En iyi bıyık alma yontemı nedır arkadaslar

permatik mi:1shok: kız kalın kalın çıkar erkek gibi anaa ilk defa duydum:1shok:

Kız şaka yaptımmmm:roflol: ama benim bi arkadaşım vardı yüzündede tüyler çıkıyordu ama çok fazla değil, hani yüze ağda yaptıranlar varya onlar kadar, bu akıllı uğraşmayayım diye, sen vur jileti yüzüne erkekten beter oldu... Ne akıllılar var :roflol:

Kız şaka yaptımmmm:roflol: ama benim bi arkadaşım vardı yüzündede tüyler çıkıyordu ama çok fazla değil, hani yüze ağda yaptıranlar varya onlar kadar, bu akıllı uğraşmayayım diye, sen vur jileti yüzüne erkekten beter oldu... Ne akıllılar var :roflol:

:roflol::roflol: ay bende gerçek sandım saf saf günün sazanı benim galiba laelaelaelaelae

Permatik en iyisi ohh acısızda:roflol: hergün sabah yüzümü yıkadıktan sonra iki jilet attımmı mis gibi parlak parlak geziyorum tavsiye ederim kızlar acısız temizlikkaydirigubbakcemile3:dance:
şaka yapıyosun herhalde ilerde mosmor olur ama erkek gibi ve çok çirkin durur.. bi tanıdığım varda öperken yanağıma batıyo bıyıkları...

şaka yapıyosun herhalde ilerde mosmor olur ama erkek gibi ve çok çirkin durur.. bi tanıdığım varda öperken yanağıma batıyo bıyıkları...

Şaka güzelim şakaasırnaşık şey kızları güldüreyim biraz dedim, ama var öyle zekalar ne diyeyim allah akıl fikir versinkaydirigubbakcemile3

ooof cok komık :lepi: hehee
sir ıyı, ıple kuaforde aldıramıyosanız sirle ewde alın

lapiden in yüz için olan ağda bantları kızlar.ikiye kesip kullanıyorum.2 dakikada süper oluyor.ve inceltti benimkini.azaldı baya.

Bir kere sir ağdayla aldım.Aldığım gün hep yanma hissi oldu,hassaslaştıı ve ince tüyleride alıyor beraberinde sonra siyah olarak çıkıyor onlar.Tavsiye etmiyorum ben :1no2:

İple almayı bilmiyorum uğraştım ama beceremedim..Onda da kırmamak önemli çoğu kırılıyor..

Geriye benim için cımbız kalıyor. 8-10 günde bir alıyorum. Uzun sürmüyor ve sadece siyah olanları alıyosun..Zaten azaldı diyebilirim kaydirigubbakcemile2

ben iple aliyorum bi arkadasm gösterdi musluga bagliyorum öyle yapiyorum...
daha önce sir agda bantlarini kullaniyordum ama felaket sivilce yapiyor ve cok tahris oluyordu simdi öyle bir sorunum kalmadi hemde azaldi rahatladim

iple nasıl alınıyo ki hiç bilimyorum sir ağda yaptım evet hem kızartıyo hemde sivilce yapıyo :çok üzgünüm:

ben uzun süredir sirle alıyordum şimdi rouccuttan kullanmaya başladım dolayısıyla ağda kullanamayacaktım artık.ankaradaki bir sosyete pazarında tesadüfen şu bıyık epilatörüne rastladım. ben iple falan alamadığım için bunuda beceremem sanmıştım ama kızlar bir harika 15 yıllık bıyık alma serüvenim boyunca hiç bukadar pratiği ve işe yarayanını görmemiştim.inanılmaz bir alet, mutlaka deneyin.başta yapamadım ,sonra elim alışiınca ağdadan daha temiz yaptığını gördüm:teytey:.ben şimdi ailemdeki tüm bayanlara aldım aynısından şiddetle tavsiye ediyorum:enbuyukkk:

ben de hiç bir yan etkisi olmadığından ve tüylerim tek tek alınırsa çok acıdığından direkt sirle alıyorum.
dudağımın üstüne bir şerit sürüyorum.donunca hemen çekiyorum. bir kerede temizliyor

ben uzun süredir sirle alıyordum şimdi rouccuttan kullanmaya başladım dolayısıyla ağda kullanamayacaktım artık.ankaradaki bir sosyete pazarında tesadüfen şu bıyık epilatörüne rastladım. ben iple falan alamadığım için bunuda beceremem sanmıştım ama kızlar bir harika 15 yıllık bıyık alma serüvenim boyunca hiç bukadar pratiği ve işe yarayanını görmemiştim.inanılmaz bir alet, mutlaka deneyin.başta yapamadım ,sonra elim alışiınca ağdadan daha temiz yaptığını gördüm:teytey:.ben şimdi ailemdeki tüm bayanlara aldım aynısından şiddetle tavsiye ediyorum:enbuyukkk:
arkadaşım şu perşembe günü kolejde kurulan pazarmı

ben pazardan bişey almıştım yüzdeki tüyleri almak için. 2 lira gibi bişeydi. Yaylı bir tel iki ucunda tutmak için plastikler var.. ters U şeklinde kıvırıp alıyosun.. Şimdi aleti ta anlatamadığım için nası yapılacağını da söyleyemiyorum ama çarşı pazara çıktığınızda bakın bi etrafınıza süper bişey..

X