hamilelik belirtisi olabilir mi

pelinsuat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2007
52
0
36
merhaba arkadaşlar.göğüslerimde çok fazla şişlik ve acıma var bugün test yaptım iki çizgi çıktı ama biri soluk acaba hamilemiyim

merhaba arkadaşlar.göğüslerimde çok fazla şişlik ve acıma var bugün test yaptım iki çizgi çıktı ama biri soluk acaba hamilemiyim

Canım gözün aydın hamilesin.aynı şey geçen hafta bende de oldu hamileyim.Allah hayırlı bir evlat nasip etsin hepimize

benımde sılık cımıştı hamıle oldugumu ogrendım kac gun geçmıştı adetınden

test sonucun kac cıktı ferdayyy
kesınlestı demek senı de cok tebrık ederım canım Allah kucagına almayı nasıp etsın

Canım test sonucu 2 binin üzerindeydi.Doktoru bulamadığımız için soramadık.Ama yazılanlara bakılırsa kesin hamileyim.Sonucu tam yazamıyorum çünkü şuan eşimin yanında o da evde değil.Dün doktora gösterecekti .

ferday hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhatlı kucagına almayı nasip etsin..
pelinsuat canım hamilesin tabi tebrik ederim Allah kucagına almayı nasip etsin..

cnm tebrikler hamişsinnnnnnn darısı tüm bekleyenleree

sağolun arkadaşlar cevaplarınız beni aydınlattı allah olmayanlara nasip etsin daha 2 günüm geçti ama yumurcak kendini çabuk belli etti

pelinsuratcım gözün aydın allah analı babalı büyütsün ferdaycım seninde gözün aydın saglıkla kucagına almayıda nasip etsin allah kızlar geride kalanlarada dualarınızı esirgemeyin

benimde bugün adet olmam gerekiyordu. arasıra kasıklarım ağrıyor sonra geçiyor birazda dokununca göğüslerim acıyor ama daha adet olmadım. ne olabilir acaba

hiç hamilelik belirtisi yok dün test yaptım ama negatif çıktı bilmiyorum offffffffff beklemek çok sıkıcı

ferday sen yenı evlıydın heralde değil mi ? ben yanlış hatırlamıyorum hayırlı olsun canım tüm anna adaylarına

pelinsuat Tebrik ederim canımmm

Perşembe sabahı bende idrar testi yaptım ve ikinci çizgim silik çıkmıştı..
Kan testi yaptırdım hemen ve hamileyim...

Allah sağlıkla kucağımıza almayı da nasip etsin inşallahhh
:nazar::nazar:a.s.

bende 10 gün sonra test yapıcam inşallah benımde çift çizgi çıkar yaaa.çatlatma iğnesi oldum drum 10gün sonra yap bakalım dedi çok heyecanlıyım.

canım tebrik ederim.bende kendim evde yaptığımda biri daha soluk çıkmıştı çizgilerin.kesin hamişsin...Allah bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

canımmm hayırlı olsun hamilesin..ama hemen kan tesi yaptır.kesin sonucu orda alırsın.. allah sağlıklı hayırlı bir evlat versin sana...darısı kk daki isteyen herkesin başına....

bebek için ilk denememizi bu ay yaptık.adet olmama 3-4 gün var ve çok düzenlidir.şimdi dört gözle adet günümü bekliyorum.şu anda değişiklik olarak sık tuvalete çıkıyorum.zaman zaman deliksiz uyku uyuyorum ve deli gibi yemek yiyiyorum(son bir iki gündür).adetten önceki belirtileri merak ediyorum.lütfen birşeyler yazın.:bbo:

X