Doğuma Hazırlık Kiz Bebiş Olmasi Için Ne Yapmali

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
benim yengeminde 18 ve 15 yaşlarında 2 oğlu var.Oda kızı olsun çok istiyordu.35 yaşından sonra kızı olur diye doğurdu veee yine oğlu oldu.Ama şimdi çok seviyor oğlunu kız olmadı filan diye üzülmüyo.Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.
Seninde hayırlısıyla gönlüne göre olur inş.

:eek:canum biraz acık konusucam ama bi yerde okudum ilişki esnasında eşin bosalırken penis içeri fazla girmemeliymiş cünkü kız hücreleri erkek hücrelerine göre uzun yola dayanıklı oluyomuş erkek bebek hücreleri geriden bosalma oldu için rahime gidene kadar ölüyomuş kız hücreleri ise uzun yola dayanıklıymış benim bildim bu var gerisi size kalmış.yanıltmak istemem ama güvenilir bi sitede okudum.tabi hersey nasip kader allahın yazdığı olur.

bunun doğru olduğunu sanmıyorum.çünkü azcık ucundan olmasına rahmen benim oğlum oldu.

benım de annemın 2 kızı vardı yasları 21 (ben) ve 18.. 42 yasında dogum yaptı yıne kızımız oldu hocaya gıtmıs evlendıgı gunlerde demıskı senın oglun olmaz, olsa bıle yasamaz.. gercekten de kardesımle benım aramda bır tane dogmus ama 1 ay yasamıs sadece sonra 38 yasında düşük yaptı o da ıkızmıs tutunamamıslar.. Allahın takdırı hayırlısı buymus demekkı..
kayınvalıdem de ılk cocugunu kız olmus ama ölü dogmus.. tam 4 tane oglu var hıc kızı yok..
anlayacagınız bızımkıler oglana, kayınvalıdemler kıza hasret ama benım de bır oglum oldu sımdı kara kara dusunuyorum ya kayınvalıdem gıbı olursam dıye ama Allah herseyın hayırlısını versın ılk cocugumun sulalede erkek nadırdır o yuzden erkek olmasını cok ıstedım esım de kız olmasını... 7. aya kadar kız dedıler sonra erkek yanı saglıklı olsun da, olsun yeterkı dımı arkadaslar:))

canım 1 sen ciğim bir avazda doğur ve güle güle büyüt çoçuklarını. darısı başıma bende çok dua ediyorum. inşallah olur.2 oğlumdada hayırlısı demiştim ama şimdi sağlıklı bir kız istiyorum inşallah.Allah herkesin kucağını doldursun.

Yüce Rabim ilk basta saglikli sihhatli ve hayirli evlatlar versin cümlemize.
Gecenlerde bir televizyon programina telefon baglantisi ile katilan izleyicinin anlattigi bir olayi aklimda kaldigi kadari ile aktarmaya calisacagim.
Bir gün kadincagazin biri yolda giderken H.Z Muhammet (S.A.V) efendimizi görür.Efendimiz kadina gülümser ve gecer.Kadin kocasina gider ve
-Bey H.Z Muhammet(S.A.V) efendimizi yolda gördüm ve bana garip bir sekilde gülümsedi.Acaba birseymi oldu diye meraklandigini söyler.
Bunun üzerine kadinin kocasi efendimizin huzuruna cikarak
-Efendimiz yolda esimi görünce gülümsemissiniz.Esim meraktadir.Acaba neden güldünüz.Der.
H.Z Muhammet(s.a.v)
-Karin hamile ve bir erkek bebek var karninda.O bebk bana selam verdi bende ona gülümsedim.Der
Bunun üzerine adam eve gider esine anlatir olayi.
Cok sevinirler tabi.Ikindi namazinda Kadin namaz sonrasi Allah(c.c)a ellerini acarak dua eder.
-Allahim bana hayirli evlat ver.Der
Zaman gecer kadin dogum yapar ve bir kizi olur.Adam efendimizin huzuruna tekrar giderek.
-Efendimiz süphesizki senin her söyledigin dogru cikar.Ama sen bana erkrk evladin olacak dedin kizim oldu.Nedendir? der.
Efendimizde
-Senin esin ikindi namazi sonrasinda duasinda hayirli evlat diledi.O yüzden kizin oldu der.

Tekrar yüce Rabbimin herkese hayirli evlatlar vermesini diliyorum.Benimde iki tane kizim var.Allahim bütün cocuklarin canini sag yolunu hayir yolu eylesin.
Allahima binlerce kere sükürki bana iki tane akilli can yoldasi zeki hayirli ve saglikli evlatlar verdi.

gerçekten çok güzel bir paylaşım teşekkür ederim. doğru aslında.Allah sanada çocuklarınla mutlu sağlıklı bir hayat nasip etsin.

Y spermlerinin daha küçük ve hızlı olduğu varsayımından yola çıkılmakta ve ilişki zamanlaması ile istenilen cinsiyette bebek sahibi olmak için öneriler verilmektedir. Buna göre erkek bebek isteyen çiftler öncelikle yumurtlama anını saptamak için piyasada satılan kitleri günde 2 defa kullanmalı, testteki renk değişimine göre ovülasyonun 24 saat içinde olacağı saptandıktan sonra tek bir sefer ilişkde bulunmalı, bu ilişki renk değişiminden sonraki 24 saat içinde olmalı, ve derin penetrasyonu sağlayacak pozisyonlar tercih edilmelidir. Bu sayede hızlı yüzen Y spermleri daha çabuk tüplere varabilecektir. kadının erkeğin boşalmasından önce orgazm olması da şansı arttıracaktır. Kadının orgazmı vajendeki pH dengesini alkali yönde değiştirerek sperm ile serviks salgılarının temasını güçlendirecektir. Ek olarak ilişkiden 1 saat önce kafein içeren içeceklerin alınması spermlerin hızını arttıracaktır. ilişkiden önce 3-4 gün süre ile erkeğin boşalmaması şarttır. Bu sayede erkeğin sperm sayısı yükselecektir. kız isteyenler için de bunun tam tersini yapmak gerekmektedir. Ovülasyonkitine gerek yoktur ve adet kanaması sona erdikten sonra sık cinsel ilişkide bulunmak yeterlidir.
alıntı

Pinarcim çok Ilginç Ya Bizim O Ayda 1 Kere Olmuştu Ve Yumurtlama Gününde Ama Kizim Oldu Gerçi Ayri Yumurta Ikiziydi Erkek öldü Büyük Ihtimal Ama öçok Ilginç 2. Bebek Için Kafam Karişti şimidebn En Iisi Allaha Dua Etmek Kafam çok Kariştii Valla Bizimki Kesin Erkek Olmaliymiş O Zaman Bu Anlatima Göre
Kismet Tabi

bende kız istiyorum ama kısmet valla hesap yapmıyorum . sağlıklı olsun aklıda bedenide. gerisi önemli değil bu saatten sonra. benim olsunda ister kız olsun ister erkek

X