danone yı tebrık ve tesekkur edıyorum..

YAREM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
406
5
41
Danone nın yenı kampanyası olan,a.s. her altılı danınonun uzerınde kı Türkiye harıtasının oldugu yapboz ıcın tesekkurler. Cocuklar ıcın hem egıtıcı hem de eglencelı bır oyun. herbır danınoda uc parca olmakta ve nereye aıtse o bolgenın neyı meshursa onun resmı var. bu uygulama cok hosuma gıttı. bız karadenız den basladık teyzelerı.. devamını da alacagız ınsallah....:emir_bebek:

evet bende tebrik ediyorum ama birazda az olmasa içindeki yoğurt ..yaa iki kaşıkda bitiveriyor o güzelim tad:)))

yürütlen kampanya güzel ancak eşim askerdeyken komutanlar çocuklarınıza kesinlikle danone yedirmeyin çocuk gelişimini olumsuz etkilyor demişler, ne kadar doğru bilmiyorum ama ben çocuklarıma yedirmiyorum

yürütlen kampanya güzel ancak eşim askerdeyken komutanlar çocuklarınıza kesinlikle danone yedirmeyin çocuk gelişimini olumsuz etkilyor demişler, ne kadar doğru bilmiyorum ama ben çocuklarıma yedirmiyorum

bu konuda bır cok arastırmalar yapıldı bır ara bende yedırmıyordum kızıma, fakat basın acıklamaları ve danonenın sıtesıne gırıp goz atmam bıraz olsun benı rahatlattı. sımdı verıyorum yıne. bu arada canım yedırdıklerımızın hangısıne guvenebılırız kı tam olarak. sebzeler meyveler hormonlu, peynırler, sutler ...... hıcbırının yapım asamasında neler kullanıldıgını malesef bılemıyoruz...yerimseniben

evet bende tebrik ediyorum ama birazda az olmasa içindeki yoğurt ..yaa iki kaşıkda bitiveriyor o güzelim tad:)))

ya bence de evet cok kucuk, maxı dannınonun da sadece cıleklısı var benım kızımda onu yemıyor. keske bıraz daha buyuk olsa...:uhm:

ben yerlı malı yurdun maılını kullanıyorum. bana uzak bır marka.

bende almıyorum danino fazla yedırmemeye calısıyorum gercı oglum ıstıyo gorunce ama ozamanda ülkerinkini tercıh edıyorum dogrusu

Ya bir ara satışlar taban yapmıştı kızlar siz neden bahsediyorsunuz, Fransa malı üstelik. Geçmişi bi hatırlayalım lütfen.

İSRAİL TUZAKLARI!!! Danone markasını Türkiye'de bilmeyen yok. Sabancı holding ortaklığı ile sağladığı güven ıle danone Türkiye'ye gırmıs oldu. Bugün sabancı işin iç yüzünü anlayıp ortaklıklarının bitirmiş olmalarına rağmen çoğu insan sabancı holding ile ortak olduğunu zannederek bu ürünleri almakta. Peki fransızlara ait olan danone Türkiye'de neden bu kadar çok çocuklar üzerine ürün çıkartmakta ve ucuza satmakta... hiç düşündünüz mü? Danonenin Türkiye için üretilen ürünlerinin içerisine çocukların zihinsel ve bedensel gelişimini etkileyecek madde katılıyor ve şu an daninolar sadece 2 ve 12 yaş arası çocuklara yedirilmekte. Yani tam gelişim zamanında. Gelecek nesillerimizin zeki olmasını engellemek için şimdiden yoğun çaba içerisinde...

Danone meyveli yoğurtta şok rapor!

Denetlemelerde bazı meyveli yoğurtlarda kansorojen madde tesbit edildi

Romanya Sağlık ve Gıda Güvenliği (ANSVSA) müfettişlerinin yaptığı denetimlerde Danone firmasına ait bazı meyveli yoğurtlarda kanserojen madde tespit edilmesi üzerine bu ürünlerin satışı durduruldu.

Sağlık müfettişlerinin bir ihbar üzerine bazı marketlerde yaptıkları denetimler sonucu Danone Romania'ya yoğurtlar laboratuvarlarda incelemeye alındı. İnceleme sonucunda vişneli ve karışık meyveli yoğurtlarda kansorejene neden olan zehirli madde tespit edildi. Bunun üzerine bu yoğurtların satışı durduruldu.

Açıklamada, bu yoğurtlarda ek madde olarak Hint fasulyesinden elde edilen 'Guar sakızı'nın kullanıldığı belirtildi. Şirket yetkilileri ise adı geçen ürünleri piyasadan çektiğini açıklamakla yetindi.

İnsan hayatı bu kadar ucuz diil, lütfen dikkat edelim kızlar.

kendımce mrb canım. oncelıkle danonenın urunlerının uzerınde turk malı dıye ıbare var. bu nasıl oluyor ben anlamadım. gercekten bende tamamıyla guvenmıyorum tabı kı. cok fazla da yedırmıoyorum kızıma. bebekken hıc vermedım. sımdı 2 yasını gectı ve artık ıstemeyı bılıyor. arada sırada verıyorum ne yapayım. bu arada danone sut ve yogurtları hıc ucuz degıl. pınar, ıcım ve danone aynı fıyatta. ben sadece danone vermıyorum , ulker ıcım smart ve meyvelı yogurtta verıyorum fazla marka ayırt etmıyorum yanı. ama yazdıkların korkuttu benı ne bıleyım. ınsan ne yapacagını sasırıyor gercekten. bu bılgılerı nereden edındın canım.bende bazı kaynaklara ulastım ama boyle seyler yoktu... kararsızım... sagol paylastıgın ıcın...

X