Saç Bakım Ürünleri Bemiks , Bepanthen , Evigen

arkadaşlar ben şampuanımın içine birer ampul bemiks bepanthen evigen ve 1 yemek kaşığı da bal koydum ayrıcada haftada 3 kez şu bakımı uyguluyorum
1 hafta zeytinyağının içinde kekik ve sarımsak bekletip süzdüm bi kabın içine bu beklettiğim yağdan 1 yemek kaşığı
1 tatlı kaşığı hint yağı
1 tatlı kaşığı badem yağı
1 yemek kaşığı elma sirkesi
1 yumurtanın sarısı nı karıştırıp saç diplerime sürüyorum
ve haftada bir kez de son durulama suyuna pirinç suyu koyup çak fazla durulamıyorum

saçlarım yumuşacık oluyo aynı zamanda hızlı uzuyo parlıyo ve güçleniyo saç düzleştirici kullananlara da kesinlikle öneririm çünki saçlar daha çabuk ve kolay şekil alıyo:kahve:tatlicadiarzu

valla Allah razı olsun senden arkadaşım.
bu ampüllerden ben de şampuanımın içine koydum.
haftada 2 kere de bakım yağları ile maska yapıyorum.
yumuşacık oldum.
değişiklik ilk seferde bile kendini gösterdi.
ki benim gibi kızıl olup da 2 haftada bir saç boyayan birinde bile.
teşekkürler....

valla Allah razı olsun senden arkadaşım.
bu ampüllerden ben de şampuanımın içine koydum.
haftada 2 kere de bakım yağları ile maska yapıyorum.
yumuşacık oldum.
değişiklik ilk seferde bile kendini gösterdi.
ki benim gibi kızıl olup da 2 haftada bir saç boyayan birinde bile.
teşekkürler....

canım çok sevindim memnun kaldığına birde yazmayı unutmuşum bu ampuller kremsiz şampuanlarda daha çok etkili oluyo

canım çok sevindim memnun kaldığına birde yazmayı unutmuşum bu ampuller kremsiz şampuanlarda daha çok etkili oluyo

canım,

ben bebe şampuanı ve gliss kremsiz şampuanın içine koydum.
biri bana biri de anneme.
çokmemnunuz.
tekrar teşekkür ederiz tatlım.

mrb kızlar alakasız olcak belki ama annem twde izlemiş yumurtayı saça sürüyolar ama yanlış yumurta saçı kırar demiş bi dktr ya acaba annemden başkası böle bişe duydumu zararlıysa sürmeyelim yani ama her maskedede war anlamadım gitti :S

arkadaşlar ben şampuanımın içine birer ampul bemiks bepanthen evigen ve 1 yemek kaşığı da bal koydum ayrıcada haftada 3 kez şu bakımı uyguluyorum
1 hafta zeytinyağının içinde kekik ve sarımsak bekletip süzdüm bi kabın içine bu beklettiğim yağdan 1 yemek kaşığı
1 tatlı kaşığı hint yağı
ve haftada bir kez de son durulama suyuna pirinç suyu koyup çak fazla durulamıyorum

saçlarım yumuşacık oluyo aynı zamanda hızlı uzuyo parlıyo ve güçleniyo saç düzleştirici kullananlara da kesinlikle öneririm çünki saçlar daha çabuk ve kolay şekil alıyo:kahve:tatlicadiarzu
çok doğru bir yöntem saçımn beslenmesi bakımından 10 günde bir uygulamanı öneririm..

mrb kızlar alakasız olcak belki ama annem twde izlemiş yumurtayı saça sürüyolar ama yanlış yumurta saçı kırar demiş bi dktr ya acaba annemden başkası böle bişe duydumu zararlıysa sürmeyelim yani ama her maskedede war anlamadım gitti :S

zannetmiyorum ben yumurta bozuk eğilse sürüyorum bi zararını da görmedim ama yumurtanın sarısı beyazından ayrılırken dağılıyosa sürme tabi o bozuktur

yumurtanın beyazının bir zararı olurmu saça?bir yerde yumurtayı ve yağı saçtan kolay temizlemek için yumurtanın beyazını da sarısıyla beraber kullanın diye okumuştum ama başka bir yerdede böyle bişeye rastlamadım

