Kocaeli'de Kadın Doğum Doktoru Arıyorum

eyaman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
31
1
Merhaba arkadaşlar,yaklaşık bir yıldır çocuk :emir_bebek:düşünüyoruz.Geçen ay ilaçla hamile kalmıştım ve kimyasal gebelik yaşadım.Doktorumdan pek memnun kalmadığım için değiştirmek istiyorum.Konusunda uzman yada profesör mümkünse bayan tanıdığınız doktor varmı acaba?fisfisfis
Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim :dance:

Yahu hanımlar hiçmi bilmiyorsunuz Kocaelin'de iyi bir doktor.Kimse mesaj yazmamış ki.Nerde kadınların dayanışması,yazmaya mı üşeniyorsunuz yoksa.Yardımlarınızı bekliyorum Kocaeli'lileeeeeeeeeeer

Merhaba eyaman ben anadolu sağlık merkezinde ebru füsun akbaya gidiyorum ve çok memnunum sen nerede oturuyorsun kocaelinde bu hastane çayırova tarafında kalıyor

eger kocaelindeysen umuttepe hastanesine git bence orayı çok iyi diyolar hiç öyle özel muayenelerde vakit harcama dogumunuda hastanede yaparsın senin için daha iyi olur sanırım ama yinede sen bilirsin canım benimki bir tavsiye sade ce sevgiyle kal

Merhaba eyaman ben anadolu sağlık merkezinde ebru füsun akbaya gidiyorum ve çok memnunum sen nerede oturuyorsun kocaelinde bu hastane çayırova tarafında kalıyor

Çok teşekkür ederim semras,vallahi cevap gelmiyecek zannettim umudumu kesmiştim sağolasın.Ben Gölcükte oturuyorum biraz uzak galiba ama bakalım.
Sevgilerlea.s.

merhaba arkadaşım ben kocaelinde hamileliğimin ilk günlerinde hürer ercana gittim erkek doktor ama cok iyi bir doktor.illa kadın olsun sorun değil dersen figen gündüz var.ama sırf paraya calışıyor.telefonlarını 118 den bulursun galiba ikiside kocaeli merkezde .umarım istediğin gibi olur herşey.....

Teşekkür ederim,şu aralar tedavi için elim kolum doktor arıyorum ikisine de bir ulaşmaya çalışayım.Seninde umarım herşey gönlünce olur sağolasın.sevgilerle...a.s.

eger kocaelindeysen umuttepe hastanesine git bence orayı çok iyi diyolar hiç öyle özel muayenelerde vakit harcama dogumunuda hastanede yaparsın senin için daha iyi olur sanırım ama yinede sen bilirsin canım benimki bir tavsiye sade ce sevgiyle kal

Tavsiyen için sağol aleyna fakülte hastanesi için iyi diyorlar eşimde üniversite de olduğu için oraya gidebilirim ama doktor arıyrum.Hem kontrolümü yapacak hemde doğumuma girebilecek.Araştırdım internetten bir tane bulabildim.İlginiz için teşekkür ederim.Sevgilerle..a.s.

merhaba eyaman ben de bu ay yumurta büyüten ilaç ve yumurta çatlatıcı iğne ile hamile kaldım sizde bebeğin sağlığı açısından herhangi bir sorun oluştu mu acaba merak ettim biraz tedirginim cevap yazarsanız sevinirim

canım bende ayşegül gürlere gidiyorum kadıncağız elinden geleni yapıyor dr değil arkadaş sanki pko tedavimi de o yapmıştı ben gerçekten çok memnunum kadın hastalıkları ve çocuk hastanesinin dr u ne biliyim ben memnunum bu ay 12 tane yumurta sağlandı ama olmayınca olmuyor işte

merhaba eyaman ben de bu ay yumurta büyüten ilaç ve yumurta çatlatıcı iğne ile hamile kaldım sizde bebeğin sağlığı açısından herhangi bir sorun oluştu mu acaba merak ettim biraz tedirginim cevap yazarsanız sevinirim

canımcım önce hayırlı olsun hamişliğin....

