yumurtanın döllendiği nasıl anlaşılır?

Yabangülü ama benim bünyem o kadar çok ilacı nasıl kaldırır bilrmiyorum,günde 4 tane...
Ben günde 2 ve 3 içtiğim zamanlarda dahi baş ağrısından duramıyorum:KK43:
Yarın kontrolüm var bu ayda işe yaramadıysa eğer iğnelere başlamak istediğimi sölicem doktora...
Hayırlısı bakalım

kızlar kasıklarımda iğne batması gibi hisler var..eğer döllenme belirtisiyse size sonucu açıklarım..yanlız adetin tarihini beklemem lazım.

bu ay, hergün sanki adet olucakmışım gibi kasıklarımda acayip hisler var tarifi zor ama şöyle anlatabilirim kramp,ağrı,gerilme,batma karışımı bişey gibi...

Yumurtanın döllendiği anlaşılır mı ki?....................................................

Yumurtanın döllendiğini doktora gitmeden veya adet gecikmesi olup da test yaptırmadan anlamak imkansız ama ne zaman yumurtladığınızı kesin olarak tespit edebilmeniz mümkün. Öncelikle grip, regl ve gibi bi durumunuz yokken yani sağlıklıyken vücut sıcaklığınızı derece ile ölçüp normal sıcaklığınızı öğreniyosunuz. Genelde 36,5 derecedir ama bazılarında 36 bazılarında 37 olabiliyo. Sonra adet döneminiz boyunca hergün ateşinizi ölçmeye devam ediyosunuz. Vücut sıcaklığınızda hasta olmadığınız halde bi artış varsa (1-1,5 derece kadar fark edebiliyor) o gün yumurtlamışsınız demektir. E zaten o ve sonraki 2 günde de eşinizle birlikte olduysanız çoook büyük olasılıkla yumurtanız döllenmiştir.a.s

Yumurtanın döllendiğini doktora gitmeden veya adet gecikmesi olup da test yaptırmadan anlamak imkansız ama ne zaman yumurtladığınızı kesin olarak tespit edebilmeniz mümkün. Öncelikle grip, regl ve gibi bi durumunuz yokken yani sağlıklıyken vücut sıcaklığınızı derece ile ölçüp normal sıcaklığınızı öğreniyosunuz. Genelde 36,5 derecedir ama bazılarında 36 bazılarında 37 olabiliyo. Sonra adet döneminiz boyunca hergün ateşinizi ölçmeye devam ediyosunuz. Vücut sıcaklığınızda hasta olmadığınız halde bi artış varsa (1-1,5 derece kadar fark edebiliyor) o gün yumurtlamışsınız demektir. E zaten o ve sonraki 2 günde de eşinizle birlikte olduysanız çoook büyük olasılıkla yumurtanız döllenmiştir.a.s
paylaşım için teşekkürler...

hayır döllenme oldugunu ancak adetin gecikmesi ile anlaşılır adetin on gün gecikince test yap bende aynı dertten muzdaripimde beklememi söyledi doktor bekliyozz bakalımm

Benim bu günlerde en merak ettiğim şeylerden biridee bu başlıkkk....yumurtlama testlerinden kullandık pozitif çıktığı gün elimizden geleni yaptık...ertesi gün benden kahverengimsi leke geldi...sonraki günde geldi...sonra 2 gün kasıklarım ağrıdı...kendimi kandırmak istemiyorummm ve lekeleri yumurtlama göstergesi sayıyorum...ama inşallah daha fazlasıdırr...düşünmedende edemiyorum...acaba oldumu diye...keşkeee öğrenmek için bu kadar beklemek zorunda olmasaydıkk:))

benim teyzemde öyle olmuştu hatta rahim kanserimi oldum ben diye korkup ağlamıştı.
dr'a gitti" yumurtaların çokçatlamış şu2-3 günü iyi değerlendir mutlaka hamile kalacaksın "dmişt. senin de hamile kalma şansın çok yüksek yani. boşa umut vermiş olmayım da öyle yani..

Yaaa arkadaşlar benm bu konularla ilgili hiç bir bilgim yokk 4 aydırda deniyoruz hamile kalamadım çok üzülüyorummm :KK43:(( şuan idrar yollarımdada iltahap var fitil kullanıyorummm bu ayda kalamazsam daha çok üzülücem ...

Yaaa arkadaşlar benm bu konularla ilgili hiç bir bilgim yokk 4 aydırda deniyoruz hamile kalamadım çok üzülüyorummm :KK43:(( şuan idrar yollarımdada iltahap var fitil kullanıyorummm bu ayda kalamazsam daha çok üzülücem ...

ben daha 2 aylık evliyim bu ıkıncı adetım ve çok üzüldüm olmadı diye, yaşımda 33 kara kara düşünuyorum, ağlasam diyorum bazen ama kıme ne dıycen ağlarken :KK43:((
ya adetımde de sorun olmuyordu ama korkuyorummmm :KK43:

ben daha 2 aylık evliyim bu ıkıncı adetım ve çok üzüldüm olmadı diye, yaşımda 33 kara kara düşünuyorum, ağlasam diyorum bazen ama kıme ne dıycen ağlarken :KK43:((

arkadaslar bende klomen kullandım bundan sonra ne olucak iğne kesin yapacaklarmı en önemlisi nreden yapıyorlar ne olur cevap atın..

allahım kımsenın kucagını boş bırakmasın...
kızlar galıba ben hamıleyım test yaptım, ıkı çizgi var ama biri silik adetım de 4 gun gecıktı, inşallah bu sefer tutturmuşuzdur :)

allahım kımsenın kucagını boş bırakmasın...
kızlar galıba ben hamıleyım test yaptım, ıkı çizgi var ama biri silik adetım de 4 gun gecıktı, inşallah bu sefer tutturmuşuzdur :)

bu arada söylemeyı unuttum 2. ayımda yazmışım bu yazıyı ve 9. ayımda ancak :)

tavuklari kiskanmayin kizlar genellikle onlarin yumurtalarida dollenmiyo yazik marketlerde goruyoruz hep

X