Saç Kesim Şekilleri Evde Yapabileceğiniz Saç Modelleri(resimli anlatım)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

yagmury

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
634
40
Arkadaşlar evde yapabileceğiniz saç modelleri buldum
İlk resimde saça sürülen saç köpüğüymüş
frisurenlook151zb2.jpg
frisurenlook152qu0.jpg
frisurenlook153xp2.jpg

frisurenlook154wf6.jpg
frisurenlook155sp5.jpg
frisurenlook156gh4.jpg
frisurenlook157fe9.jpg

frisurenlook158ed5.jpg
frisurenlook159zt6.jpg

arkadaşlar 2.sıradaki topuz yapan kadının saç rengi nedir bilen varmı?

çok güzel modellera.s.
bir aralar bende çok meraklıydım. arkadaşların bile saçlarını yapardım. artık formdan düştüm:eek:

Ben bu kadar saç köpüğü kullansam , Bülent Ersoy' un topuzları gibi modeller çıkartırım ortaya. Köpük ziyanlığı resmen , hiçbirini de beğenmedim.

Saç köpüğü zaten o kadar kullanılıyo köpük adı üstünde hemen sönüyo öyle göründüğü kadar yoğun birşey değil bend ekullanıyorum sıkınca avucumu dolduruyor saça sürünce hemen kayboluyor
Kuaföre gitmeye fırsatı olmayanlara fikir amaçlı koydum benim hoşuma gitti sizi bilmem:)

Çok degişik modeller ama göründügü gibi kolay degil...
Kuaförlük mesunuyum ve o mavi bigudiler başkasına kolay sarılıyo evde kendi saçına sararken çok zorlanıyor insan..
Basit ve kolay sanmayın kendine uygularken çok zor hatta bu kadar güsel çıkmıyor...

Saç köpüğü zaten o kadar kullanılıyo köpük adı üstünde hemen sönüyo öyle göründüğü kadar yoğun birşey değil bend ekullanıyorum sıkınca avucumu dolduruyor saça sürünce hemen kayboluyor
Kuaföre gitmeye fırsatı olmayanlara fikir amaçlı koydum benim hoşuma gitti sizi bilmem:)

Paylaşman tabiki çok güzel yağmurcum , düşüncem seninle ilgili değil yanlış anlama ok , hakikaten beğenmedim modelleri o yüzden , sonuçta herkesin zevki farklı.Dur sana bi teşekkür edeyim a.s.

Çok degişik modeller ama göründügü gibi kolay degil...
Kuaförlük mesunuyum ve o mavi bigudiler başkasına kolay sarılıyo evde kendi saçına sararken çok zorlanıyor insan..
Basit ve kolay sanmayın kendine uygularken çok zor hatta bu kadar güsel çıkmıyor...

Tabiki güzelleşmek kolay olmuyor.benim saçlarım belime geliyor ve dümdüz.Evde sosis bigudiyle biraz uğraşarak çok güzel bukleler yapabiliyorum.Maşaylada aynı sonucu alıyorum.Yani bigudiyle bu kadar güzel olmuyor sözünüze katılmıyorum.Bence çok güzel oluyor.

X