Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

Selamlar bu konuda bende dertliyim:1no2: hamile kalmadan önce Ayşegül Gürler e gitmiştim,sadece folik asit hap verdi,
1-2 ay içinde hamile kaldım,o bayandan pek memnun kalmadım pek ilgilenmiyor sadece sorarsanız cvp alabiliyorsunuz.

Hamile kadıktan sonrada İsmail beye gittim,ilk başlarda çok güzeldi hamileliğimin 19.haftasında kanamam oldu
gittim ve bi sorun olmadığını söyleyip eve gönderdi ertesi günü düşük yaptımsenağlama

Daha sonra çok iyi diye bilinen Mehmet Ataman a gittim uzun bi süre ilaç tedavisi gördüm,sorunum süt hormonu yüksek,
yumurta takibi yapıldı,çatlatma iğneleri oldum bi sonuç alamadım.en sonunda rahim filmi çekti,onda da hiç bi sorun çıkmadı.

Dr.3 ay ara verelim dedi,daha sonra gel aşılama yaparız dedi,eşimde aşılama istemediği için dr.gitmedim bidaha.

Şimdide dr.arıyorum bana da yardımcı olursanız sevinirim.Akademi de İnci hanım var bu dr.hakkında bilgisi olan varmı?

ben gölcükte zeki beye gidiyorum.çok iyi tavsiye ederim.askeri hastaneden dolayı gidiyorum,yalnız özeline gidiyorum,90 mlyn.ben tavsiye ederim.

valla ben konak hastanesinden erkan beyden başkasını tavsiye edemem. bende çok araştırdım ve en son 2 senedir drumu buldum diyorum. ssk isen 50 ytl muayenesi. bir dene. memnun kalacaksındır.sen sormadan o sana her şeyi anlatıyor zaten. aklında hiç acaba kalmıyor.derdine derman olacaktır.

canım bende gölçükte oturuyorum ama akademi hastanesine gökhan gümüştaşa gidiyorum memnunum adam ilgili bütün testleri yapmadan ilaç vermiyor...bende onu tavsiye ederim

ben gölcükte zeki beye gidiyorum.çok iyi tavsiye ederim.askeri hastaneden dolayı gidiyorum,yalnız özeline gidiyorum,90 mlyn.ben tavsiye ederim.

canım benim eşimde askeri personel bende gittim zeki beye hiç memnun kalmadım
adetim 10 geçmişti gitim ultrosonla baktı sonra içerde konuşuru zdedi çoçukmu kısmı bilmiyorum test yapalım dedi eger doktorsa bilmesi gerekmezmi bana göre teşhisi koyması lazım..

bende gökhan gümüştaşa gidiyorum akademide çok iyi bir dr. tavsiye ederim.

Hangi dr. gidicem hala karar vermiş değilim arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla akademi de İnci hanım muayenesi 160 ytl.aynı hafta içinde gitsem o ücretin yarısını alıyormuş.
Artık eşim erkek dr. a gitmemi istemiyor.yasakkelime

Hangi dr. gidicem hala karar vermiş değilim arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla akademi de İnci hanım muayenesi 160 ytl.aynı hafta içinde gitsem o ücretin yarısını alıyormuş.
Artık eşim erkek dr. a gitmemi istemiyor.yasakkelime

canım benim eşim askeri persolen oldugu için bende gökhan beye gittigimde indirimli 75 ytl ödüyorum normel fiyatı 90 ytl bayanınki pahalıymış neden erkek doktor yasakki bende erkek doktor taraftarıyım çünkü erkkekler bayanlardan daha kuvvetli dogumda daha kolay çıkarırlar bebişlerimizi

hadi ya ozman ben doktorumu el üstünde tutayım bari.. ben yinde gökhan beyi düşün derim...
senin için hayırlısı olsun..

canım bende gölçükte oturuyorum ama akademi hastanesine gökhan gümüştaşa gidiyorum memnunum adam ilgili bütün testleri yapmadan ilaç vermiyor...bende onu tavsiye ederim

evet akademi hastanesinde gökhan beyi duydum. iyi bir dr. memnun olan çok. ama işte insan kime alıştıysa o iyi geliyor. böle durum için denemeden kimse içine sineni aklına yatanı bulamaz.

ya ark. şimdi aklıma geldi bundan 4 sene evveldi sanırım inci hanıma gitmiştim ben.direk bana senden parça almamız lazım dedi. ben ne olduğunu bile anlamadan. ordan öle bi kaçışım vardı ki anlatamam. inci hanıma başvurmam sadece mantardı ama o benden parça alalım dedi..:eek:klava: kısacası valla bilmiyorum herkezin kendi tercihi tabi

Son düzenleyen: Moderatör:
canım benim eşimde askeri personel bende gittim zeki beye hiç memnun kalmadım
adetim 10 geçmişti gitim ultrosonla baktı sonra içerde konuşuru zdedi çoçukmu kısmı bilmiyorum test yapalım dedi eger doktorsa bilmesi gerekmezmi bana göre teşhisi koyması lazım..

cnm benimde görünmedi gebeliğim emin olmak için test yaptık genede yani ben 3 doktora gttm gebeliğimin ilk teşhisinde ama inan tek zeki beyden memnun kaldım diğerleri emine hanım ,numan bey(akademi hast.).yani değişir tabi kişiden kişiye ben tek derim zeki bey için.

Ben kocaeli de çok doktor değiştirdim...İnci funda erkan v.s
Kocaeli üniversitesi Prof.Dr.Aydın Çorakçı onu tek geçerim.....

merhabalar bende zekı beyde dogum yaptım çok memnundum yanı tavsıye ederım çok ıyıbı dr dur kendısı

Selam bayanlar,bugün Figen Gündüz e gittim,
smear testi istedi bu test nasıl yapılır,
ağrısı acısı oluyormu bilgi verirseniz sevinirim:Saruboceq:

bende gölcükte oturuyorum aile tıp hastanesinde veysel besniliye gidiyorum kesinlikle mükemmel bir doktor bi deneyin derim

günaydın bence daha bu kadar erken sezeryan mı normal mi karar vermemeli. 36. hafta da bellli oluyor her şey.sorması ayıp kaç para muayenesi?

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın bence daha bu kadar erken sezeryan mı normal mi karar vermemeli. 36. hafta da bellli oluyor her şey.sorması ayıp kaç para muayenesi?

120 ytl her gidişede para alıyor bayramdan sonra gel dedi aralığın sonuna doğru gidicem bakalım ne diyecek

X