Doğuma Hazırlık Kiz Bebiş Olmasi Için Ne Yapmali

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadşim Martta Doğum Yapacak Adi Da Ecrin Olacak Kismetse
Bişiy Sorucamm Arkadaş Var Artik Hamile Kalmayi Planliyo
Bu Kitlermi Ne Varmiş Ovulasyon Günü Için Bilgin Varmi Nekadar Falan
O Da Ilk Bebek Ama Erkek Istiyo Eşi Kiz
Sağlikli Olsunlarda Tabii

bayanlar ne yapıyosunuz? manavdan armut seçmiyosunuz lütfen... ayrıca cinsiyetin bu yöntemlerle bi alakası yok meraklısına duyurulur, eğer ki eşinizin Y kromozomu fazlaysa erkek çocuk olma ihtimali yüksektir, bazı erkeklerde çoktur bazı erkeklerde X kromozomu daha çoktur kız olur.... Allah sağlıklı bir bebek nasip etsin, oğullarınız varsa da ileride gelinleriniz olucak, torunlarınız olucak bunu düşünün...

merhaba benim bildiğime görede ilişkiden sonra sağa yatarsan kız olur sola yatarsan erkek olur walla ben hep sağa yatım kızım olacak inşallah....denemeni tavsiye ederim cnm

benimde kızım var ALLAH HAYIRLISINI VERSİN KIZLAR DENEMEKTEN ZARAR GELMEZZ
3 KIZIM OLSA HAYIR DEMEYENLERDENİMM

ya of ya ne yapacağımı şaşırdım. biri sağ erkek diyo diğeri kız. hangisi doğru. en iyisi Allahtan istemek artık inşallah gönlüme göre verir.tabii herkesinde.

Merhaba kızlar hiç arkası olayını duydunuzmu ben bebekken erkeğe benzermişim kardeşim erkek olmuş erkek kardeşim kızı andırıdı sonra kız kardeşim oldu bazende bir bebek veya çocuk görünce yorum yaparım doğruda çıkar düşünüyorumda belki böyle olmasında Allah'ın bir hikmeti vardır.Bildikleriniz varsa paylaşırmısınız.

Arkadşim Martta Doğum Yapacak Adi Da Ecrin Olacak Kismetse
Bişiy Sorucamm Arkadaş Var Artik Hamile Kalmayi Planliyo
Bu Kitlermi Ne Varmiş Ovulasyon Günü Için Bilgin Varmi Nekadar Falan
O Da Ilk Bebek Ama Erkek Istiyo Eşi Kiz
Sağlikli Olsunlarda Tabii

canım ovulasyon testleri var
5 tane çıkıyor içlerinden
gitgidiyor komda daha ucuzmuş
media smart diye bir marka var 27,5 ytl

gebelik tetsi gibi idrardan yapılıyor

kızlar benimde iki kızım var ama erkek bebek istiyorum tabiki önce saglıklı olması dilegim bilen varsa bilgilendiririse sevinirim

(Kadın, hayzdan temizlendikten sonra beş gün içinde hamile kalırsa, çocuğu erkek olur. Beşinci günden sekizinci güne kadar olursa kız olur) deniyor.

internette dini bir sitede dolaşırken okumuştum belki sende bilmek istersin diye paylaşmak istedim allah gönlüne göre nasip etsin

12 VE 9 YAŞINDA İKİ OĞLUM VAR. ÇOK FENA BİR ŞEKİLDE KIZ İSTİYORUM.GERÇİ HAYIRLISI AMA ACABA NE YAPMALI. BİLGİSİ OLANLAR YAZARSA SEVİNİRİM.kafamçokkarıştı

bol bol dua etmeli tabi önce eliayağı düzgün sağlıklı bi bebek olmazsı için dua et başka yapabileceğin bişiy yok malesef ısmarlama bebek olmuyo :mymeka:

Allah kalbine göre versin inşallah olur güzelim benimde iki oğlum var ama şimdilik öyle bir isteğim olmadıı belki çok küçük oldukları içinn

yaptigim arastrmalar sirasinda yabanci bir sitede rastladigim formulu yazayim oldukca yuksek ihtimal yarattigi yazilmis denenebilir bence...
esiniz bir kaba bosalacak sonra ph kagitlari(eczanelerde bulunabilir bulamazsaniz ebay.com dan ph strips diye aratin ordan alin.)menideki ph olceceksiniz..burda amaç ph ı x spermlerinin yasayıp y spermlerinin öleceği bir seviyeye getirmek..bunun için de sirke kullanılcak.spermi kaba koyup olceceksiniz sonra yavas yavas sırke damlatacaksınız 4-4.5 civari ph olması gerekiora.s coook nazıkce karıstırılacak dondure döndüre bırkac dakıka dınlendırılecekkk (10dk dan az)
Aynı zamanda karısımı baska bır kabın icındeki sıcak suya oturtarak ısıtabılırsınız sirkeyi eklemeden once veya sonra..sıcaklık da y spermleri öldürüorr..ama asırı sıcak olmasın buna da dikkat etmek gerekir sanıorumm yani maksat ılıtmak

