Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları Usta Ogretici Belgesi

kızlar bende bu yıl yeni birşey öğrendim metge denilen birşey hep ana okulu öğretmeni olmak istiyordum ama düz lise mezunu olduğum için olamıyordum iki sene boyunca haftada 3 ya da 4 gun çocuk gelişimiyle ilgili ders eğitimi alıcam 2 sene sonra meslek lisesi diplomam olacak ve ben 4 yıllık üniversiteye gitmek istiyorum nasip olursa ama zor galiba 4 yıllığı kazanmak tecrübeleri olan var mı aranızda???

Arkadaslar kız meslek lisesi çocuk gelişim bölümü mezunuyum burdan okudugm kadariyla önceden liseyi bitirince halk eğitim kurslarindan usta ogretici belgesi aliniyormustu çocuk gelişm adına ama şimdi halk eğitim merkezine gittiğimde çocuk gelişim plaka usta öğretici belgesi alamazsınız dediler bilgisi olan var mi

Arkadaslar kız meslek lisesi cocuk gelişim bölümü mezunuyum burdan baktığım kadariyla eskiden lise mezunu olup halk eğitime basvurunca usta öğretici belgesi aliniyormustu ama şimdi ben halk eğitime gidip sorduğumda yok öyle belge vermiyoruz lise mezunları na dedi bilgisi olan varmi

Ben mezun oldum kız meslek lisesinden, usta öğretici belgesini verdi okulum, aynı zamanda iş yeri açma belgesi oluyor.

X