Aşılama Alama fiyat ne kadar biliyor musunuz?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
cnm merhaba ben aşılamamı geçen ay yaptırdım cnm dokotra başka rahatsızlıkalr için gitmiştim....muayne sonucu bebekde isityoz diyince aşılama yaptı ..

doktor muayne ücreti(doktorum prof.)150 ytl
aşılma 300 ytl
aşılmada kullandığı ilça 35ytl
toplam:485 ytl cnm

KIZLAR MERHABA İSTANBUL'DA AŞILAMA YAPTIRAN VARMI VAR İSE ÖZELDE FİYATLAR NE KADAR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
:emir_bebek::emir_bebek:
ÖZEL MERKEZLERDE FİYATLAR DEĞİŞİYO 800 YTL İLE 350 YTL ARALIĞINDA FİYAT SÖLENİYO.DR KONUŞ BENCE . BEN BİÇOK YERDEN FARKLI FİYAT ALDIM, O YÜZDEN KAFAM KARIŞTI GERÇİ BENİM AŞILAMADA YAPIL SA TÜP BEBEK TE YAPILSA TUTMA OLASILIĞI %8 LERİN ALTINDA BENİM ÜMİTLERİM YAVAŞ YAVAŞ TÜKENİYO....

ÖZEL MERKEZLERDE FİYATLAR DEĞİŞİYO 800 YTL İLE 350 YTL ARALIĞINDA FİYAT SÖLENİYO.DR KONUŞ BENCE . BEN BİÇOK YERDEN FARKLI FİYAT ALDIM, O YÜZDEN KAFAM KARIŞTI GERÇİ BENİM AŞILAMADA YAPIL SA TÜP BEBEK TE YAPILSA TUTMA OLASILIĞI %8 LERİN ALTINDA BENİM ÜMİTLERİM YAVAŞ YAVAŞ TÜKENİYO....

HÜRREM NEDEN YÜZDE 8 EŞİNDEMİ SORUN CNM?
SENDEMİ?EŞİNDE İSE SPREMLERİ Mİ DÜŞÜK?

ÖZEL MERKEZLERDE FİYATLAR DEĞİŞİYO 800 YTL İLE 350 YTL ARALIĞINDA FİYAT SÖLENİYO.DR KONUŞ BENCE . BEN BİÇOK YERDEN FARKLI FİYAT ALDIM, O YÜZDEN KAFAM KARIŞTI GERÇİ BENİM AŞILAMADA YAPIL SA TÜP BEBEK TE YAPILSA TUTMA OLASILIĞI %8 LERİN ALTINDA BENİM ÜMİTLERİM YAVAŞ YAVAŞ TÜKENİYO....[/Q

ÜMİTLER ASLA TÜKENMEZ CANIM SAKIN UNUTMA HERZAMAN BİR UMUT VARDIM ALLAH ÇOK BÜYÜK CANIM

ÖZEL MERKEZLERDE FİYATLAR DEĞİŞİYO 800 YTL İLE 350 YTL ARALIĞINDA FİYAT SÖLENİYO.DR KONUŞ BENCE . BEN BİÇOK YERDEN FARKLI FİYAT ALDIM, O YÜZDEN KAFAM KARIŞTI GERÇİ BENİM AŞILAMADA YAPIL SA TÜP BEBEK TE YAPILSA TUTMA OLASILIĞI %8 LERİN ALTINDA BENİM ÜMİTLERİM YAVAŞ YAVAŞ TÜKENİYO....[/Q

ÜMİTLER ASLA TÜKENMEZ CANIM SAKIN UNUTMA HERZAMAN BİR UMUT VARDIM ALLAH ÇOK BÜYÜK CANIM

BAZEN BÖLE ÜMİTSİZLİĞE KAPILIYOM AMA SORA TOPARLIYORUM KENDİMİ ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ.....( GERÇİ BU LAFI EN SON BABAM HASTANEDEYKEN DR. SÖLEDİ 15 DAKİKA SORA BABAMI KAYBETTİM....).