Kalca yukseltılıp, karısım, asılama yapar gibi ıgnesız bır sırınga ıle ıceri gonderilecekkk

püf noktası cok nazik olmakmıs cunku spermlere zarar verebilirsinizza.s ne karıstırırken ne de iceri gonderirken aceleci olmayın yavas ve nazikce karıstırılacak ve nazikce spermler içeri yerlestirilecek yani sırıngayla fıskırtmıcaksınızz uzun lafın kısası:)
bir de unutmayın PH STRIP ILE ph olculcek bu cok cok onemli..ona gore sırke damlatılcak genellikle 3-15damla arası damlatmak gerekiormus meninin ph durumuna gore...

haa bir de ilişkiden 1 saat once sirkeli su ile vajinal duş yapmak da öneriliorr

ilginçççççççççç gerçektennnnnnnnnnnn

Son düzenleme:
Aman kızlar vajinal duş felan yapmayın Allah aşkına ya.
Hem spermleri öyle rastgele dışarı al yok oyna sonra şırıngayla gönder,öyle
kolay olsa her ay aşılama bile yaparız biz :)))
Aşılama da eşim şırınga içerisinde yıkanmış spermleri alt kattan üst kata çıkarırken bile ışık almamasına dikkat ediyor.Hassas bi işlem bu.

Kız isteyenler,Yumurtlama gününden 2-3 gün önce beraberlik yaşasınlar.
Tam yumurtalama günü değil.
Bunun bilimsel olarak şansı daha fazla gibi :)) Dr. seminerde açıklamıştı.

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah,hayırlı ve sağlıklı evlatları.

Valla kız erkek hiç fark etmez ben rabbime iyi bir kul banada hayırlı bir evlat istiyorum

Aman kızlar vajinal duş felan yapmayın Allah aşkına ya.
Hem spermleri öyle rastgele dışarı al yok oyna sonra şırıngayla gönder,öyle
kolay olsa her ay aşılama bile yaparız biz :)))
Aşılama da eşim şırınga içerisinde yıkanmış spermleri alt kattan üst kata çıkarırken bile ışık almamasına dikkat ediyor.Hassas bi işlem bu.

Kız isteyenler,Yumurtlama gününden 2-3 gün önce beraberlik yaşasınlar.
Tam yumurtalama günü değil.
Bunun bilimsel olarak şansı daha fazla gibi :)) Dr. seminerde açıklamıştı.

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah,hayırlı ve sağlıklı evlatları.
nasıl yani. :1no2::1no2: aşılamayı eşin mi yapıyo anlamadım.:uhm:

12 VE 9 YAŞINDA İKİ OĞLUM VAR. ÇOK FENA BİR ŞEKİLDE KIZ İSTİYORUM.GERÇİ HAYIRLISI AMA ACABA NE YAPMALI. BİLGİSİ OLANLAR YAZARSA SEVİNİRİM.kafamçokkarıştı

seni cok iyi anliyorum guzelim, benimde 10 ve 6 yaslarinda iki oglum var. bir kizim olsun cok istedim. butun kandillerde dualar ettim, arkadaslarin yazdiklari butun yollari denedim, googledan arastirdim butun cinsiyet takvimlerinde kiz cikiyor ama benim bir oglum daha olacak..... daha dune kadar hep kizim olacak diye hep kiz seyleri aldim ama dun ultrasonda gorduk ben kendim de gordum resmen ben erkegim diye bagiriyor, yani diyecegim sen ne yaparsan yap yuce rabbim ne verirse o oluyor.onemli olan saglikli olmasi, ya kiz olupta sakat bebek dunyaya getirsek, ya da rabbim bize deseki sana kiz verecem ama ogullarindan birini alirim, kabul edermi insan..... rabbim herkese hayirli evlatlar versin.....

adet bittikten sonraki 14. gün ilişkiye girip kalkmadan sağa yatınca kız olurmuş, 9. günüde aynı şekilde sola yatınca erkek oluyomuş deneyen 4 kişi gördüm hepside doğru çıktı biride ablamdır çok erkek istiyodu ilk çocuğuydu ama denedi aynı şeyi oğlu oldu inanamadık çevremde ablamdan önce yapan 3 kişi daha oldu onlardada tutmuştu belki tesadüftür bilemem sadece paylaşim dedim allah bilir tabi ...inşallah bu sefer kız olur hayırlısı canım oğlun varmış 2 tane zaten güzel olurdu ..

bende regl döneminden hemen sonra ilişki olmamalı, bir hafta sonra falan denenmeli, y hücreleri regl döneminden sonra çok hızlı oluyolar diye duymuştum.şunuda söyleyim ben denemiştim ama olmadı:))herşey nasip kısmet, Allahım sağlıkla, gönlüne göre versin

X