yumurtanın döllendiği nasıl anlaşılır?

yok yok kizlar yok bu yumurtalar bizimle ugrasmayi seviyorlar elime alicam sopayi kosacam arkalarindan Kötü Kazenama olmuyo :sm_confused:istee sabir sabir diye diye bittim resmen imdaaaattt

Ah Birde Biz Kalabilsek Bir çocuktan Sonra Hamile Kalamadim Bende Döllenemiyormuşum Hayirlisi Bizde Baya Uğraşacaz Herhalde

ayyy kızlar benimde derdim ayrı 6 yıl bekledim döllensin diye yumurtalar 2 düşük 1 doğumdan sonra şimdide eşim ceketini atsa üstüme hamile kalıyorum :KK70::KK70::KK70::

Demekki yumurta tavaya bir düştü tam düştü :))

Kızlar ben bu ay yumurtanın döllendiğini hissettim bakın nasıl bi his oldu,döllenme gününden 3-4 gün sonramıydı neydi sağ tarafıma iğne batar gibi oldu 2 kere felan.

Olablir mi ? dedim içimden.

Olmuş olmuş aynen öyle olmuş.

Hadi bakalım darısı başınıza...........

ayyy kızlar benimde derdim ayrı 6 yıl bekledim döllensin diye yumurtalar 2 düşük 1 doğumdan sonra şimdide eşim ceketini atsa üstüme hamile kalıyorum :KK70::KK70::KK70::

aysercim vallahi alemsin ya sırnaşık şey
demek esin üstüne ceketini atsa hamile kaliyorsun???
ben de bir dusuk yaptim 2 ay önce simdi yeni bebek istiyorum
esime deyim de ceketini üstüme atsin bakalim olacak mi:teytey:

valla bizde 10 senedir uğraşıyoruz.çatlatamadık şu yumurtaları.
hazır çatlamışını aldık o bile işe yaramadı......
hala uğraşıyoruz.
inşallah bigün olacak......

Bizim bir arkadaşta, dr ile öngörüşmeye gitti, niyet ettik ne yapalım diye.
Dr. her zamanki gibi şu günlerde gün aşırı tavsiyesi vermiş.
Kız o ay hamile kaldı ve bir kere deneme ile. :hooray:
İnanılır gibi diil di mi, bizim beyler dalga geçiyordu naptın olum böle diye...:içelim:
Kız da ben dr'a nasıl gidicem şimdi, çok utanıyorum diyodu, daha 10 gün olmadı arası diye:dance: Çok gülmüştük...

Kızlar ben bu ay yumurtanın döllendiğini hissettim bakın nasıl bi his oldu,döllenme gününden 3-4 gün sonramıydı neydi sağ tarafıma iğne batar gibi oldu 2 kere felan.

ya benim hep ayrıyo kasıklarım bazen tek taraf bazen çift ama olmuyo olmuyo olmuyooooo :mymeka:

döllenmeden genelde 3 gün sonra göğüs uçları acır.. ben ilk oradan anlamıştım.. geçen dışgebelik yaşadığımda.. test yapmadann:))

Kizlar Bu Yazdiklarimizi Tavuklar Okusa Valla Tavukluğundan Utanirdi Herhalde Allahtan Okuma Yazma Bilmiyor Zavalliciklar Bide şu Yumurta Dölleme Işini Horozlarami Sorsak Ne

canım sen hamişmisin:uhm:

yok canım valla 4 senedir bu yumurta döllenmemekte inat ediyo.. inşallah birgün hepimizin ki döllenir o zaman anlarız nasıl oluyo die ama benim umudum kalmamaya başladı...

Benim bu günlerde en merak ettiğim şeylerden biridee bu başlıkkk....yumurtlama testlerinden kullandık pozitif çıktığı gün elimizden geleni yaptık...ertesi gün benden kahverengimsi leke geldi...sonraki günde geldi...sonra 2 gün kasıklarım ağrıdı...kendimi kandırmak istemiyorummm ve lekeleri yumurtlama göstergesi sayıyorum...ama inşallah daha fazlasıdırr...düşünmedende edemiyorum...acaba oldumu diye...keşkeee öğrenmek için bu kadar beklemek zorunda olmasaydıkk:))

Benim bu günlerde en merak ettiğim şeylerden biridee bu başlıkkk....yumurtlama testlerinden kullandık pozitif çıktığı gün elimizden geleni yaptık...ertesi gün benden kahverengimsi leke geldi...sonraki günde geldi...sonra 2 gün kasıklarım ağrıdı...kendimi kandırmak istemiyorummm ve lekeleri yumurtlama göstergesi sayıyorum...ama inşallah daha fazlasıdırr...düşünmedende edemiyorum...acaba oldumu diye...keşkeee öğrenmek için bu kadar beklemek zorunda olmasaydıkk:KK43:((

X