EŞİMDE SORUN YOK BEN ERKEN MENAPOZA GİRDİM FSH 16.2 ÇOK YUKSEK ŞU AN TEDAVİ OLUYORUM HAYIRLISI ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ DİMİ....RABBİM BELKİ BANADA Bİ MUCİZE YAŞATIR....

aaaaaaaaaaaaaa inanmıyorum sana yaa :1shok:
onun tedavisi var ialçalrı var düşürülür bunu bu kadar dert etme elbette tedavi olmuştursundur ama inanıyorumki onu düşürürler oda bir hastalık .......
mühim olan eşin onda sorun yoksaaaaaaa sen çokkkkkkkk şanslısın cnm yaaaaaa .......

benim eşimin spremleri 1 milyon tüp bebe dedi doktor ben ne yapam neyle arttırcam spremi adam habire yiyor keçi boynızı arı sütü polen vs.
bakalım ne oalcak ve ben buna rağmen inanıyorum bebeşim gelecek ve ben düzenli adet olmuyorum daha doğrusu ilaçsız adet olamıyom yumurtlaırım tembbel ..........

sana yasak böle düşünce arkadaşım olmazzzzzzzzzz kalk silkelen vardır herşeyin çözümü toprağa can veren rabbim sana bir evlatmı nasip etmeyecek ...

inşallah Yaşayacaksin Canim Yeterki Moralin Yüksek Olsun Niye Bu Kadar Erken Menepoz Canim
Geçen Yil çok Sevdiğim 56 Yaşinda Babami K.krizi Sonucu Kaybettim . çok Etkilendim Dr. Aşiri Stres , üzüntü Erken Menapozu Tetikler Dedi .ben De Esasen Tam Bilmiyom Ama Belkide Geçici Bi Durumdur Gerçi Bir Yili Aşti Ama.....

aaaaaaaaaaaaaa inanmıyorum sana yaa :1shok:
onun tedavisi var ialçalrı var düşürülür bunu bu kadar dert etme elbette tedavi olmuştursundur ama inanıyorumki onu düşürürler oda bir hastalık .......
mühim olan eşin onda sorun yoksaaaaaaa sen çokkkkkkkk şanslısın cnm yaaaaaa .......

benim eşimin spremleri 1 milyon tüp bebe dedi doktor ben ne yapam neyle arttırcam spremi adam habire yiyor keçi boynızı arı sütü polen vs.
bakalım ne oalcak ve ben buna rağmen inanıyorum bebeşim gelecek ve ben düzenli adet olmuyorum daha doğrusu ilaçsız adet olamıyom yumurtlaırım tembbel ..........

sana yasak böle düşünce arkadaşım olmazzzzzzzzzz kalk silkelen vardır herşeyin çözümü toprağa can veren rabbim sana bir evlatmı nasip etmeyecek ...
ALLAH RAZI OSUN... TEZ ZAMANDA RABBİM SENİDE MUCİZELERİYLE AYDINLATSIN. SPERM ARTTIRIMI İÇİN NURAY BİŞİLER DİYODU AMA MUTLAKA OKUMUŞSUNDUR ZİNCO -C Mİ ÖLE Bİ VİTAMİN İŞE YARIYO SPERMLERİ ARTTIRIYOMUŞ DİYE OKUDUM BALIN AÇTIĞI KONUDA ...BİLGİNE...

ALLAH RAZI OSUN... TEZ ZAMANDA RABBİM SENİDE MUCİZELERİYLE AYDINLATSIN. SPERM ARTTIRIMI İÇİN NURAY BİŞİLER DİYODU AMA MUTLAKA OKUMUŞSUNDUR ZİNCO -C Mİ ÖLE Bİ VİTAMİN İŞE YARIYO SPERMLERİ ARTTIRIYOMUŞ DİYE OKUDUM BALIN AÇTIĞI KONUDA ...BİLGİNE...

çok sağol cnm kocamda tüketiyor bişeler bu işin sırrı relaxxxx olmak
lütfen sende ol....

benim yengem 52 yaşında menopaza giridiğinde hamile kaldı cnm sürekli yatarak hamişlik geçirmesi gerekiyodu o dinlemedi dopktoru düşürdü bebeğini ytasaydı 52 yaşında anne olacaktı

allahım çok büyük cnm tez zamanda anne yapsın seni ..........

