Catlaklariniz Basladimi Kizlarrr

E

EU1

Ziyaretçi
Kizlarrrrrrrrrrrrr catlagi olan yada yeni yeni basliyan varmi? Dun eltimle karnima baktik aynayla tabi iki tane kucuk catlak olmus.Resmen aglicaktim yaa.Cokmu erken basladi sizce.Yani cok net degil boyle cok incelemen lazim gormek icin ama baslamis ya catlaklar o bana yeter senağlama Nasil bas edicez yaaaa

Varmi benim gibi erken catlagi olan.Iyice bakin kizlar ben gunlerdir bakiyordum goremiyordum ama aynayla iyice soyle isiga cikip baktim.Ve gordum senağlama

bende başlamadı canım..

sen krem kullanıyormsun

bazı vucud yapılarında cok oluyor

anneminde catlaklari yok, bendede simdiye kadar bisey gözükmedi. Insallah anneme cekerim. Badem yagi yada penaten baby yagi kulan. Ben penaten kulaniyorum cok güzel kokiyor ve esimin dedigi gibi ayni gürescilere benziyorum o zaman... :)

badem yagı tuylerı artıyor dogumdan sornada gobektekı tuylerle ugraşacagız o yuzdne kullanmayın

Ben 25+4 haftalik hamileyim kizlar.Ve bayagidir badem yagi kullaniyorum.Ama benim farkim gobegim cok buyuk yani goren az kaldi dogum galiba diyo.7 bucuk aylik gibiyim valla.Heralde o yuzden yirtildi.Buyuk aynadan bakimmi gorunmuyor ama kucuk aynayla isikta baktimmi iki kucuk cizgi var.Ne olcak yaa senağlama

Ya ayrica cokta kiloda almadim.Goren herkes diyo sadece karnin sis diye.Kilodan olsa rejim yaparimda ondan degil ..

7 kiloya yakin aldim doktorumda cok iyi gidiyorsun dedi.Bakalim ne olcak :KK43:

anniş adayı badem yagı tuylerı artıyor gobekte tuy yok mu...

Var ama sonrasinda zaten kendiliginden dokuluyo.Birde zaten ben ayiptir soylemesi cok tuysuzum olsa bile cansizlar.Ondan yana takintim yokda catlaklardan korkuyorum

ınsanlah ck olmaz.....
doktorun krem tavsıye etmedı mı

Bu işler kremle olmuyo hamişler. Hepsi genetik. Nekadar krem sürersen sür çatlayacağı varsa çatlıyooo maalesef.

arkadaşlar bencede genetik...bir arkadaşım hiç krem kullanmadı çatlağıda yok.böyle arkadaşlara şaşırıyorum...

benım doktorumda oyle dedı ve bana krem adı vermedı ol oluşacaksa bnu engellıyemezsın dedı ben 25 haftalık oldu daha catlak yok...bakalım

Slm kızlar. Benimde en çok korktuğum çatlaklar ve tabiki kilolar 25+1 oldum bugün yaklaşık 10 kilo aldım kilolarla başım dertte. Ama şimdilik çatlak falan yok yada ben göremiyorum. Anniş adayı benimde karnım çok büyük gibime geliyor. Ben yaklaşık 1 ay badem yağı kullandım gerçekten tüylerim çok belirgenleşip uzadı bende bıraktım. Şimdi kakao yağı, susam yağı, kantaron yağı, keten tohumu yağını eşit oranlarda karıştırdım onu kullanıyorum. Bu karışımı tvde çıkan Suna Dumankaya'dan almıştım. Çatlaklar oluşmadan kullanıldığında çok etkiliymiş bakalım görücez.

yakamoz...bende sureklı kılo alıyorum o kadar dıkkat etmeme ragmen ne olacak halımız

şuan için bendede yok çatlak ilerleyen dönemlerde ne olur bilemicem şu an 29 haftalığım fazla göbüşte yok öyle abartılı bi kabarmadı.günümüzde yaklaşıyo bakalım kimlerde ne kadar değişiklik olacaklaelaelaelaelae

slm arkadaslar bendede henüz daha catlak yok ama yaklasık 15 kılo aldım ne yesem yarıyo ne olcak bılmıyorum hepınıze saglıklı hayırlı evlatlar dılıyorum

Evet genetik ama belki nemlendirirsek azaltabiliriz.
Bir de tüylenme yapıyor demişsiniz,benim de dikkatimi çekti,ondan mı hormonlardan mı bilmem.Göbeğin altındaki çizgideki tüylerim arttı.??

Of of catlaklar gobek aldi basini gidiyo ve tabi catlaklarimda ve tabi kilolar sanirim depresyona giriyorum :KK43:(

9 kilo almama ragmen gobegimin alt kismi harita gibi ne olcak bu halim bilmem :çok üzgünüm:

X