Aşılama Alama fiyat ne kadar biliyor musunuz?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
arkadaşlar ege üniversitesinde ilaçlar hariç 150 lira eğer evliliğin 3 yılını doldurursanız heyet raporu çıkıyor ve devlet ilaçları karşılıyor fakat daha öncesinde infertilite servisinde dosyanızın çıkması gerekiyor bazı tahliller isteniyor hsg sperm tahlili hormon testleri falan.üniversite bünyesinde bir doktor seçip (prof ya da docent) 150lira muayene ücreti öderseniz daha çok ilgileniyorlar ve işlemleriniz hızlı ilerliyor ben doç.dr Fatih şendağ hocaya gidiyorum ve çok memnunum 3 yıl olmadığı için iğne değil hapı tercih ettik daha ucuz zaten olmazsa tüp bebek olucak onun için iğnelere para ödeyip parayı sokağa atmak istemedik.Tüp bebekte devlet karşılarsa ilaçları 3000 tl falan mış çok fazla.Allah hepimizin gönlüne göre versin.

bende devlette ssk raporu ile yaptırdım ilaçların ssk %50 sini ödüyor 535 tl ödedim ilaçlarım ise ikişer kutu puregon ve pregnyl idi raporu nasıl aldığımı sorarsanız aman diyeyim kaç bin kere gidip geldim hastaneye anlatamam iş yerim yaz dolayısıyla müsaitti ve altımda arabam vardı yoksa inanılmaz yorucu bir bürokrasisi vardı.

KIZLAR MERHABA İSTANBUL'DA AŞILAMA YAPTIRAN VARMI VAR İSE ÖZELDE FİYATLAR NE KADAR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
:emir_bebek::emir_bebek:

Bende Diyarbakırda özel bi merkezde yarın yaptıracam.ilaçlar devlet karşıladığı hali 445 ödedim.aşılama içinde 600 istediler.eşim tutmaz ama ben görevimi yapayım dedi.moralim çok bozuldu.tek isteğim tutması.dilerim herkesin tedavisi başarılı olur.bebeğine kavuşur.tabi benimde.mafoldumbenmafoldumben

selam kızlar benim 10 aydır çocuğum olmuyor, dr. rahmin var yumurtlararında var sen hamile kalırsın dedi ama eşimi muayene etmedi. aşılama yaptırmak istiyorum. fiyatları neler? özellikle ankarada akropolde yaptıran varsa ?

aaaaaaaaaaaaaa inanmıyorum sana yaa :1shok:
Onun tedavisi var ialçalrı var düşürülür bunu bu kadar dert etme elbette tedavi olmuştursundur ama inanıyorumki onu düşürürler oda bir hastalık .......
Mühim olan eşin onda sorun yoksaaaaaaa sen çokkkkkkkk şanslısın cnm yaaaaaa .......

Benim eşimin spremleri 1 milyon tüp bebe dedi doktor ben ne yapam neyle arttırcam spremi adam habire yiyor keçi boynızı arı sütü polen vs.
Bakalım ne oalcak ve ben buna rağmen inanıyorum bebeşim gelecek ve ben düzenli adet olmuyorum daha doğrusu ilaçsız adet olamıyom yumurtlaırım tembbel ..........

Sana yasak böle düşünce arkadaşım olmazzzzzzzzzz kalk silkelen vardır herşeyin çözümü toprağa can veren rabbim sana bir evlatmı nasip etmeyecek ...

yazdıklarınız çok dikkatimi çekti .bunları yazalı 2-3 yıl olmus gerçi ama.sonucu merak ettim.şu an ikizleriniz mi var.tüp bebekle mi oldu?kaçıncı denemede vs.anlatır mısınız

arkadaşlar yardımcı olacak başka kimse yokmu
cevaplar çok eski maalesef yeni aşılama yaptıranlar ne kadara ücret ödediniz ??????

X