Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

ben de gülçin hanımla aynı problemi yaşadım 13,haftamdı yanılmıyorsam ve toplam bütün işlemlerim 5 dk civarı sürdü,peki sen erkan beye gittin mi hiç?
Evet Erkan Bey'e ilk evlenidiğimde gitmiştim. Bebek için değilde, genel muayeneye gitmiştim. Çok bilmiş tavırları vardı. Bende sağlık sektöründe çalıştığımı söyledim. Ortak bikaç doktor tanıdığımızdan açıldı konu. Adam cümlesinde "ben en büyüğüm" dedi. O andan sonra benim için bi önemi kalmadı. Tüm arkadaşlarıma kendisinin hekimliğini tavsiye ediyorum, tabi onlarda bana sen niye gitmiyorsun diyorlar. Ama Gülçin Hanım'ın mütevaziliği benim için daha ağır basıyor.

Arkadaşlar Alikahya KDÇH'de Zekeriya Bey'i de tavsiye ederim. Özel hastane düşünmeyen arkadaşlar için muhteşem bir doktor. Ayrıca özel muayenehanesi olmadığı için parayı söz konusu etmeyen biri. Daha önce benim çalıştığım hastanede hekimlik yapıyordu. Bir çok tanıdığımı muayene ve ameliyat ettirme fırsatım oldu. Dini açıdanda çok efendi biri. Konuşurken gözünün içine bakmaya çekinen biri. Devlet hastanesinde tedavi görmek durumunda kalsam muhakkak onu tercih ederdim.

ben bugün randevu almaya gittim ama 2 hafta boşluk yokmuş,senin kaçıncı haftan ve sorularına yanıt alabildin mi?

Randevu tarihi maalesef bizde öyle geç almıştık boşluk yok diye.Benim henüz 8. haftam.Çok fazla soru sormadım zaten:) ama sorduklarımın yanıtını aldım.Kartını verdi,istediğimiz zaman arayabileceğimizi söyledi.Bizim bi aciliyetimiz olmuştu geçen haftalarda,randevuyu öne almak istedik ama sekreteri kabul etmedi.Bunu söyledik,acil bi durum olursa hastaneye gitmemizi kendisinin de geleceğini söyledi.40 yıllık ahbap gibi tavırları var,canayakın bir dr. yani.
Bizimde tek sıkıldığımız konu yoğunluktan dolayı randevu saatinde içeri girememek.Burdaki arkadaşların tavsiyesiyle geç gittik hatta ama buna rağmen 1 saat bekledik..Kendisine sordu eşim hep böyle mi diye,oda ne yalan söyliyim,maalesef hep böyle dedi:) Böyle işte..

benim dr da hep erkan beydi hamilelikten öncede ona gidiyordum zaten benim mecburi sezeryan oldu 40+1 de sancıyla gittim ama acılma 1 santim bile değildi ve kızım elini yüzüne yumruk yaptıgındaninemedi aşağı epidural sezeryan oldum ve cooook memnunum dr umdan 2. cocuk düşünmüyoruz ama olur ya karar değiştirirsek yine ona giderim herhalde

erkan bey ve semih bey arasında kaldım .. büyük ihtimalle ilk randevumn semih beyden olacak . sürekliilaç kullanan bir hasta olduğumdan doktorum ona gitmemmi söyledi ..ama daha sonra erkan beye dönüş yapmak istiyorum

fikirlerinizi bekliyorum

erkan bey ve semih bey arasında kaldım .. büyük ihtimalle ilk randevumn semih beyden olacak . sürekliilaç kullanan bir hasta olduğumdan doktorum ona gitmemmi söyledi ..ama daha sonra erkan beye dönüş yapmak istiyorum

