Saç Uzatma Yöntemleri Entele Saçlari Uzatan Bitki (Arsiv)

tulianacım gürleşmesine bişiy diyemem. insan baktığını görür derler ya. ben uzamasını istediğim için uzunluk konusunda cidden çok memnun kaldım benim saçalrım normaldede gür olduğundan entelenin katkısını anlayamadım bu konuda ya da dediğim gibi dikakt etmedim.
dilacım sanada çoook teşekkür ederim :) yetişemediğimde hızır gibi yetiştiğin için cvp veremiyince kötü hissediyorum kendimi anlayabiliyorum çünkü soru oranların hislerini.

ben bazen gece sürüyorum sabah yıkıyorum :) işim olmadığında yani. sabah yumuşacık oluyo saçlarım. kahverengi şekercim daha kulllanalı çook az zaman oldu biraz sabret bakalım :)
tulianacım bide dökülmesine önericem demişsin arkadaşıma şampuanına çamteebentin ve bademyağı koysun birer kapak dökülmesi durur. kalanları kurtarırız:)

benim kullanalı 1,5 hafta kadar oluyo ama gözle görülür uzama var ben bi badymin arkasına saçımın geldiği yeri işaretlemiştim ( o kdr takmıs durumdayım saçıma :) ) kullanmaya başladığımda orayı 1,5 cm kadar geçmiş sürekli işaretliycem sizlere gösteririm resmini çekip hadi sağlıcakla kalın :KK70:

brownsugar ben hatırlıyorum ta kreşe giderken saçlarım sırtımdaydı belimde de değil şuan 17 yaşımdayım ve bu zamana kdr saçlarım hiç belime kadar uzamadı beli bırak sırtıma gelmedi hep kestiriodum bu yüzden oyle hasretim ki uzun saça senin gibi hemen uzasın istiyorum ama ben sonucunu alıyorum baya uzama var inş 2-3 aya istediğim yere gelceq saçım darısı başına :)

arkadaşlar herkesin saçı bele kadar uzamaz zaten :)
saç telinin ömrü 4 ila 6 yıl arasındaymış. kişiden kişiye değişirmiş. yani bizim saçımızın ömrü 4 sene ise ve 4 senesinide doldurmdan diğer etkilerle döküldüğünü düşününce belimize kadar uzayamaz:) ama ömrü uzun olsaydı ki sanırım bu genetik bir durum o zaman belimize kadar uzatabilirdik. bende2002den beri hiç dokunmamıştım sdece kırık aldırmıştım ama belime kadar gelmemişti.

benim 2. ay oluyo entele kullanımımda 10 gr entele yeni biticek bu hafta biter sanırım 2 kere daha yaparsam bırakmayı bile düşündüm baya baya memnunum saçımdan ama düşünüyorumda az daha uzasa fena olmaz :)
yaz geldi salına salına gezerim

kizlar haberiniz olsun: saglam 4 haftadir kullaniyorum ve saclarim 3cm uzadi :KK70: ve saclarim bu entele formülü sayesinde cok daha dolgunlasdi sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

ben zaman zaman iki günde bir zaman zaman 4-5 günde bir yapdim bakimi, bide bi arkadasin tavsiyesi üzerine biberiye otunu kaynattim ve sacima püskürttüm... öylece kuruttum :KK66:

benim 2. ay oluyo entele kullanımımda 10 gr entele yeni biticek bu hafta biter sanırım 2 kere daha yaparsam bırakmayı bile düşündüm baya baya memnunum saçımdan ama düşünüyorumda az daha uzasa fena olmaz :)
yaz geldi salına salına gezerim

Fulyacığım,nihayet saçlarında dökülme problemi olan arkadaşım için Mısır Çarşısından Entele aldık ve sabah yapmış,aynen anlattığınız gibi tarif etmiştim.Şimdi telefon etti,bir şey sormamı istedi..İlk kullanımı, bu sabah yapmış..Şampuanına da çam terebentin koymuş.Ama diyor,saçlarımı tararken,ilk defa daha önce olmadığı kadar çok saçım lavaboya aktı gitti..Ben de korktum,Kullanan diğer kızlarda da ilk kullanımda bunlar olmuş mudur,acaba saçım gürleşsin derken,hepten kaybedecek yanlış birşey mi yapıyorum;diye soruyor.
Ne dersin canım,haber bekliyor.Saçlarının normalden fazla dökülmüş olması,normal bir durum mu,kullandıkça düzelir mi?

Fulyacığım,nihayet saçlarında dökülme problemi olan arkadaşım için Mısır Çarşısından Entele aldık ve sabah yapmış,aynen anlattığınız gibi tarif etmiştim.Şimdi telefon etti,bir şey sormamı istedi..İlk kullanımı, bu sabah yapmış..Şampuanına da çam terebentin koymuş.Ama diyor,saçlarımı tararken,ilk defa daha önce olmadığı kadar çok saçım lavaboya aktı gitti..Ben de korktum,Kullanan diğer kızlarda da ilk kullanımda bunlar olmuş mudur,acaba saçım gürleşsin derken,hepten kaybedecek yanlış birşey mi yapıyorum;diye soruyor.
Ne dersin canım,haber bekliyor.Saçlarının normalden fazla dökülmüş olması,normal bir durum mu,kullandıkça düzelir mi?

