Saç Bakım Ürünleri Bemiks , Bepanthen , Evigen

saç dökülmesi için en iyi çözüm evigenden 1 ampul kırıp şampuana karıştırmak. ilk yıkamada bitirdi sorunu. dünden önceki gün yıkadım evigenli şampuanla. ve sorun çözüldü hihihi :KK70: <3

Bende,de sac dökülme var ve üst kısımlarda acılma oldu şimdi bende ,evigen,bemiks,bepantene, almak istiyorum ama şaçlarımın sönük durmasını ve yağlı durmasını istemiyorum ,evigen,bemiks,bepantene bunlardan 3.ünümü şampuana katıyım yoksa evigen yeterlimi kremsiz şampuana katmak dahamı mantıklı saclarım kuru ve uzun bu karsımla saclarım rahat bir sekilde acılırmı birde saclarım hacimli görünürmü biraz karısık yazdım ama en iyisi ben istedğim şu şekilde saclarım hacimli ve gür gözüksün istiyorum şampuan kattığımda hani sac kremi sürdüğünde sacı yumusacık yapar kedi tüyü gibi o sekilde sevmiyorum rahatsız oluyorum şampuan kattıldığında yağlı ve hacimsiz göstermiyo demi yağlandırmıyo sacı hacimli gösteriyo birde hanği sampuana katıyım bu karısımları..

KIZLAR BİR SORUM OLACAK SİZE. BENIMDE YILLARDIR RÖFLE VE BOYADAN FÖNDEN DUZLEŞTİRİCİLERDEN YIPRANMIS SACLARIM VAR DEVAMLI KIRILIYOR DÜZGÜN UZAMIYOR.SİNİR OLUYORUM.FORUMLARDA OKUYARAK BARCELİNO Sac bakım yagını deneyım dedım bır ınternet sıtesınden aldım . yaklaşık bı aydır hftada 2 kez saclarımın dibine ve uclarına masaj yapıp 1 saate yakın bekletıp sonra yıkıyorum ınanın faydasını gördüm uclardaki çatallanmalar gitti ve yumusak parlak oldu sacım. sımdı denemek ıstedıgım bemıks evıgen karısımı. acaba bu yag karısımı ıcıne mi katılmalı ampuller yoksa herseferınde tazemı kırılmalı bu ampuller kararsız kaldım sizce ???=

Bu ampulleri 20 ml badem yagına karıstırıyorum bir ay oldu.Yani toplamda 4 kez olmustur.Son yaptıgımdan beri kasıntım daha fazla arttı.Benim sacımda hiç kepek yoktur işin ilginci de bu kepek de yapacak gibi.Hiç böyle bir şikayeti olan var mı ?Konu kalabalığı yapmak istemedim.Yardımcı olursanız sevinirim ???

arkadaslar bende kremsız şampuanıma bepanten ve bemıks kattım sac derımde cok fazla kasıntı var ve acıyor sac derımde mınık sıvılce gıb seyler cıkmıs...bu ampulleren olabılırmı:KK43:(((

arkadaslar bende kremsız şampuanıma bepanten ve bemıks kattım sac derımde cok fazla kasıntı var ve acıyor sac derımde mınık sıvılce gıb seyler cıkmıs...bu ampulleren olabılırmı:KK43:(((

Sen ne kadar attın ki ampullerden canım ?

yarım kılo sampuana ıkıser ampul kırdım.yanı 2 bemıx 2 bepanten kafamda resmen yaralar olustu gıbı o kadar kasınıyor ki hergun yıkamama kararı aldım

Ben sampuana kırmadıgım için daha sanslıyım.Ben olsam o şampuanı kullanmazdım canım.

saçlarim ince telli ve az gürlesmesini va kalın telli olması icin ne önerirsiniz daha önceden yılan yagı kullandım bıraz faydasını gördüm ama daha cok gürlestiren ne önerirsiniz?

saçlarim ince telli ve az gürlesmesini va kalın telli olması icin ne önerirsiniz daha önceden yılan yagı kullandım bıraz faydasını gördüm ama daha cok gürlestiren ne önerirsiniz?

sarımsaklı şampuanın saçı çoğalttığını biliyorum canım denemeye değer sanırım..

kızlar saç uçlarımda kırıklar var ne önerirsiniz elseve şampuanı duyuyorum ama kullanan varmı aranızda..

Bu karisimlari doktorum bana sac dokulmem icin bi yagin icine kirdirip vermisti yagin adini okuyamamistim anlayamadim bir turlu.sac dokulmemi kesti buraktim uzun.bir sure sacum dokulmedi ama dokulme tekrar basladiginda bu sefer ayni etkiyi yaratmadi pek fazla

aman ne dökülme her banyoda en az 500 tel civarı o taraklar doluyordu biraz az gibi ben turplu su yaptım bide lavanta suyu zeyrinyağlı muskatlı şu meşhur karışım bide tabi bugün ampulleride yapıcam şimdi

Sevgili E3, misafir olarak yazmışsın ama umarım görürsün. testlerinin sonuçları nasıl çıktı? kansızlık vs var mıydı? eğer vardıysa eski saçlarına kavuşabildin mi kür iyi geldi mi ?

arkadaşlar ben şampuanımın içine birer ampul bemiks bepanthen evigen ve 1 yemek kaşığı da bal koydum ayrıcada haftada 3 kez şu bakımı uyguluyorum
1 hafta zeytinyağının içinde kekik ve sarımsak bekletip süzdüm bi kabın içine bu beklettiğim yağdan 1 yemek kaşığı
1 tatlı kaşığı hint yağı
1 tatlı kaşığı badem yağı
1 yemek kaşığı elma sirkesi
1 yumurtanın sarısı nı karıştırıp saç diplerime sürüyorum
ve haftada bir kez de son durulama suyuna pirinç suyu koyup çak fazla durulamıyorum

saçlarım yumuşacık oluyo aynı zamanda hızlı uzuyo parlıyo ve güçleniyo saç düzleştirici kullananlara da kesinlikle öneririm çünki saçlar daha çabuk ve kolay şekil alıyo:kahve:tatlicadiarzu

dökülmesine faydası olur demişsin canım ne kadar sürede dökülmeye etkisi oluyor?

ben bunu bepanthen+bemiks+hint yagi+tali badem yagi seklinde uygulasam sorun olur mu? eczanede evigen yoktu. ayrica hint ve badem yagini aldigimiz aktardakoi adam bunlari kimyasallarla karistirmayin demis. anlamadim ya uf. uygulayanlar hep bu sekilde yapmis ve faydasini gormus. bir yardimci olun kizlar!!!

Arkadaşlar bilen varsa cevap verebilir mi lütfen?
Ben emziriyorum ve şampuanıma bunlardan eklemek istiyorum. Acaba bi mahsuru olur mu? Bebeğime herhangi bir yan etki yapar mı?

X