Örgü Grafik programı

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

husel

er:)
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2007
1.849
18
46
konuyu nereye açacağımı bilemedim ama uygun olur inşallah
arkadaşlar verdiğim linke tıklayın gözat tan bilgisayarınızda bulunan herhangi bir fotoğrafı seçin şemesını çıkarsın
artık gerisi size kalmış istediğiniz her fotoyu ister örgü ile isterseniz işleyerek
çıkarabilirsiniz

örneğin

huselcim program çok ağır işliyor. başka bildiğin böyle bir program var mı acaba?

huselcim program çok ağır işliyor. başka bildiğin böyle bir program var mı acaba?

maalesef başka bilmiyorum
ama bende öyle ağır falan değil az yavaş ama rahatsızlık vermiyor
bu arada hem adaş hem de meslektaşmışız:)

aaa evet başardım. çok güzel bir programmış.... bu şekilde istediğin resmi etamin veya kanaviçe işleyebilirim. tekrar teşekkürler.

canım ya süpersin.. çok sağol. pratik.. ben şimdi sünger bobun grafiğini çıkarıyorum. az önce başka bişey denedim süper oldu.. sünger bobda çok güzel oldu... çok sağol..

ya kızlar oğlum örümcek adam hastası, ona pike düşünüyorum ama doğru dürüst resmini bulamadım. istediğim resim hani tünemiş olan duruşu varya.:1no2:

kızlar bende ki resimler orta boyutlu diyim onu da büyütüp grafik yapabilirmiyiz
tunuz işi bebek battaniyeleri varya ondan örmek istiyorumda yardımlarınızı bekliyorum :)

konuyu nereye açacağımı bilemedim ama uygun olur inşallah
arkadaşlar verdiğim linke tıklayın gözat tan bilgisayarınızda bulunan herhangi bir fotoğrafı seçin şemesını çıkarsın
artık gerisi size kalmış istediğiniz her fotoyu ister örgü ile isterseniz işleyerek
çıkarabilirsiniz
// knitPro web app
örneğin

Size canıııı gönülden teşekkür ediyorum bu programı bizimle paylaştığınız için. Bayağıdır bu şekilde bir program arayışındaydım. Kendim seccade desenleri çiziyorum ve işliyorum bu program tam benim istediğim gibi çokkkk çokkkkk teşekkür ederim.Allah razı olsun.

mrhb,husel hnm ben de resımı kanavıçeye çevırmek istiyorum istediğim buyuklüğü nasıl ayarlıyabılırım

X