Saç Bakım Ürünleri Bemiks , Bepanthen , Evigen

merhaba bende evigen,bemiks,bepanthen,zeytın yagı,ve redoxon yani c vitamini ni karistırıp 15günde bir masaj yaparak sürüyorum.özellikle boya kullanıyorsanız mat donuk kece gibi göruntulerden kurtulursunuz.üstelik dökülmeyi, önlüyor artı saglıklı uzamasını saglıyor.sacları gürleştırıyor.denemenizi safsıye ederim

Arkadaslar Elvital Intense Sampuani nasil sizce sankim bende dökülmeyi artirdi gibi.Kullananiz varmi?

canım,

ben gliss kremsiz şampuanın içine birer ampül bepanthene,evigen,bemiks kırdım.bir kaşık bal ve bir kaşık da badem yağı koydum.
inanılmaz derecede güzel oluyor saçlarım.
tavsiye ederim.
kullanması da çok kolay.
inşallah sen de memnun kalırsın.

canımcım iyi güzel yazmışşsında bugün eczaneden bemiks evigen ve bepanthene ampülleirni aldım şampuanımın içine kırıcağımı söleidm.eczanedeki kız bana üçü birden fazla gelmezmi die sordu ters tepki yapmasın dedi korktum bende bide normalde canımcım ben kremli dalin şampuu kullanıorm. anneninkide dalindi herhald eöle yazmışşsın.dalinin içinede oluyormu bu ampuller? anneninki kremsiz dalindenmi? nasıl sonuç aldı bide memnunmu çok soru sordum ama cevaplarsan sevinirim.bir an önce yapmak istiorum tşk şimdidensengözlerimebaksanab

arkadaşlar bende bu üçünü aldım her birinden 2 şer ampul kırıp döktüm ama ne bileyim yumuşamadı saçlarım bıoplas şampuanın içine döktüm ecz.bir şey yapmaz dedi çok kullanan var dedi bana da yağlı karışımlar bende daha çabuk kaşıntı ve dökülmeye sebep oldu elidorun yağlı kürü var ya onu da kullanmıştım ama faydası göremedim diğer şampuanlarda da dimetcihone olduğundan onları kullanmıyorum ama elseve saçıma iyi gelmişti diyebilirim sizce ben bu 3 ampulu yanşış şampuanın içine mi döktüm

isuwaelis
birşey sorcam yağ karısımının 10 tanesini bi kaba koyup karıştırsam etkisi geçer mi? bemiks evigen bepantenide öle karıstırıorum ama boşa gitmese bari

Bu ampülleri sambuana katipda , camterebentenide katsam olurmu?

yoksa uyusmazmi?

Bu ampülleri sambuana katipda , camterebentenide katsam olurmu?

yoksa uyusmazmi?

bende öyle yapıyorum canım..
750 ml. blandax sampuanımın içine 2 kapakcık çam terebentin 1 er de bemıx bephanthene ve evigen ampülleri kırdım.. herçi birazcık şurup gibi kokuyo yıkarken ama yine de ben çok memnunum :sm_cool:

Benim çam terebentin saçımı döküyor,hiç saçı bu nedenden dökülen yok mu?

merhaba arkadaşlar.bu karışımları şampuanın içine katmadan ayrıyeten saç bakımı yaptığınızda da güzel sonuç alıyorsunuz.ben yaptığım yöntemi sizlere anlatayım: badem yağı,bemiks,bepanthene ve evigen ampulü bir kabın içine kırıp karıştırın.sonra bunu masaj yaparak güzelce saçlarınıza yedirin ve streçle sarın.1 saat bekletin sonra yıkayın.isterseniz karışımın içine 1 yemek kaşığı kadar sirkede ilave edebilirsiniz.sirke parlamasını sağlıyor.ben bu bakımı ayda 1 yapıyorum ve çok sağlıklı saçlarım var

bende öyle yapıyorum canım..
750 ml. blandax sampuanımın içine 2 kapakcık çam terebentin 1 er de bemıx bephanthene ve evigen ampülleri kırdım.. herçi birazcık şurup gibi kokuyo yıkarken ama yine de ben çok memnunum :sm_cool:

ne zamandir yapiyorsun sen bunu?
cabuk uzadimi?

ben sirf camtere.... katip kullandim sacim zaaten kuru biraz daha kuruttu,

Benim çam terebentin saçımı döküyor,hiç saçı bu nedenden dökülen yok mu?

benim sacim zaaten kuru ve biraz daha kuruttu,

aslinda sacim cok dökülüyor diye kullanmaya basladim ilk zamanlar baya iyi geldi,
ara verdikden sonra tekrar kullanmaya basladim sanki benimkinide biraz döker gibi oldu ama emin degilim bundanmi
yoksa su guatr haplarina basladim ondanda sac döküle biliyor , ondanmi bilemiyorum su an.

Saclari cok isslak taramamak da saci daha az döker, havuluya biraz sarili birak baya bi suyunu alsin sonra taramakda fayda var,
daha az dökülüyor ozaman.

ne zamandir yapiyorsun sen bunu?
cabuk uzadimi?

ben sirf camtere.... katip kullandim sacim zaaten kuru biraz daha kuruttu,

cnm ben 2 aydır kullanıyorum saçlarım hızla uzuyorlar ama bunun sebebi çamterebentinden çok turlu sudan kaynaklanıyor :sm_cool:
çamterebentini ve ampülleri saçlarımı beslesin die kullanıyorum. çünkü saçlarımın uçlarında feci derecede yanıklar mevcuttu :1rolleyes:
benm saçlarım yağlı olduğu için kurutma konusunda herhangi bir fikrim yok malesef :uhm:

çamterebentin yumuşacık saçlarımı çalı gibi yapmıştı.. belki fazla tullandığımdan..bence kuru saçların çok da kullanmamamsı gerekir

kızlar benim şampuan şampuanlıktan çıktı yaa
750 ml avon şampuan vardı(hacim verici,saçlarım çok ince ve seyrek)
7.5 kapak çam terebentin koymuştum(evet sonradan fazla olduğunu anladım) yarım şişe 10 ml heralde tatlı badem yağı koydum.Bir süre kullandıktan sonra 2 şer ampul bemiks bepanthene evigen kattım...Şİmdi çeyreğinden az kaldı ama yeni yeni faydasını görüyorum.Çok dökülen saçlarımın dökülmesi nerdeyse yarıya indi ama bakım da yapıyorum.Günaşırı turplu su öncesinde yılan,hint,badem yağları bazende hindistan cevizi yağı da yapıp turpluyorum 3+ saat kalıyo kafamda ama dökülmemin azalmasına değer.Banyoda tutam tutam dökülüyodu:1shok: içim kıyılıyo ama şimdi daha az.:içelim:

canım bana kuaförüm söledi. 1 ampül evigen, 1 ampül susam yağı. karıştır. 15 günde bi saç diplerine uygula. saçları çok çabuk uzatıyormuş ve güçlendiriyormuş. ayrıca bütün vitaminler bence çok ağır gelir cilde ve saça. tek tek kullanmak gerek diye düşünüyorum..

ayy kızlar hiç üşenmiomusunuz yaa bunları hazırlarken filan walla ben okurken yoruldum:) bu evigeni nerde bulabiliriz ben böle sade bişi istiorumda

valla ben memnunum alcol ve bepantene bemiks,evigeni karıştırıp haftanın iki günü yapıyorum saçlarım çok dökülmüştü ama bunlar sayesinde hiç açılmadı ve yfak dolu saçım var.

X