eşinin morfolojisi %2 olup hamile kalan var mı?

:CüvCüv::CüvCüv:
bizde de morfoloji %4.varikosel ameliyatı oldu eşim.kaçiboynuzu kürü,e vitamini,çinko kullanıyoruz.bu ay sonıu tahlilimiz var.bakalım hayırlısı.%1lerle hamile kalanlar var.eksik olan allahın ol! demesi bence bizde.....

slm benim eşiminde morfolojisi 1 varikosel olurmuki acaba diyoruz sol tesitisinde agrı hisediyorum bazen diyor nasıl yapılıyor bu test kan tahlilimi yoksa film gibi bişeymi inş isteseyen herkese allah bebek versin

Tabiki var yeterki inanın herşeyin çaresi var canım.

canım sizde nasıl bir sorun var bilmiyorum doktorunuz morfoloji ile ilgili bişey söylememiş miydi? Gerçi bizim doktorumuz pek önemsemedi ama herşey normalken bebiş sahibi olamıyorsak ve sadece morfolojide terslik varsa o zaman nedeni o dur gibi geliyor.

cnm bizdede %0 sorun 3 micro 3 aşı denedik ama bizdede sebep yok morfoloji önemsiz diyolardı fakat olmayınca 9 yıldır boşuna umutlanmışım ha oldu ha olucak inş daha fazla bekletmez allahım bizi cümlemizi

canım hiç üzülme bizim morfoloji %0dı keci boynuzu havuç suyu polen derken yumurta toplama işleminde morfolojimiz %8 çıktı kesinlikle ekibin doktorun ve moralin çok önemi var hiç olmayacağını düşünürken şu an ikizlerime hamileyim rabbim sanada ern kısa zamanda nasip etsin canımmm:Saruboceq:

slm nekadar süre denediniz keçiboynuzu havuç ve poleni sizin adınıza çok sevindim bizimde sorunumuz aynı morfoloji

canım ben aklasık 1yıl içirdim eşime
sadece geceleri uzun sure testlerde sonuç hep 0dı.
hata eşim sigarayı bırakmıştı 4 ay sonuçlar gene aynı olunca sigarayada devam etti doktorumuz günde 5-6taneye izin verdi ama eşim stresten daha cok içti
poleni pekmezi çok kullandım domates muz hep yedirdim
havuc suyuna tedaviye başlamadan 10gün önce falan baslamıştık
canım bu arada keçi boynuzu kürü sabır istiyo eşim severek içti
çocuk için herşeye katlanıcaz dedi benim tedavi sürecinde ceektiklerimi görünce
keçiboynuzu kürünü içmek ona bal şerbet gibi geldi
rabbim sanada nasip etsin canım ikiz ikiz bebişler

Son düzenleme:
kıslar cuma günü tekrar doktora gittik. doktorumu değiştirdim başka doktora gittik bende hiç bir problem yokmuş. morfolojinin %2 olması gebeliği çok zorlaştırır dedi. ve anatomisi bozuk olan sperm yumurtayı döllerse düşük tehlikesi ve genetik probleme yol açabilirmiş. çok moralim bozuldu:KK43:( aşılamada %80 şans veriyolar. gelecek ay aşılamaya başlayabiliriz..

anatomisi bozuk olan sperm yumurtayı dölleyemez,yumurtaya ulaşamaz.O yuzden doktorlar morfolojyi çok takmıyorlar

Benim esimdede 0 Di keciboynuzu kuruyor 4 e çıktı sigarayı bıraktı ve düzenli kuru uyguladık cok şükür dogum yaptım kızım nerdeyse 1.5yasi da

Benim esimdede 0 Di keciboynuzu kuruyor 4 e çıktı sigarayı bıraktı ve düzenli kuru uyguladık cok şükür dogum yaptım kızım nerdeyse 1.5yasi da
slm canım benimde eşimin morfoloji sorunu var 1 ben neler yapabilirim yazarsanız sevinirim bu arada allahım kızınızı size bagışlasın

Arkadaşlar merhaba,
Ben 1,5 yıllık evliyim ve eşimle çocuk yapmaya karar verdiğimizde ikimizde kontrollerimizi yaptırdık. Eşimin sperm sayısı, hareketliliği normal ama Morfoloji %4 olması gerekirken %2. Doktorumuz normal şartlarda bebek sahibi olabileceğimizi fakat morfoloji nedeniyle biraz zorlanabileceğimizi 3 ay deneyin ve tekrar görüşelim dedi. biz bir süredir deniyoruz ama her ay hüsranla karşılaşıyoruz. Bu durumda olup hamile kalan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.
canım o sorun bizdede var düp bebek denedik tuttu ama 6 haftalık düştü simdi 1 sene oldu gene tup bebek deneyecim allahım herkesin yardimcisi olsun

Arkadaşlar merhaba,
Ben 1,5 yıllık evliyim ve eşimle çocuk yapmaya karar verdiğimizde ikimizde kontrollerimizi yaptırdık. Eşimin sperm sayısı, hareketliliği normal ama Morfoloji %4 olması gerekirken %2. Doktorumuz normal şartlarda bebek sahibi olabileceğimizi fakat morfoloji nedeniyle biraz zorlanabileceğimizi 3 ay deneyin ve tekrar görüşelim dedi. biz bir süredir deniyoruz ama her ay hüsranla karşılaşıyoruz. Bu durumda olup hamile kalan arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

Canim bu mesaji 2008 de yazmissin aradan cok zamn gecti ama bizimde sizinle durum ayni sen nasil.hamile kaldin canim dogal mi tup bebek mi?

Cok eski bir başlik ama morfoloji icin nhavuc sayu tavsiye edilmis acaba drekt havucin kendi suyu mu yoksa haslayip suyunu mu icilmesi gerek bilgisi olan var mi

Mrb öncelikle kadınlar klubune bugün üye oldum.sebebiyse hamile kalirsam tecrubelerimi çocuk hasreti yasiyanlarla paylasmak.öncelikle 3 yıllık evliyim.2 yıl çocuğumuz olmayınca doktora başvurduk. klomen aşılama vs. Bi çok tedavi gorduk.malesef hep olumsuz du.eşimden spermogram istendi.ve morfoloji %1 denildi.tek çare mikroenjeksiyon dediler.bennimde tuplerimin birinde sıvı birikmesi olduğu ve sıvının alınması gerektiği söylendi. okadar umutlarım yikildiki anlatamam.sorunların ardı arkası kesilmedi. bü ay adetin ikinci günü muayeneye gidcek tim. fakat adetim 3 gün gecikti . yalnız bi kaç gündür sürekli uyumak istiyorum.caddede yürürken eczane gördüm bbi test alsam mı acaba diye düşünerek asla ihtimalde vermiyerek test aldım aksam üstüydu yaptım bide ne göreyim iki sizgi birden oluştu . elim ayağım titredi kalbim deli gibi çarptı gidip bi kaç farklı marka destler alıp onlarida yaptım aynı ikinci kırmızı çizgi. mutluluğumu anlatamam.yani imkansız diye bisi yok.sadece her ay hamileliği düşünmeyin kafanızdan atın. olmiycak gibi düşünün . inanın meleğimiz mucizeyle surpriz yapıp geliyo.Allah yeterki istesin.çok dua edin.yüce rabbim açılan elleri boş çevirmiyo.cok uzun oldu ama sizlerde umut olsun diye anlattim

X