Saç Uzatma Yöntemleri Kızımın saçları çok ince telli.Gürleştirip,uzatmak için ne yapmalıyım?

incili kolye

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
90
0
merhaba arkadaşlar.benim 5 yaşında bir kızım var.doğduğunda keldi zaten.sonra uzadıkça bir kaç kez kestirdim.çok ince telli ve tararken çok dolaşıyor benim saçlarım gibi.saçlarının güçlenmesi uzaması için ne yapabilirim.bu konuda bana yardımcı olacak varmı.şimdiden sağolun arkadaşlar en kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum.a.s.

benim teyzemin küçükken saçları öyleymiş dedem jilete vurdumuş çok gür çıkmış
teyzem 2-3 yaşındaymış

badem yagıda sürmek iyi geliyormuş saçlara ...istersen birde aktarlara sor belki yardımcı olurlar bu konuda..allah yavrunu bağışlasın çok güzel...sevgiler

avonda ince telli saçı olan çocukların dolaşan saçlarını kolay çözmek için bi sprey var
onu araştırabilirsiniz

şampuanının içerisine sarımsak ve badem yağı koy bence ikisi de güçlendiriyor kendim kullandım ve gerçekten sonuç aldım

merhaba arkadaşlar.benim 5 yaşında bir kızım var.doğduğunda keldi zaten.sonra uzadıkça bir kaç kez kestirdim.çok ince telli ve tararken çok dolaşıyor benim saçlarım gibi.saçlarının güçlenmesi uzaması için ne yapabilirim.bu konuda bana yardımcı olacak varmı.şimdiden sağolun arkadaşlar en kısa sürede cevaplarınızı bekliyorum.a.s.

arkadaslar dedigi gibi badem yagi cok faydali uzun süredir kullaniorum hem dip hem uclar icin ama ben lavanta sabunuda kullaniorum gürlestirior haftada bi kere banyoda sadece onu kullaniorum ve saclarim cok agir gelior...

X