Saç Bakım Ürünleri Bemiks , Bepanthen , Evigen

hani demissin yha bu üç ampülü sampuanıma koydum diye ben bugün doktoruma sordum bu vitaminleri sampuanıma karıstırıcam diye sampuan çok sıvı olmadıgı için içinde karısmaz ampüller çok sıvı oldugu için üste çıkar dedi sen nasıl karıstırıosun sampuanına ayrıca birde hangi sampuanın içine koydun bunları canım

kızlar garip gelebilir ama kafam karıştı bu karışım yani vitaminler+ yağlar filan ne için?uzatmak için mi? gürleşsin diye mi?kalınlaşsın mı yumuşak mı olsun yani ne için? bilmiyorumkismile cevap verirseniz sevinirim..herkes ayrı bişey demiş..

peki birde bu vitaminleri bazı arkadaşlar direk uygulamış.sorun olmaz dimi..ben kırdıktan sonra bekletmek istemiyorum.oksitlenme ne olmasın sonra bekledikçe

bu arada benim karışımımı yazayımm . 1 çay kaşıgı badem-zeytin -çam terebentin yağı-1 tutam sinemakiyi 1 su bardası suda kaynat yarım cay bardağını al bunuda at birde içine bemiks ampul birazda elma sirkesi koyun güzelce karıştırıp öncelikle saç diplerinize sonra her tarafına yedirin ve 1 saat bekletin sonuç bir ay sonra aralardan 2 cmden fazla çıkmış saçlar

1 su bardagı sudan yarım çay bardağı alıp bu karısımamı eklicez.kafamçokkarıştı

anastasya hangisini yaptın? hem ampülleri kırıp hemde bu karışımı mı yaptın?
Ammanya ben bu tarifi yarım çay bardağı suda bi tutuam sinameki demle ılıdıktan sonra içine bir çorba kaşığı bademyağı ve bir bemiks ampül katıp saç diplerine sürüyorsun diye biliyorum. yarım saat bekleyende var 4-5 saat bekleyende..bide sarımsaklı şampuanla yıkıyorlar daha etkili olsun diye..

anastasya hangisini yaptın? hem ampülleri kırıp hemde bu karışımı mı yaptın?
Ammanya ben bu tarifi yarım çay bardağı suda bi tutuam sinameki demle ılıdıktan sonra içine bir çorba kaşığı bademyağı ve bir bemiks ampül katıp saç diplerine sürüyorsun diye biliyorum. yarım saat bekleyende var 4-5 saat bekleyende..bide sarımsaklı şampuanla yıkıyorlar daha etkili olsun diye..

sagol canım.yarım çay bardağı az olur gibime geliyor ama..ne diyosun denedinmi.

yok canım yeterli...demle sonra süz içine bemiks ile yağı kat..yetiyo ..ben bir çay bardağı kadar eklemiştim...çok fazla olmuştu.zaten sadece saç diplerine süreceksin..olmazsa azcık arttır...

kizlar bemixleri sampuanina ekleyenler oldumu sonuclar nasil ne kadar katiliyo sampuana lütfen deneyenler yazsin

ben 1 kutu bemix ekledim sampuanima bakalim nolcak ayrica kafamda anneaanne formülü var

anladım cnm..ben şampuana katmayı düşünmüyrom..karıştırıp sürmek istiyorum.çünkü vitaminler bekletmeye gelmez diye biliyorum.evdeki meyve sebzeler bile kesildikten sonra yani hava ile temasından sonra vitamin değerlerini kaybettiğini uzmanlar söylüyorlar.
benim fikrim tabii...etkisini görürsen yazarmısın?geçenlerde sinamekili karışımı yaptım..suyu fazla kaçırdığım için etkisi zayıf olması gerekmesine rağmen inanılmaz parladı saçlarım...düzenli yapmaya çalışacaım..

tamam canim yazarim ama sunu söyliyim parlaklik ve yumusaklik geldi ben bide anneanne formülllünü deniyorum sac uzatma topigindeki

halis zeytin yağına badem yağı ve bemiks ampul, bepanthene ampul, evigen ampul den 1 er tane kırıp ekliyorum. iyice karıştırıp enjektör ile (İĞNESİZ OLARAK) saç diplerime sıkıyorm ve bi kaç saat ( ne kadar bekletirseniz daha iyi) bekletiyorum. haftada bir kere yapıorm saçlarım kendine geldi tavsiye ederim.hihoyyyt

Arkadaşlar merhabalar;

Ben bu ampüllü karışımı+ badem yağı ile birlikte kullanıyorum ancak bemiks yerine dodex ampül ekletti doktor, bu şekilde kullanan var mı acaba?

halis zeytin yağına badem yağı ve bemiks ampul, bepanthene ampul, evigen ampul den 1 er tane kırıp ekliyorum. iyice karıştırıp enjektör ile (İĞNESİZ OLARAK) saç diplerime sıkıyorm ve bi kaç saat ( ne kadar bekletirseniz daha iyi) bekletiyorum. haftada bir kere yapıorm saçlarım kendine geldi tavsiye ederim.hihoyyyt

cnm bende bu bakımı uygulamaya başladım yeni ve senin fikrin çok güzel enjektörle sürmek çok kolay olur walla. el ile zor oluyordu benim için. çok teşekkürler yanii.

ayrıca sen bu bakımı ne kadar zamandır uyguluyorsun.ve sendeki etkileri neler anlatır mısın.:hulya:

X