Anket Bayanların en iyi intikam alma yolları nelerdir?

Bayanların en iyi intikam alma yolları nelerdir?

• Ankete Katılan
    114

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
Bayanların en iyi intikam alma yolları nelerdir?jeyyar

......................................

Son düzenleme:
ona en güzel sürpizleri yapıp,romantik yemekler hazırlayıp hep yanındayım diyip sonra gidip onu bşkasıyla aldatmak,geri gelip ben seni aldattım sana tahammül etmem mümkün değil...hadi cavvv:)

kayıtsız kalmak en iyi intikamdır, ben de aynen öyle yaparım sengözlerimebaksanab

İntikam bana göre değil, yapamam...
En azından sevmediğim biriyle çıkmam sırf intikam olsun diye,
onun canını yakmak için kötü oyunlar oynayamam çünkü biliyorum benim kendi vicdanım buna izin vermez...
Çok kötü şeyler yapmam için, gerçekten çok ama çok kötü birşey yapmış olması lazım bana...
Ama en zararsız intikam birgün geri dönerse onu reddetmektir galiba...

en iyi intıkam... konuşmamak

o ypkmuş gıbı davranmak..

susmak

ve hep başı dik olmak...yıkılmamak....

en iyi intikam yolu görmezden gelmektir, umursamamaktır.
barışıp kendisi terketmesi tamamen zaman kaybı, intikam alınmayı haketcek biri için zaman harcamaya değmezz
arkadaşla çıkmakla, aldatıyormuş gibi yapmakla da elde edilebilcek tek şey, kadının arkasından ' iyi yapmışım, zaten ... muş' denmesi ve arkasından konuşulması olur. hatta adını bile çıkarırlar yani ..

Önce barışıp herşey yolundayken sebepsizce terk etmek ve asla konuşmamak 10 numara bi intikamşutarafagitti

barisir, sonrada kendisi terk eder...................bence en iyi intikam bu olur...

Hiç oralı olmamak. En güzeli budur bence.
Değmeyen kişi için çaba sarfetmek anlamsız zaten.

kayıtsız kalmak en iyi intikamdır, ben de aynen öyle yaparım sengözlerimebaksanab

Valla ben senin kayıtsız kalabilceğine hiç ihtimal vermiyorum.Adamı iyice bir meydan dayağından geçirirsin ya da başka bir şey yaparsın:jeyyar:

bencede önce barışıp sonra hiç ummadığı bir anda tekmeyi atmak:nazar:

X