bende 2 aydır deniyorum ama olmuyor işte bugün yine adet oldum geçen ay 3tane yumurtam vardı 10000lik pregnly oldum; bu ay 12yumurta vardı 5000lik pregnly oldum hiç bir işe yaramıyor bende galiba tüplerim tıkalı dr bu ayda olmazsa film çekeriz demişti ne güzel bak tedaviye cevap vermişsin bizde o bile yok sadece adetlerimi ilaç sayesinde 28 günde bir görüyorum ilacı bırakınca oda atar artık gene sen içini ferah tut bişeycikler olmaz inşallah Allahın izniyle 9ay 10 gün sonra bebiş kucağında bak görürsün:teytey:

canım bende ayşegül gürlere gidiyorum kadıncağız elinden geleni yapıyor dr değil arkadaş sanki pko tedavimi de o yapmıştı ben gerçekten çok memnunum kadın hastalıkları ve çocuk hastanesinin dr u ne biliyim ben memnunum bu ay 12 tane yumurta sağlandı ama olmayınca olmuyor işte

canım muayenehanesi warmı acaba varsa nerede biliyor musun?

Merhaba arkadaşlar,yaklaşık bir yıldır çocuk :emir_bebek:düşünüyoruz.Geçen ay ilaçla hamile kalmıştım ve kimyasal gebelik yaşadım.Doktorumdan pek memnun kalmadığım için değiştirmek istiyorum.Konusunda uzman yada profesör mümkünse bayan tanıdığınız doktor varmı acaba?fisfisfis
Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim :dance:

canım ünivers,te hastanesinde gülseren yücesoy war doc. çok ii ilgileniyor ama söliim üniversitede bayan doktora gidiyon ama etrafıbda kızlı erkekli bissrü öğrenci war diim sana

gölcükte oturyosan funda ulay var.
giden arkadaşlar memnun olduklarını söylüyolar.

konak hastanesinde gülçin aydara gidiyorum çok memnunum ama hastane fiyatları biraz pahalı özel sigortan varsa farketmez ama yinede söyliyeyim

öncelikle geçmiş olsun.kocaelinde malesef bence kadın doktor sıkıntısı var.şöyle yaptığı güzel işlerle adını duyurmuş süper bi kadın doktor hiç duymadım çoğunun adı paracı diye geçiyor.erkek kadın ayırma bence hepsi doktor.biliyorum erkek doktora gitmek ne olursa olsun zor ama seçenek az olunca mecbur kalıyoruz birazda.bende zamanında çok doktor gezdim hiçbirinden memnun kalmadım.şimdi izmit merkezde Prof.Dr.Semih Özerene gidiyorum ve doktorumu buldum diyorum.Bende dış gebelik yaşadım ve dış gebelik tedavimi semih bey yaptı.işinde çok başarılı,hastalarının çoğunu başka doktorlar gönderiyor,ya ben çözemedim siz bi de semih beye gidin gibisinden..karar vermek zor Allah kolaylık versin.Umarım gönlüne göre bi doktor bulursun,Semih beyde aklında olsun..

selam...

ben 2,5 aylık hamileyim ve gölcükte funda hanıma gidiyorum.... 1 kaç kişiden pek iyi şeyler duymadım.. güler yüzlü bir bayan ama ne bileyim...

şimdide ne yapacağıma bilmiyorum... bana yardım ederseniz sevinirim...

ben kadındoğum hastanesinin dr olan inci çavuşoğluna gittim 3ay muaynanesine.baktık pahalı heray120 sadece ultrason ve odasında 10dk sohbet okadar.
bizde şuan funda doğanın aralarında buunduğu.özel cankat hastanesi var yahyakaptan yolunda oraya gidiyoruz 11ytl.
gayet iyi ilgileniiyorlar.
doğumhanede kasımda açılıyor benim doğum aralıkta kısmetse.bakalım hayırlısı inş.

Arkadaşlar ben konak hastanesinde
Erkan Türköz e gidiyorum
çok memnunum
ayrıca prof olarakta Semih Özeren diyorum muaynehanesi biraz pahalı ama
iki doktorda alanında uzman
tecrübeyle sabittir

ben ilk çocuğumda ayşegül gürlere gitmiştim ama hiç ilgilenmemişti nebiliyim ben sorarasam cvp veriyodu yoksa normal deyip gönderiyodu o yüzden onu tavsye etmem ama umuttıp merkezinde ismail bey varmış arkadaşım ona gidiyo ve çok memnun ayrıca tüp bebek konusunda uzmanmış arkadaşım kanal tedavsi görmüştü ve hala o ilgileniyo

merhaba bende 35 haftalık hamileyim ve hamile kalmadan önce çok araştırdım. erkan beye o kadar güvendimki bu güvenle 35 haftayı bitirdik.he korkmuyormuyum doğumdan elbette çok korkuyorum.ama önce Allah'a sonra erkan beye gözüm kapalı teslim oldum.:lepi:

X