Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

slm arkadaşlar bende kocaelide yaşıyorum bende bebiş istiyorum 1 buçuk yıl olacak ewleneli cankat tıp merkezindeki funda doğan hanımın hastasıyım şuan butun testlerımı yaptırdım ayrıca rahim filmimde cekıldı sağ tüpümde tıkanıklık varmış ama sol acık olduğu için hamıle kalmaya yeter de artar dedi doktorum ban folık asıt ve cyclo-progynova dıye bı ılaç verdı bakalım ilaçım bitince hamıle kalacakmıyım ilaç bıtınce 2gün snra adet olunuyormuş.eğer olmaz isen 5gun snra gel tahlıl yapalım dedı.adet olursamda ilacımı değiştırecekmiş .çok merak edıyorum

bu arada doktor funda doğan çok tatlı samimi ve cana yakın bi bayan ben çok sevdim:)

funda hanım benim hamileliğimi takip etmişti,iyi bir tercih yaptığını düşünüyorum,insanı rahatlatan bir yapısı vardır.

merhaba bayanlar. yazılan bütün yazıları dikkatlice okudum. kafam iyice karıştı benim de. doktor arıyorum. 11 haftalık bebişim. şimdiye kadar gittiğim bi dr. vardı memnun kalmadım. değiştirmeyi düşünüyorum. ne yapacağım bilmiyorum. hadi hayırlısı

merhaba arkadaşım bende 18 haftalık hamileyim bende erkan bey ve ahmet doğruöz arasında tıkanıp kaldım.erkan bey mükemmel tek korkum özel hastane masrafı ssk lıyım normal istiyorum fakat konak hastanesini fırsatçı olduğunu duydum sorması ayıp ne kadar ödediniz doğum için hastane için neler söyliyebilirsin?şimdiden çok teşekkür ederim.

merhaba arkadaşım bende 18 haftalık hamileyim bende erkan bey ve ahmet doğruöz arasında tıkanıp kaldım.erkan bey mükemmel tek korkum özel hastane masrafı ssk lıyım normal istiyorum fakat konak hastanesini fırsatçı olduğunu duydum sorması ayıp ne kadar ödediniz doğum için hastane için neler söyliyebilirsin?şimdiden çok teşekkür ederim.

merhaba ben 33 gün önce konakta sezeryan doğum yaptım dr erkan bey. ilk önce şunu belirteyim dr harika insanı o kadar güzel hazırlıyo ve takipçiki hayatta değişmem başka doktora.
hastane masrafına gelince bende ssklıyım sezeryan 3 gece yatış 1.200 ytl ödedik. normalde 2 geceydi ama ben 1 gece fazla yattım ve ek bi ücret talep etmediler. yani duyduğunuz gibi paracı falan diil. normal doğum yapacak olursanız daha da uygun olur diye düşünüyorum.
kısacası erkan beyi ve konak hastanesini şiddetle tavsiye ederim.

Canım benim doktorum gebze özel yüzyıl hastanesinde adı soley esmer çok iyi bir doktor tavsiye ederim

selam , ben de konak hastanesine gülçin aydar a gidiyorum nisan da doğum olacak inşallah ama kocaeli de hangi hastane de doğum olacak hala karar veremedik (hem güvenli hem maddi açıdan düşünüyoruz hala).. Konak hastanesi nde normal doğum fiyatı ne kadar sizden öğrenmek istedim..cevap verirseniz sevinirim..bu arada bebeğinizi güle güle büyütün :)

Son düzenleyen: Moderatör:
selam , ben de konak hastanesine gülçin aydar a gidiyorum nisan da doğum olacak inşallah ama kocaeli de hangi hastane de doğum olacak hala karar veremedik (hem güvenli hem maddi açıdan düşünüyoruz hala).. Konak hastanesi nde normal doğum fiyatı ne kadar sizden öğrenmek istedim..cevap verirseniz sevinirim..bu arada bebeğinizi güle güle büyütün :)

merhaba valla ben doğum yaptığımda 40 gün önce 1350 ytl idi. sanmam zam gelsin.

Akademi hastanesinde nuri hüseyinoğlu na gidiyorum.çok sempatik,çok ilgili biri.kesinlikle tavsiye ederim..

canım ben 3 aylık hamileyim..Nuri Bey'in uzmanlık olanı İnfertilite imiş.kısırlığın sebeplerini araştırıyor sanırım..

canım cumartesi günü randevum var.aşılama hakkında bilgi istiyorsun sanırım öyle değilmi?gittiğimde sorarım cnm.

çok sevinirim ayşegülcüm sorarsan.ben ikisini konak hastanesinde yaptırmıştım.3 aşılamayıda kocaeli ünv.üniversite çok yoğun ve kalabalık o yüzden oraya gitmek istemiyorum.ucuz özele göre o yoğunluktan mıdır nedir.içime sinmiyor.

tamam cnm.sorucam mutlaka.zaten benimde kendimle ilgili soracaklarım var liste hazırladım,o an unutmamak için:)senide ekledim listeme..orada aşılama yapılmıyorsa bile kocelinde tavsiye edebileceği yeri öğrenicem cnm merak etme..ve emin ol dualarım seninle.allah senide bir an önce bebişine kavuşturur inşallah..

selam arkadaşım, bende izmitte oturuyorum, eşim sağlık ocağında pratisyen hekim, daha önce izmit devler hastahensi acilde 2 sene çalışmıştı, o sırada doğum doktoru mehmet ataman ı tanıdı, ve iki çocuğumuznda doktoru o oldu.. asla paracı biri değil, doğruluktan yana biridir.. tavsiye ederim,Dr. mehmet ataman devletten emekli oldu, özel hastane açtı cankat kadın doğum hastanesi..

