Cilt Bakımı Ürünleri Peeling önerir misiniz?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar bundan 4 yıl önce bir arkadışıntavsiyesiyle buhar banyosuna başlamıştım ve şimdi çok pişmanım çünkü yüzümdeki gözenekler okadar açıldıki anlatamam bu bana öneren arkadaşında aynı şekilde şimdi sivilce sorunum yok ama gözenekleri dert ediyorum kesinlikle yapmayın derim.kimyasal peeling düşünüyorum yaptıran varmı bilgilerini paylaşırsa sevinirim

Ben geçenlerde kozmetikciye gittim. Peeling sordum bana SHİSEİDO tavsiye etmişti. Ufak bir denemesini verdi haftada 2 kez yap dedi, Cuma günü yaptım birde yarın yapacağım, bitirinceye kadar kullanacağım bakalım ne olacak..

SHİSEİDO yu kullanan var mı ?

Ben biraz önce bir kaşık zeytinyağı ve bir tatlı şeker karıştırarak peeling yaptım cildim canlandı gibi güzel geldi gözüme devam edicem bakalm kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bu peelingi nerede yaptırabilrim, kartal pendik ya da kadıköy acıbadem taraflarında önerebileceğiniz yer var mı?

arkadaslar buhar banyosu artrık yavas yavas kalkıyor..
saglıklı olmadıgı acıklandı ve kesinlikle hijyenik bir olay degil..
cilt temiziligi icin duzgun urunlerle peeling + maske + nemlendirme..vs yapılması gerekiyor..
aman uzak durun derim buharda, sivilce sıkmaktan felan.. cildinizi daha beter yaparsınız..

arkadaşlar bu peelingi nerede yaptırabilrim, kartal pendik ya da kadıköy acıbadem taraflarında önerebileceğiniz yer var mı?

selam ben acıbademde cilt bakımı yapıyorum
istersen dogal urunler ile sana peeling ve maske yapabilirim..
hem olu deriden hemde varsa eger siyah noktalardan kurtulursun..
kullandıgım urunler aleo-vera urunleri, tamamen bitkisel...

selam ben acıbademde cilt bakımı yapıyorum
istersen dogal urunler ile sana peeling ve maske yapabilirim..
hem olu deriden hemde varsa eger siyah noktalardan kurtulursun..
kullandıgım urunler aleo-vera urunleri, tamamen bitkisel...

merhaba,
benim sorunum kalçamdaki sivilce izlerinden kaynaklanıyor, ve kimyasal peeling istiyorum, umarım faydası olur, yapıyor musunu kimyasal peeling?

merhaba,
benim sorunum kalçamdaki sivilce izlerinden kaynaklanıyor, ve kimyasal peeling istiyorum, umarım faydası olur, yapıyor musunu kimyasal peeling?

selammm
cnm malesef kimyasal peeling uygulaması yapmıyorum..
benim uygulamam dogal urunlerle akne ve sivilce tedavisine yonelik..
veya cildi olu derilerden arındırma, temizleme, genclestirme, kırısıklıkları
giderme ..vs..ama tamamen dogall ve bitkisel cnmm..kimyasal yokk..

arkadaslar buhar banyosu artrık yavas yavas kalkıyor..
saglıklı olmadıgı acıklandı ve kesinlikle hijyenik bir olay degil..
cilt temiziligi icin duzgun urunlerle peeling + maske + nemlendirme..vs yapılması gerekiyor..
aman uzak durun derim buharda, sivilce sıkmaktan felan.. cildinizi daha beter yaparsınız..

kendi el emeginin ve markanın satışını,reklamını saglamak digerlerini kötülemekle olmaz bencesi tarzın çok yanlış profesyonel bakım yapan büyük merkezlerden tut küçük salonlara kadar her yerde buharlı bakıma dewam cilt gevşeyecek içerigindeki ozonla bir alttaki tabakaya,yüzey altına yapılan temizlikle peeling maske ulaşılması saglanacak var olan delikler,gözenekler her ne yaparsan yap makyaj,ter,hava kirliligi nedeniyle dolar belirli aralıklarla bunların boşaltılması gerekir ;çünkü kabin bakımları yeni oluşumları engeller önceden var olanı tamamen ortadan kaldıramaz

hala buhar banyosunu sormakta ısrarcıyım :)

yüzün için buhar banyosuu şu şekilde yapabilirsin;
suyu kaynat bir kaba boşalt yüzünü kaba eğ başınada bir havlu ört o şekilde bekle
suyun buharının azaldığını hissedersen tekrar kaynat ayn işlemi tekrarla
yüzün yumuşadığı için siyah noktalarını hemen sıkabilirsin iz kalmaz
eğer buhar banyosu yapmadan sıkarsan kesinlikle iz kalır

kendi el emeginin ve markanın satışını,reklamını saglamak digerlerini kötülemekle olmaz bencesi tarzın çok yanlış profesyonel bakım yapan büyük merkezlerden tut küçük salonlara kadar her yerde buharlı bakıma dewam cilt gevşeyecek içerigindeki ozonla bir alttaki tabakaya,yüzey altına yapılan temizlikle peeling maske ulaşılması saglanacak var olan delikler,gözenekler her ne yaparsan yap makyaj,ter,hava kirliligi nedeniyle dolar belirli aralıklarla bunların boşaltılması gerekir ;çünkü kabin bakımları yeni oluşumları engeller önceden var olanı tamamen ortadan kaldıramaz

kimseyi kotuledigim yok sadece buhar banyosunun yavas yavas yerini ısı veya vb ozel gelistirilmis maskelere bırakmakta oldugu bir gercek..nette yapacagınız kucucuk bir arastırma ile de bunu cok rahat gorebilirsiniz..sonucta zaman ilerledikce her geride kalıp yerini daha efektif ve daha faydalı yontemlere bırakabiliyr....

Garnier in 3ü 1 arada bir ürünü var, tüpte.temizleyici-peeling-maske.arkadaş tavsiyesiyle almıştım, gerçekten güzel bir ürün.yağlı veya yağlıya dönük karma ciltliler beğenecektir.

Bu arada o komedon press dediğiniz alet (alet dediysem iki ucu delikli çubuk) avon da satılıyor.ucuz da birşey, 4 tl ye mi ne almıştım.

Arkadaşlar ben bi peeling kullanıyordum böyle cildimdeki ölü deriyi ovalamayla çıkarıyodu şimdi bulamıyorum böyle bi peeling kullanan varsa önersin lütfen

Arkadaşlar ben bi peeling kullanıyordum böyle cildimdeki ölü deriyi ovalamayla çıkarıyodu şimdi bulamıyorum böyle bi peeling kullanan varsa önersin lütfen
Ben lr aloe veralı peelingi kullanuyorum. Daha öncekilerde olduğu gibi kıpkırmızı yapmıyor yüzümü. Bu ölü deriyi atmadığını mı gösterir bilmiyorum ancak memnunum

Kesinlikle kullan derim.Aksam peeling yaptigimda sabah uyandigim zaman cok daha canli bir ciltle karsilasiyorum.Surdugum kremler daha iyi ise yariyor.

X