Aşılama Alama fiyat ne kadar biliyor musunuz?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benim dr um aşılama için ücret almadıı.sadece labaratuvara eşim 100 tl vermiş o kadar.bende sizin söylediğiniz bu fiyatları duyunca şaşırdımm.

liva85 yazmis oldugun fiyat gercekten cok uygun istanbulda nerede yaptirdin bizde arastirmasini yapiyoruz gerci fiyat o kadar oneml degilde bu yola basvurunca fiyati gozu gormuyor insanin 1 200 1 500 fiyat verdiler bize.

kızlar lütfen aşılamamnızı hangi hastanede ne kadara yaptırdığınızı yazarmısınız? özellikle istanbuldakiler..

kızlar lütfen aşılamamnızı hangi hastanede ne kadara yaptırdığınızı yazarmısınız? özellikle istanbuldakiler..

canım ben istanbul tüp bebek merkezinde yaptırdım ilaçlar hariç 500 milyon verdim sadece aşılamaya.ilaçlara gelince ilaçlar aslında 800 milyon tutuyo bana rapor çıkarmamı istediler raporla 270 milyona aldım rapor çıkarmak çok kolay doktorun önerdiği bi hastanede 20 dakikada çıkıyo istersen bu rapor işini bi dene tabi sigortanız vasa yada bağkurunuz allah işini kolaylaştırsın inşallah...

bugulll ve boncuk çok pahalı ya...sonucta yumurta takıbınde kullanılan ılaclar kullanılmıyomu? neden bu kdr cok tutmus ilaç parası..15% ihtimal için 1500 tl çok ya...üstüne bi o kdr daha ekler tüp bebek yaparız neredeyse...:KK43:

bikaç yeri aradım
bahçeci kliniği-880 tl+ muayene ücreti+ ilaçlar
ferti-jin--550 dolar+ilaçlar..

ben ilaç+ iğne + aşılama 400 TL
ama aşlımamda dr um indirim yaptı ben kendi kliniğinde olcak tım orada 500 dü tesadüf aşılama öncesi sprm yıkatmaya gittiğimizde tüp bebek merkezinde kaşılaştık orada yaptı orada normalde 600 dü aşılama, ama sonrasında jel veriyor oda 79 ytl

ben ilaç+ iğne + aşılama 400 TL
ama aşlımamda dr um indirim yaptı ben kendi kliniğinde olcak tım orada 500 dü tesadüf aşılama öncesi sprm yıkatmaya gittiğimizde tüp bebek merkezinde kaşılaştık orada yaptı orada normalde 600 dü aşılama, ama sonrasında jel veriyor oda 79 ytl
gayet iyiymis fiyati sakincasi yoksa istanbulun neresinde hangi kilinikte yaptirdin?

arkadaşlar bende aşılamamı istanbulda özel bi hastanenin Tüp bebek merkezinde yaptırdım
Aşılama 300 dolar
ama ilaçlar + 600 tl tuttu (yumurta geliştirici+çatlatıcı) ama ben devlet memuruyum ilaç için rapor hazırladılar sadece ilacın yüzdesini ödedim.

bugulll ve boncuk çok pahalı ya...sonucta yumurta takıbınde kullanılan ılaclar kullanılmıyomu? neden bu kdr cok tutmus ilaç parası..15% ihtimal için 1500 tl çok ya...üstüne bi o kdr daha ekler tüp bebek yaparız neredeyse...:KK43:

canıım bak şimdi bu fiyatlar normal neden böyle düşündüğünüde bilmiyorum ama tüp bebeğe geçmeyi bizde istiyoruz ama doktorum önce aşılamayı denememizi istedi ayrıca tüp bebek yaptırma maliyeti o kadar ucuz değil benim ablam yaptırdı 13 milyara maloldu bu benim 2. aşılamam eğer buda tutmazsa tüp bebeğe geçicez şöyle geçicez doktor bize rapor çıkartıcak biz o raporla 600 milyona maledicez tüp bebeği...

bocukcum off ne bilim ya ...bu işi resmen ticarete dönüştürmüşler...insanların hastalığından faydalanıyolar.. :KK43:

Son düzenleme:
arkadaşlar ben özelde yaptırdım..500tl dr..200tl sperm yıkama (iki gün üst üste)iğnlerde 840tl tuttu...devlet güvencemiz olduğundan 160 tl ödedik...

X