merhaba ben 33 gün önce konakta sezeryan doğum yaptım dr erkan bey. ilk önce şunu belirteyim dr harika insanı o kadar güzel hazırlıyo ve takipçiki hayatta değişmem başka doktora.
hastane masrafına gelince bende ssklıyım sezeryan 3 gece yatış 1.200 ytl ödedik. normalde 2 geceydi ama ben 1 gece fazla yattım ve ek bi ücret talep etmediler. yani duyduğunuz gibi paracı falan diil. normal doğum yapacak olursanız daha da uygun olur diye düşünüyorum.
kısacası erkan beyi ve konak hastanesini şiddetle tavsiye ederim.[/QUOT

1 ay kadar önce bana konak hastanesinde serum takıldı.serum için doğumhaneye indim.o günün sabahında sezeryan doğum yapmış bir bayan vardı ve akşam olmasına rağmen ve sezeryan randevusu olmasına rağmen boş oda yokluğu nedeniyle doğumhanede dinlenme odasında yatıyordu ve gerçekten üzgündü.aslında doktoru da üzgündü ama oda yokluğu nedeniyle bayanı odasına alamadılar ve o geceyi orada geçirmek zorunda kaldı. konak la ben yeni tanıştım ,tsh tahlili hariç her tahlilimi yaptılar ama kriz nedeniyle tsh kitinin pahalı olduğunu ve yapılmadığını söylediler(1ay önce),başka bir olumsuzluk yaşamadım ama ihtiyaca tam olarak cevap veremiyor galiba.

BTRKLC canım bugün dr ye gittim.ve aşılama hakkında bilgi aldım biraz..Nuri Bey aşılama yapıyormuş fakat üçüncü aşılamadan sonra 4.aşılamayı pek önermiyor.direk tüp bebek uygulamasına geçilse daha mantıklı olur diyor.kocaelinde tıp fakültesinde tüp bebek uygulaması varmış.ama tavsiye etmiyormuş.istenilirse istanbulda önerebileceğim tüp bebek merkezleri var ,uygulama orda yapılır bende tedavisini dvm ettiririm her seferinde istanbula gidilmesine gerek kalmaz diyor cnm..ben ne olur ne olmaz diye yinede fiyat aldım.420 ytl.(uygulama ve tahlil) inşallah yardımcı olabilmişimdir.sevgiler..

BTRKLC canım bugün dr ye gittim.ve aşılama hakkında bilgi aldım biraz..Nuri Bey aşılama yapıyormuş fakat üçüncü aşılamadan sonra 4.aşılamayı pek önermiyor.direk tüp bebek uygulamasına geçilse daha mantıklı olur diyor.kocaelinde tıp fakültesinde tüp bebek uygulaması varmış.ama tavsiye etmiyormuş.istenilirse istanbulda önerebileceğim tüp bebek merkezleri var ,uygulama orda yapılır bende tedavisini dvm ettiririm her seferinde istanbula gidilmesine gerek kalmaz diyor cnm..ben ne olur ne olmaz diye yinede fiyat aldım.420 ytl.(uygulama ve tahlil) inşallah yardımcı olabilmişimdir.sevgiler..

canım çok sağol ben aşılama sonrası doğal hamile kadım.fakat 5 haftalık düşük yaptım.o yüzden aşılama istiyorum.benim 13 yaşında bir oğlum var.devlet bu yüzden tedavimi karşılamıyor.malum kriz sebebiyle de işyerinde sorun yaşıyoruz.bu yüzden tüp bebek benim için çok zor.canım yardımın için çok sağol.allah razı olsun.bebiş nasıl senin canım cinsiyeti bell oldumu.hayırlı haberlerini alırım inşallah.:teselli:a.s.

rica ederim cnm.13 yaşında bir oğlun var demek.allah bağışlasın.ben ilk bebek için aşılama istiyorsun sanıyordum.durumu anlıyorum cnm.tüp bebek çok pahalı olsa gerek.senin için her şeyin hayırlısını diliyorum..bende bugün ense kalınlığı ölçümü ve ikili test için gittim 13 haftalık hamileyim.şuan herşey ii gidiyor allaha şükür.cinsiyeti için kız diye tahmin ediyorum ama sen yinede hazırlık yapma şimdiden dedi...Akademide aşılama düşünürsen Nuri beyle görüşürsün cnm.gerçekten çok ilgili bi insan..

rica ederim cnm.13 yaşında bir oğlun var demek.allah bağışlasın.ben ilk bebek için aşılama istiyorsun sanıyordum.durumu anlıyorum cnm.tüp bebek çok pahalı olsa gerek.senin için her şeyin hayırlısını diliyorum..bende bugün ense kalınlığı ölçümü ve ikili test için gittim 13 haftalık hamileyim.şuan herşey ii gidiyor allaha şükür.cinsiyeti için kız diye tahmin ediyorum ama sen yinede hazırlık yapma şimdiden dedi...Akademide aşılama düşünürsen Nuri beyle görüşürsün cnm.gerçekten çok ilgili bi insan..

çok sağol ayşegül akademiyi düşünüyorum.üniversiteden memnun kalmadım.tavsiye etmiyorum.çok kalabalık zaten ilgi az ve hijyen değil gibi.o masayı bir görsen.insana masa da iken sen içeri alıyorlar.:bbo:

X