bende entele kullanıyorum ama bu tip bişiyle karşılaşmadım yalnız enteleyi kullanmadan önce çamterebentini bende şampuanıma katmıştım saçlarım kurulaştı dökülmeye başladı yani çamterebentin bana iyi gelmedi entelenin değil de çamterebentinin etkisi olabilir ben karşılaştığım için soyluyorum belki kullanmazsa çamterebentini şikayeti kesilebilir

kızlar benim entele otunu getirttiğim arkadaşa aktar mersin yaprağıda vermiş entele kaynarken içine 2-3 yaprak atsın saçı güçlenir demiş bende kattım dün arkadaşım geldi yaklaşık 4 haftadır görüşmüyoduk maş saçların ne kadar dolgunlaşmıs güçlenmiş çok güzel görünüyo dedi cansız saçları olan arkadaşlara tavsiye edebilirim denedim ve etkisini gördüm

yine ben varım benle idare ediceksin artık :) ben çamderbentin kullanmadım entele kullanalı 6 hafta oldu ve benim de bir iki kullanımdan sonra saç dökülmelerim arttı önceden normal taraken ydada saçımın içinde toparlanıp aşağı sarkarak dökülürdü ama enteleyi kullandıktan sonra tek tek aşağı düşmeye başladı bende sordum ama başlarda oluyomuş dediler. ama benimki geçmedi bırakmayıda düşünmüyorum çünkü faydasını görüüyorum bana öyle geliyoki yeni saçlar çıkarken cansızları atıyo gibi ben buna yorumladım ama senin arkadaşın daha ilk kullanımda böyleyse o enteleden değildir daha ilk kullanımda etksini göstermiyo çünkü ayrıca enteleden önce ne zaman saçınızı lavobaya tutarak taradınızki o normal dökülmesidirde daha önce farkında değildir çünkü daha sürere sürmez böyle bi etki göstermesi mümkün değil yani ne kadar yardımcı olabildim bilmiyorum ama benim yaşadıklarım ve düşündüklerim böyle bence arkdaşın en azından bi 3 -4 hafta kullansın ozman yararlımı zararlımı olduğu anlaşlır

canım daha önce de demiştim ben çamterebentin kullanınca saçımda kurulaşma kurulaşmanın getirdiği de bi dökülme başladı çamterebentin bana yaramadı yani mutlaka kullandığın karışımlardan biri saçına iyi gelmiyodur hangisi olduğunu tespit edersen kurtulabilirsin dökülmeden ben suan entelede kullanıyorum banyoda bile dökülen saçım en fazla 10 tel ki o kadar hiç çıkmıyo

kızlar babam da seferber oldu ve entele otunu çok yakın bi arkadaşına sormuş bu arada arkadaşı aktar entele otunun saçkırana ve dökülmelere çok ii geldiğini sölemiş saç uzatması konusunda da bişi diyemem ama pek etkisi olmyo demiş zararlı bi ot ama dikkatli kullanıldığı zaman bişi olmas demiş ayrıca çam esansı ve menekşe esansı tavsiye etmiş ama ben genede babama entele al dedim :)))

yaa nasıl oluorda sizin bu kadar cabuk uzuyor anlamıs deilim:bbo:

benim normalde de saçım çabuk uzardı hiç bişi kullanmadan önce mesela model kestirsem 2 hafta sonra model bozulurdu uzadığı için.entele sadece uzamasını hızlandırdı normalden daha fazla uzuyo her hafta 1-1,5 cm uzuyo fark ediyorum ve genelde p.tesi-salı günleri oluyo ne tesadüftür bilemem ama saç yapısıyla alakalı sanırım a.s

gülçiçekcim çamberentini çok dikkatli kullanmalısın,benim onun yüzünden saç diplerim tahriş oldu iki ayda zor toparladım saç derimi,saça direk uyguladığında tahriş ediyor...

enteleyi iki defa kullandım bir değişim oldu mu daha bilemiyorum ama kullanmaya devam edeceğim enteleyi yaptıktan sonra saçlarım yumuşacık oluyor bu bile yeter ama uzatacağına da inanıyorum yerimseniben

pınar8286cım pek çoğumuz bunu kullandık faydasın gördük
ileriki sayfalarda benim açtığım bir topic var saçları kısa ve çabuk uzasın diyenlerle ilgili 21 yada 22.sayfada da ayrıntılı anlattım nası yapılır ne edilir falan diye. benim 2 ay oldu ve çok memnunum entelemden çok az kaldı bitmesin diye kullanmaya kıyamıyorum:)

bu ot nederece ıse yarar bılmıyorum , belkı denenebılır ama zehırlı olması emılıp beyne gıtme rıskı olması fılan cok cayrıcı gercı beyın molekul kabulunde cok hassastır herseyı almaz ama yınede dusunduruyo
bı kac arkadas bakım yagı otlar baska farklı farklı seylerı aynı anda kullandıklarını ve saclarının dokuldugunu fılan yazmıs , bıldıgım kadarıyla asırı bakım sacı ve cıldı yorarmıs bırazda nefes almasını saglamak lazımmıs , cok fazla ugrasmak hucrelerın kafasını karıstırabılır

Dikkatttttttt Dikkattttttt,,, Soranlara Merak Edenlere Duyrulur.entele, Elma Sirkesii Ve Bademyagi Karişimini Yaklaşik 10 Gündür Kullaniyorum .2-3 Günde Bir 2 Saat Kadar Bekletrek. Kullandiğim Günden Bu Güne Saçlarim 1,5 Cm. Kadar Uzadi.

Dikkatttttttt Dikkattttttt,,, Soranlara Merak Edenlere Duyrulur.entele, Elma Sirkesii Ve Bademyagi Karişimini Yaklaşik 10 Gündür Kullaniyorum .2-3 Günde Bir 2 Saat Kadar Bekletrek. Kullandiğim Günden Bu Güne Saçlarim 1,5 Cm. Kadar Uzadi.

aa ne güzel çok sevindim senin adına bende 17 gündür kullanıyorum 2-2,5 cm kadar uzadı kullanmadan önce saçlarımın önü alnımın ortasındaydı alnımda geniş şimdi kaşımın altına geliyo a.s

X