fikirlerinizi bekliyorum

canım senin bütçenle doğrudan alakalı,Semih bey özel muayenehanesinde 160tl muayene.Benim çevremden duyduğum kadarıyla daha ekonomik olduğundan genelde Erkan beye gidiliyor ancak detaylı ultrason için 19-21.haftalarda Semih beye bir kere görünüyor insanlar.Kocaeli'deki en iyi doktor Semih bey deniyor,etrafımdaki tıp camiasındaki insanlar da bunu söylüyor,eğer gebeliğinde bir problem varsa zaten hepsi Semih beye yönlendiriyorlar ama normal seyrinde giderken bence servet dökmeye lüzüm yok.Sorunsuz bir gebelik dilerim

canım senin bütçenle doğrudan alakalı,Semih bey özel muayenehanesinde 160tl muayene.Benim çevremden duyduğum kadarıyla daha ekonomik olduğundan genelde Erkan beye gidiliyor ancak detaylı ultrason için 19-21.haftalarda Semih beye bir kere görünüyor insanlar.Kocaeli'deki en iyi doktor Semih bey deniyor,etrafımdaki tıp camiasındaki insanlar da bunu söylüyor,eğer gebeliğinde bir problem varsa zaten hepsi Semih beye yönlendiriyorlar ama normal seyrinde giderken bence servet dökmeye lüzüm yok.Sorunsuz bir gebelik dilerim

erkan beye gittiğinde ayrıntılı ultrason için başka bir yere gitmiyorsun. çünkü erkan beyin ultrasonu da doppler ve 4 boyutlu. erkan beyin tek sorunu çokk kalabalık olması. bugün yine sarkmıştı muayeneler. millet 2-3 saat beklemişti. acil ameliyat oldu sanırım.

erkan beye gittiğinde ayrıntılı ultrason için başka bir yere gitmiyorsun. çünkü erkan beyin ultrasonu da doppler ve 4 boyutlu. erkan beyin tek sorunu çokk kalabalık olması. bugün yine sarkmıştı muayeneler. millet 2-3 saat beklemişti. acil ameliyat oldu sanırım.

ben makinasını değil tecrübesinden ötürü söyledim,yoksa biliyorum makinasının 4d olduğunu.Etrafımdaki her hamile illaki bir kere Semih beye görünme ihtiyacı hissediyor

ben makinasını değil tecrübesinden ötürü söyledim,yoksa biliyorum makinasının 4d olduğunu.Etrafımdaki her hamile illaki bir kere Semih beye görünme ihtiyacı hissediyor

ben ve arkadaşlarım hiç hissetmedik. üstelik spina bifida riskim vardı. o kadar özen gösterdi her seferinde ısrarla öyle baktı ki. çok minettarım belki o nedenle bu kadar güveniyorum erkan beye. adam doğum anında bile hatırladı ve çocuk doktorunu riske karşı uyardı. bıu kadar çok hastası olan başka bir doktor olsa çokktaaan unutmuştu.

fikirlerinizi bekliyorum

erkan bey semihin öğrencisi zaten.boynuz kulak meselesi bence erkan bey. ayrıca erkanın ultrasonu da ayrıntılı zaten. tek sorun sıra beklemek

kızlar merhaba.. hepinize hayırlı hamilelikler dilerim.. ben tüp bebek tedavisiyle 8+5 günlük hamileyim. daha önce aile tıpta numan beye gidiyordum. yine ona mı gitsem diye kararsızım. şu an onda tedavi olan arkadaşlarım varsa görüşlerini bana söyleyebilirlermi acaba?.. şimdiden çok teşekkür ederim..