yumurtanın beyazının bir zararı olurmu saça?bir yerde yumurtayı ve yağı saçtan kolay temizlemek için yumurtanın beyazını da sarısıyla beraber kullanın diye okumuştum ama başka bir yerdede böyle bişeye rastlamadım

denemedim ama bildiğim kadarıyla yumurtanın beyazını saçtan çıkarmak bi işkenceymiş haberin olsun

denemedim ama bildiğim kadarıyla yumurtanın beyazını saçtan çıkarmak bi işkenceymiş haberin olsun

bende sarısını kolay çıkartmak için beyazının kullanıldığını biliyordum demek yanlış biliyorum :çok üzgünüm:

bnde aynı sei duydum arkadaslar. gerckten ise yarıo ama bnm formulüm dha farklıı.

arkadaşlar ne zaman yağlı karşım sürsem saçım daha çok dökülüyor ve hacimsiz oluyor siz böyle bir şey yaşamıyor musunuz ya da ilk uygulandığında mı böyle olabilir?

arkadaşlar ne zaman yağlı karşım sürsem saçım daha çok dökülüyor ve hacimsiz oluyor siz böyle bir şey yaşamıyor musunuz ya da ilk uygulandığında mı böyle olabilir?

canım,

ilk seferde öyle oluyor ama sonrasında pek de dökülmüyor.
bakım olduğu için dökülecek olanlar hemen düşüyor.
düzenli yaparsan faydasını görürsün.

ben bir süredir düzenli yapıyorum.
saçlarım yumuşacık oldu.
sadece birazcık sabır istiyor....
şutarafagitti

canım bende ilk sürdüğümde öyle olmuştu saçlarımı düzeltiym derken iyce berbat ettim diye korkmuştum ama sonradan düzeldi düzenli kullanınca işe yarıyo:teytey::icecream:

ya bizde bemiks kapsül değilde hap olarak var bepanthene de krem olarak var bemiksi ezip atsam farkedermii :))

1 tatlı kaşığı hint yağı

Çok teşekkürler a.s.a.s.
bişi sormak istiyorum sarımsağın kokusu kalmıyor mu? ben bikere yapttım ama direk sürdüm saçımı 1 hafta buram buram koktu..sarımsakları diş olarak mı bekletiyorsun. Birde ampul vitaminleri şampuana koymayın bozulabilir diye duydum doru mu :)
Çok soru sordum şimdiden teşekkürler :dance:

Çok teşekkürler a.s.a.s.
bişi sormak istiyorum sarımsağın kokusu kalmıyor mu? ben bikere yapttım ama direk sürdüm saçımı 1 hafta buram buram koktu..sarımsakları diş olarak mı bekletiyorsun. Birde ampul vitaminleri şampuana koymayın bozulabilir diye duydum doru mu :)
Çok soru sordum şimdiden teşekkürler :dance:

canım kusura bakma geç veriyorum cvp ı
1-sarımsağın kokusu kalmıyor
2-sarımsakları diş olarak değil ezip koydum
3-bozulmuyo hiçbişi olmuyo hatta çoğu kuaförün bu yöntemi bildiğini biliyorum ama herkese sölemiyolara.s.a.s.

ya bizde bemiks kapsül değilde hap olarak var bepanthene de krem olarak var bemiksi ezip atsam farkedermii :))

zannetmiyorum o şekilde işe yarayacağına çünki ampulleri alırken saç içinmi die sordular
ampuller saçta kullanılmak için yani

bemiz bepanten evigeni bende şampuana karıştırıyorum bozulma olmuyo gerçekten saç için çok yararlı şeyler bunlar,hiç bi kozmetik bunların yerini tutamaz bence:sm_confused:

bemiz bepanten evigeni bende şampuana karıştırıyorum bozulma olmuyo gerçekten saç için çok yararlı şeyler bunlar,hiç bi kozmetik bunların yerini tutamaz bence:sm_confused:

şampuanına 1 yemek kaşığı balda koy sonuç daha mükemmel oluyo
:enbuyukkk:

arkadaşlar benim saçlarım çok kuru vede çok kabarık benim saçımada iyi gelirmi acaba

X