EŞİMDE SORUN YOK BEN ERKEN MENAPOZA GİRDİM FSH 16.2 ÇOK YUKSEK ŞU AN TEDAVİ OLUYORUM HAYIRLISI ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ DİMİ....RABBİM BELKİ BANADA Bİ MUCİZE YAŞATIR....

hürremim bizim bir elif ablamız vardı geçen sene doktoru da ona sen menepoza girdin dedi.yaşı daha 38.sonra doktorunu değişti.Samsun anaklinikte nur öztürk sayesinde hamile kaldı.
ümitsizliğe kapılıp beni çatlatma bilgisayar başında ne olursun ya,yalvarıyorum sana artık..

ÖZEL MERKEZLERDE FİYATLAR DEĞİŞİYO 800 YTL İLE 350 YTL ARALIĞINDA FİYAT SÖLENİYO.DR KONUŞ BENCE . BEN BİÇOK YERDEN FARKLI FİYAT ALDIM, O YÜZDEN KAFAM KARIŞTI GERÇİ BENİM AŞILAMADA YAPIL SA TÜP BEBEK TE YAPILSA TUTMA OLASILIĞI %8 LERİN ALTINDA BENİM ÜMİTLERİM YAVAŞ YAVAŞ TÜKENİYO....[/QUOTE

canım öncelikle başın sağolsun.bende babamı 6 yaşımda kaybettim ve ozaman babam 46 yaşındaydı ani kalp krizinden vefat etti.ben o zaman çocuktum bişeyin farkında değildim belki ama yıllarca babasız büyüdüm.onu hatırlamıyorum bile.sen bu yaşına kadar babanla büyümüşsün ne güzel.hamilelik konusuna gelince hayatta imkansız diye hiç bişey yoktur.yeterki allah istesin.sen duanı et,tedavini gör,umudunuda asla kaybetme gerisini allaha bırak.hakkında hayırlısını iste.

hürremim bizim bir elif ablamız vardı geçen sene doktoru da ona sen menepoza girdin dedi.yaşı daha 38.sonra doktorunu değişti.Samsun anaklinikte nur öztürk sayesinde hamile kaldı.
ümitsizliğe kapılıp beni çatlatma bilgisayar başında ne olursun ya,yalvarıyorum sana artık..

KIZMA GÜLÜM KIZMA TATLIM ... ALLAH BÜYÜK BEN KENDİ KENDİMİ YİYOM İŞTE... RABBİM BANADA VERCEK ASLINDA KALBEN İNANIYOM BUNA.... HAYIRLISI.....

KIZLAR MERHABA İSTANBUL'DA AŞILAMA YAPTIRAN VARMI VAR İSE ÖZELDE FİYATLAR NE KADAR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
:emir_bebek::emir_bebek:

merhaba canım bende bu ay aşılama yaptırdım ve okadar büyük meblalar tutmuyo.Laboratuara 170 ytl Doktora 250 ytl verdik.18 ytl doktorumun bana verdigi ilacın(progestan) fiyatı.Toplamda:438 ytl vermiş olduk. Hastahaneler muayenehanelere göre daha pahalı bence.Ama bu aşılamam tutmazsa tüp bebek merkezinde aşılama yaptırmayı düşünüyorum.ALLAH herkeze hayırlı bebişler verir İNŞALLAH

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum bizimde çocumuz olmuyo yeni aşılama tedevisine başladık nekadar zaman sürüyo bilen varmı çok korkuyoru aşılama kaç saat sürüyor allah hepimize biran önce evlat nasip etsin

cnm merhaba ben aşılamamı geçen ay yaptırdım cnm dokotra başka rahatsızlıkalr için gitmiştim....muayne sonucu bebekde isityoz diyince aşılama yaptı ..

doktor muayne ücreti(doktorum prof.)150 ytl
aşılma 300 ytl
aşılmada kullandığı ilça 35ytl
toplam:485 ytl cnm

merhaba peki tuttumu ilk seferde aşılamanız? bizde yeni karar werdik aşılamaya ve ikiz istiyoruz mümkün olurmu ama hiç bir bilgim yok burdan okuduklarımla ön bilgi almaya çalışıyorum. dr.unun telefnunu bana msj atabilirmisin rica etsem:)?kaydirigubbakcemile5[/B]

X