merhaba arkadaşlar
ben siteye yeni üye oldum yazışmalar çok aydınlatıcı oldu. inanın aradığım bir çok sorunun cevabını buladum. hepinize ayrı ayrı teşekkür edrim.
ben 1.5 yıldır evliyim ve artık bebeğe sıcak bakmaya başladım ama doğru doktora karar veremedim .bulduklarım:
1. akademi de nuri bey ve gökhan bey
2. cankatta mehmet bey
3. konakta erkan bey
4. araştırma da prf. aydın bey
bana bi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ben umuttepe de çalısıorm üniv.de aydın beyi çok duydum fakat biraz maliyetliymiş.
doğru doktoru bulup sonuna kadar onunla devam etmek istiorm. şimdiden teşekkür ederim

merhaba arkadaşlar
ben siteye yeni üye oldum yazışmalar çok aydınlatıcı oldu. inanın aradığım bir çok sorunun cevabını buladum. hepinize ayrı ayrı teşekkür edrim.
ben 1.5 yıldır evliyim ve artık bebeğe sıcak bakmaya başladım ama doğru doktora karar veremedim .bulduklarım:
1. akademi de nuri bey ve gökhan bey
2. cankatta mehmet bey
3. konakta erkan bey
4. araştırma da prf. aydın bey
bana bi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. ben umuttepe de çalısıorm üniv.de aydın beyi çok duydum fakat biraz maliyetliymiş.
doğru doktoru bulup sonuna kadar onunla devam etmek istiorm. şimdiden teşekkür ederim

hoşgeldiniz umuttepede çalışıyorsanız neden semih beyi tercih etmiyorsunuz,aydın beye gidip memnun kalmayan arkadaşım var belki genellemek çok doğru değil ama semih beyden memnun kalmayan hiç görmedim.Bir de personele rica ile yani ücret ödemeden eray bey de bakıyor ben çok yoğun olduğu için tercih etmedim çünkü son zamanlara asistanlarına baktırıyordu hastalarına ama yine de memnun kalanı çok.Eğer dilersen bir şansını dene derim ben,umarım yardımı dokunur.Bu arada akademiyi ben doğum ücreti yüksek olduğundan,cankatı da çok donanımlı bir yer olmadığından (sonuçta tıp merkezi) tercih etmedim.Konak hastanesinden ve erkan beyden genelde herkes memnun,umarım en kısa zamanda bebeğin yola çıkar :)

kızlar bugün erkan beye gittim,ilk izlenimlerim şöyle;34.haftamda ilk kez gitmeme rağmen beni çok sıcak karşıladı pek bildiğimiz doktorlara benzemiyor,doğrudan arkadaşı gibi konuşuyor sizinle.Sorduğum herşeye tatminkar cevaplar verdi ve de bazı pürüzlü noktalarda içimi rahatlattı,sanırım onunla doğum yolunda ilerleyeceğim.ınanılmaz bir hasta sirkülasyonu var ve bu yüzden tecrübesi fazla,ama kesinlikle randevunuzdan 1,5-2 saat sonra gidin sıranız geçse bile sonradan alıyorlar ben ve eşim beklerken çok sıkıldık.Ben tavsiye ediyorum özetle size de.

kızlar merhaba.. hepinize hayırlı hamilelikler dilerim.. ben tüp bebek tedavisiyle 8+5 günlük hamileyim. daha önce aile tıpta numan beye gidiyordum. yine ona mı gitsem diye kararsızım. şu an onda tedavi olan arkadaşlarım varsa görüşlerini bana söyleyebilirlermi acaba?.. şimdiden çok teşekkür ederim..

canım arkadaşım Numan bey de doğum yaptı. memnun olduğunu söylüyor ancak onun da tek problemi mesela gece sancın falan tuttu kesinlikle hastaneye gelmiyor doğumu devlet hastanesinde hangi doktor varsa o yaptırıyor. arkadaşıma böyle söylemiş kendisi.

kızlar ben size bişi sorcam ben 13 haziranda konakta erkan beyden randevu aldım taaa 1 temmuza. randevu verdiler gitmemin sebebi folik asite başlamak için yoksa daa gebelik falan yok çalışma da yapmadık daha ama 2 ay once yine konakta funda hanıma muayene olmuştum hiçbi sorunun olmadığını yumurtalarımın çalıstığını sölemişti. sizce sırf folik asit almak için doktora gidilir mi yoksa başka testler falan yapacak mı. çok sıkılıorm doktora gitmekten de:):)

X