Saç Bakım Ürünleri Bemiks , Bepanthen , Evigen

Demet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
991
4
37
arkadaşlar ben şampuanımın içine birer ampul bemiks bepanthen evigen ve 1 yemek kaşığı da bal koydum ayrıcada haftada 3 kez şu bakımı uyguluyorum
1 hafta zeytinyağının içinde kekik ve sarımsak bekletip süzdüm bi kabın içine bu beklettiğim yağdan 1 yemek kaşığı
1 tatlı kaşığı hint yağı
1 tatlı kaşığı badem yağı
1 yemek kaşığı elma sirkesi
1 yumurtanın sarısı nı karıştırıp saç diplerime sürüyorum
ve haftada bir kez de son durulama suyuna pirinç suyu koyup çak fazla durulamıyorum

saçlarım yumuşacık oluyo aynı zamanda hızlı uzuyo parlıyo ve güçleniyo saç düzleştirici kullananlara da kesinlikle öneririm çünki saçlar daha çabuk ve kolay şekil alıyo:kahve:tatlicadiarzu

güzelim bende diğer konularda yazdım valla kimse cvp yazmıyo
entele otu kullanmak istiyorum daha önce kullandım gerçi sirkeli tarifi şimdi içine evigen bepanthene ve bemiks katayım diyorum nasıl olur sen kullandınmı entele otunu

seven123 enteleyi burdan okudum aktara sordum ne işe yarıyo die haberim yok gibi aktarda aynı burdaki gibi saçı hızlı bi şekilde uzatıyo dedi ama 10 gr ına 12 milyon dedi çok pahalı geldiği için almadım

yukarıda yazdıklarımı yaklaşık 1,5 aydır uyguluyorum saçlarım çok hızlı uzuyo ve dediğm gibi güçleniyo yumuşuyo va parlıyo

Ya şu yumurta sarısı birkaç yerde daha geçiyor... Acaba ne işe yarıyor bu, bana garip gelio :s

Hepsi Tamamda Yumurtayi Asla Süremem Saçima Yapamam Ayyyy Yumurtanin Saçimda Olduğunu Bilmek çok Kötü Artik 24 Saat Saç Yikarim Herhalde Onu Katmadan Yapsam Olmazmi

Hepsi Tamamda Yumurtayi Asla Süremem Saçima Yapamam Ayyyy Yumurtanin Saçimda Olduğunu Bilmek çok Kötü Artik 24 Saat Saç Yikarim Herhalde Onu Katmadan Yapsam Olmazmi

canım yumurtanın sarısı saçı yumuşatmak için kullanılıyo ama sen yok yapamam diosan onu katma yağlarda yumuşatıyo zaten:içelim:

canım bemiks 3.58 evigen 4 ytl ben üçünü 10.50 ye aldım

bır yıgın sac ıcın soylenen yazıları okudum..hepsınden bır ozet cıkardım...hergun bır kapsul çınko alın...eczanelerde satılıo....hergun zeytın yıyın bolca...bepantene ewıgen bemıks alın we bıtkı ozlu bı sampuna dökun...bu sebamed olabılır yada ısırgan ozlu sampuan olabılır....bu karısımla yıkayın sacınızı...eger haftada bır bakım yapmak üşendırmıyorsa sızı badem yagı...zeytınyagını wede sarmısagıı karıstırın haftaada weya 2 haftada bır yapın...bnce bu daha ıyı..wede cok fazla dert etmeyın strees de dokuo sacları...baktınız cok sinirlisiiniz streeslınız elma cayı için:) ben sanırım bu sekılde bı uygulama yapıcam...2 sene once yapıodum cok cabuk uzuodu hemde saglıklı bı sekılde....tekrar baslıcam...

