En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

evet sirle alınca az çıkıyo diyolar ama ben hiç denedim...

Ben galiba çok vahşiyim epilatörle alıyorummm diğer yöntemlerle uğraşamıyorum iki saat :))))çok acıyo ama çabucak bitiyo walla :)))

ya peki kıllarda kalınlaşma veya çoğalma olmuyomu:1shok:

evet bende ondan kulanıyorum. cok güzel 2dkda tertemiz oluyor. ipin yaptıgının aynısını yapıyor. benim gibi iple beceremegenler için bire bir

bi biz göremedik şunu yahu....ekleyen buraya da eklese bi resmini de bizde görsek...o forumu bende bulamadım.........:teytey::teytey::teytey:

resmini cekence eklerim. belki görmüşsünüzdür ama ne işe yaradıgını bilmediğiniz için dikkatinizi cekmemiştir. aksam cekip ekleyim arkadaslar

arkadaslar resmini cektim ama bilgisayara aktaramadım. o yüzden scanerda taradım bıyık alma aletini. cok iyi cıkmadı ama nasıl bisey oldugu konusunda fikir verir. 2ytl fiyatı cok uygun...

601415biyik.jpg

sağol canım çok yardımcı oldun bu aleti görsemde döner giderdim artık ankaradaki bütün milyoncuları gezip bu aleti arayabilirim hadi ben çıktım byby...

arkadaslar resmini cektim ama bilgisayara aktaramadım. o yüzden scanerda taradım bıyık alma aletini. cok iyi cıkmadı ama nasıl bisey oldugu konusunda fikir verir. 2ytl fiyatı cok uygun...

601415biyik.jpg

hiç de rastlamadım yaahu...fisfisfisfisfisfisfisfisfis

bende bilmesem ne işe yaradıgını hiç aklıma gelmezdi. kullanımıda cok kolay iki taraftan cekiyorsunuz sonra bıyıklarınızın oldugu yere getirip sıkıstırıyorsunuz kılları, cekip bırakıyorsunuz. aynı ipin alma sekli gibi. alıstıgım için fazla acmıyor

bende ip ile aliyorum.alisinca cok rahat oluyor.ip disinda hic bir sey kullanmadim.

Arkadaslar yardimmmmmm...2 gün önce hayatimda ilk defa yeni yeni cikmaya baslayan biyikciklarimi almak gibi bir gaflette bulundum.. Hemde yapistirici bantlarla (Veet markali)...2 gün sonra bugün dudagimin üsttü sivilce doldu..14 gün sonra evleneniyorum ne yapacagim ben simdi..Cok kötü görünüyorlar...Yardim edin lütfennn:çok üzgünüm:

ben ağdayla alıyorum çıkınca biraz belli oluyo ama uçlarını grdüğün vakit alırsan hiç yokmuş gibi olur..
iple çok zor oluyo ve çok acıyo cesaretin varsa en iyisi ip ama yoksa ağda yap sakın jiletle yapma ..

Arkadaslar yardimmmmmm...2 gün önce hayatimda ilk defa yeni yeni cikmaya baslayan biyikciklarimi almak gibi bir gaflette bulundum.. Hemde yapistirici bantlarla (Veet markali)...2 gün sonra bugün dudagimin üsttü sivilce doldu..14 gün sonra evleneniyorum ne yapacagim ben simdi..Cok kötü görünüyorlar...Yardim edin lütfennn:çok üzgünüm:

bende bantla aldım benim ki de çok kötü oldu yaa ilk gün çok acıdı şu an geriliyor senağlama 14 güne kadar geçer :bbo:

arkadaslar 2ytl biyik aleti al aynaya bile bakmana gerek yok oturdugun yerden iki dakikada sari tuglerde dahil al tertemis valla aylardir rahatim kuafore sadece kaslarimi aldiriyorum,aleti merak eden arkadaslar iple biyik alma diye bi basliga yazmis ve resmini koymustum

canım ankarada nerde bulabilirim yazarsan sevinirima.s.

bende iple alıyorum .sirle almayı düşüyorum ama sir zamanla yüzde leke yapıyormuş..

X