA SANA CEVAP VERMEK İSTİYORUM KESİNLİKLE NUMARA SENLE BERABER OLMAK İSTEYEN İNSAN BEKLER...

benim bir sevgilim benimle evlenemyi düşünüyorrr ama aramızda 16 yaş varrrr benden büyükkkk ve ben bakireyimmm benimle ilişkiye gimeden beraber olmak istiyorr neymiş efendimmm tenlerimiz birbirne uyumlumumuymuşşşş sizce doğru olabilrmiiiiiiii yoksa bahanemiiii ve türlü nedenler.....ne dersiniz denemeliyimm yoksa samimiyetine inanmamalımıııı......

asla beraber olma derim..azeme katılıyorum...bencede numara...:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

Başka bahane bulsun kendine :mymeka: buda son numaraları herhalde ''tenleri uyumlumuymuş muşşş'' komedi ya :1closedeyes:

akezban burası bu konunun yeri değil ama sordun söyleyeyim.tabiiki bahaneya teniniz uyuşmazsa kusura bakma tatlım tenler uyuşmadı hadi sen yoluna ben yoluma derse :)))) saçma tenler beraber mutlu olmak varsa uyuştuğu bi nokta bulur merak etmesin tenini uydurmadan önce kafasını ve sevgisinin uyumunu kontrol etsin .

inzal yazdıklarına aynen katılıyorum.bende 1.5 yıldır biriyle baraberim ve hiçbişeyi alttan almıyorum.kafamı bozarsa bağırıp çağırıp düşüncelerimi söylüyorum.gerekirse küsüyorum,inat yapıyorum.sonuçta ne mi oluyo.. tabiki yalvaran alttan alan el üstünde taşıyan o oluyo.çünkü erkekler bu dilden anlıyo..iyi davransan tepene çıkıyolar...

dedo kesinlikle haklısın aynı şeyleri yapıyorum bağırıyorum, küsüyorum, konuşmuyorum yalvarıyoo ağlıyoo ONA ŞUNU ÖĞRETTİM
BEN SEN OLMASANDA VARIIM AMA SEN BEN OLMASAM Bİ HİİÇSİN...
sergilediğim tavırlar onun bunu anlamasına yardımcı oluyo KÖTÜ DAVRANINCA KIYMETLİ OLUYORUZ..:mymeka: :mymeka:
:içelim:
:eek:klava:

inzal yazdıklarına aynen katılıyorum.bende 1.5 yıldır biriyle baraberim ve hiçbişeyi alttan almıyorum.kafamı bozarsa bağırıp çağırıp düşüncelerimi söylüyorum.gerekirse küsüyorum,inat yapıyorum.sonuçta ne mi oluyo.. tabiki yalvaran alttan alan el üstünde taşıyan o oluyo.çünkü erkekler bu dilden anlıyo..iyi davransan tepene çıkıyolar...

Aynen katılıyorum

X