Nefes darlığı için keçiboynuzu kürü

silagul

yorgun savaşçı
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
1.735
32
NEFES DARLIGI CEKENLER
orta buyuklukte 6-7 keciboynuzunu soguk su ile yikayin.Daha sonra kucuk kucuk(3-4cmuzunlugunda)kirarak,kaynamakta olan yarim litre suyun icine atin.
Hafif ateste 7-8 dakika kaynatin.Soguduktan sonra suzerek suyunu cam siseye doldurun.Her sabah,kahvalti arasinda ve aksam yemeginden once bir cay bardagi icilir.Yyarim litre oarak hazirladigimiz keciboynuzu suyu uc gun buzdolabinda bozulmadan korunabilinir.Her uc gunde bir taze olarak hazirlamamiz gerekecektir.
20 GUN UYGULAYIN
Hic ara vermeden 20 gun uygulayin.20 gun tamamlandiktan sonra ayni sekilde hic ara vermeden 15 gun devam edin.15 gunluk kuru uygularken bir cay bardagi icerisine bir kucuk cay kasigi bal ilave edip karistirin ve sabah kahvaltiniz arasinda ve de aksam yemeginden once birer cay bardagi icin.Bir cay kasigindan fazla bal katmayin,keciboynuzu kurunu uygularken sabah kahvaltinizda ayrica bal tuketmeyin.
dikkat;5 ile 12 yas arasindaki cocuklarda nefes darligi veya alerjiye bagli nefes darligi soz konusu ise ,bu taktirde uygulama 1'e gore sadece bir cay bardagi sabah kahvaltisi arasinda icilecektir.aksam yemeklerinde icilmeyecektir.
prof.ibrahim adnan saracoglu nun kitabindan alintidir

yazmak zor oldu ama insallah isinize yarar

konuyu açalı çok olmuş ama başlığı görünce hemen dikkatimi çekti.yazmadan geçemedim.eşim veteriner hekim ve aileden gelen astım rahatsızlığı var.iki sene öncesine kadar çok ciddi sıkıntılar çekiyordu.tabi moralmen bende çöküyordum.aynen bu kürü uygulamaya karar verdik.
eşim pek inanmaz böyle şeylere ama beni kırmamak adına denedi.sabırla uyguladık her harfine uyarak.kür bitince hemen sihirli değnek gibi etkisi görülmüyor ama şöyle 1-2 ay geçince farkettirmeye başlıyor kendini.eşim çok rahatladı nerdeyse hergün iğne yapardı kendine ama şimdi bi düşünüyorumda ne zaman iğne yaptığını hatırlamıyorum.(nazarım değmesin:))

bu sıkıntıyı çekenlere muhakkak tavsiye ediyorum ben.4-5 ay önce kürü tekrarlamıştık.şimdi güzel keçiboynuzu bulabildiğimde tekrar ettiricem.

balında gerçek bal olmasına özen gösteriyorum.birde keçiboynuzunun şöyle kalın kalın ve ballı olan koyu renkli ve kurtsuz olanlarını almaya özen gösterin.İbrahim Saraçoğlu na dua ediyorum ben.eşim dediğim gibi ilk uygulamada inanmadan yapmışken artık yine alda yapalım diyor.

bu hastalık çok zor bir hastalık.o yüzden birilerine faydam olur belki diye yazdım bunları..

bu kuru suanda esim uyguluyor sperm hareketliligini arttirmak icin.

buarada sabahlari ac karnina 1 yemek kasigi keciboynuzu pekmezi icmekte nefes darligina faydali diye biliyorum.

bu kuru suanda esim uyguluyor sperm hareketliligini arttirmak icin.

buarada sabahlari ac karnina 1 yemek kasigi keciboynuzu pekmezi icmekte nefes darligina faydali diye biliyorum.

keçiboynuzunun pekmezinin sperm sayısını çok arttırdığını biliyorum bende.astım için önce pekmezini almıştık biz ama o fayda etmemişti.

keçiboynuzunun pekmezinin sperm sayısını çok arttırdığını biliyorum bende.astım için önce pekmezini almıştık biz ama o fayda etmemişti.
benim esim once pekmezini tuketti 1 kucuk sise. sonrasinda k.boynuzu kurunun cok cok etkiligi oldugunu ogrendik ve suanda iki gundur hem kuru uyguluyor hemde pekmezi ac karnina tuketiyor. bakalim ins. sonuclarimiz guzel cikar.

benim esim once pekmezini tuketti 1 kucuk sise. sonrasinda k.boynuzu kurunun cok cok etkiligi oldugunu ogrendik ve suanda iki gundur hem kuru uyguluyor hemde pekmezi ac karnina tuketiyor. bakalim ins. sonuclarimiz guzel cikar.

denemekten zarar gelmez.zor birşey değilki.tadıda fena değil.inşallah faydasını görürsünüz.

X