kafamçokkarıştı walla bende haftada 2 kez HC yağı 2 saat bekletiyorum şampuanıma bal ekledim.ayrıca HC den önce enteleyi denedim sirkeli tarifi saçım 1 cm uzuyosa 2 cm uzamıştır.çoooooook faydası yok gibi geldi bıraktım.HC yumuşaçık yapıo pırıl pırıl parlıyo da çok memnunum:nazar: bakalım saçımın uzamasına etki edicek mi

yaw ben bunları yapamamki şöyle daha kolay bişi olsa ben saçlarıma özel olarak hiç bakım yapmadım bu zamana kadar hep yıkadım kremledm o kadar ne özel bi krem aldım ne maske uyguladımkafamçokkarıştı

yaw ben bunları yapamamki şöyle daha kolay bişi olsa ben saçlarıma özel olarak hiç bakım yapmadım bu zamana kadar hep yıkadım kremledm o kadar ne özel bi krem aldım ne maske uyguladımkafamçokkarıştı

güzelim o kadar zor bişi değilki hemde acayip işe yarıyo yani saçı onarıyo canlandırıyo uzatıyo yumuşatıyo ve saçın yıpranmasına engel oluyo ama kendin bilirsin tabi

güzelim o kadar zor bişi değilki hemde acayip işe yarıyo yani saçı onarıyo canlandırıyo uzatıyo yumuşatıyo ve saçın yıpranmasına engel oluyo ama kendin bilirsin tabi

sağol cnm eminim işe yarar ama ben biraz tembellik yapıyorum galiba saç aslında iyi bakmak lazım çok önemli :))) ama aklımda sağol verdiğin bilgiler için

sağol cnm eminim işe yarar ama ben biraz tembellik yapıyorum galiba saç aslında iyi bakmak lazım çok önemli :))) ama aklımda sağol verdiğin bilgiler için

rica ederim ama bence saç ihmale gelmez bayanı gösteren en önemli unsurlardan biri

selam kızlar.ben de 2 haftada bir badem yağına bemiks,evigen ve bepantene kapsül kırıp saçıma iyice yedirip folyoyla sarıyorum.üzerine birde havlu kapatıyorum ki hava falan almasın diye.daha iyi oluyor.bunu 1 saat bekletip yıkıyorum.çok iyi oluyor.yumurtayı bende duydum ama yapmadım.o biraz zor geldi ama bu yaptıklarım hem ekonomik hemde yapımı çok kolay.herkese tavsiye ediyorum.saçı parlatıyor,güçlendiriyor ve dökülmesini önlüyor.

selam kızlar.ben de 2 haftada bir badem yağına bemiks,evigen ve bepantene kapsül kırıp saçıma iyice yedirip folyoyla sarıyorum.üzerine birde havlu kapatıyorum ki hava falan almasın diye.daha iyi oluyor.bunu 1 saat bekletip yıkıyorum.çok iyi oluyor.yumurtayı bende duydum ama yapmadım.o biraz zor geldi ama bu yaptıklarım hem ekonomik hemde yapımı çok kolay.herkese tavsiye ediyorum.saçı parlatıyor,güçlendiriyor ve dökülmesini önlüyor.

sen bu karışımın içine hint yağı ve yumurta sarısıda ekle bence hint yağı a uzatıyo saçları tabi uzatmak istiyosan

annem benim için eczanede sebamed şampuanın içine bemiks,evigen ampullerini hazırlatmış içine birer kutu hepsini kırmış.acaba herhengi bir zararı olurmu kullanıp kullanmamakta kararsızım?kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.ne dersiniz?

annem benim için eczanede sebamed şampuanın içine bemiks,evigen ampullerini hazırlatmış içine birer kutu hepsini kırmış.acaba herhengi bir zararı olurmu kullanıp kullanmamakta kararsızım?kaş yapalım derken göz çıkarmayalım.ne dersiniz?

yok canım bişi olmaz ben uzun zamandır yapıyorum çok ii geliyo saçıma korkmadan kullanabilirsin:teytey:

X