Cilt Bakımı Ürünleri Babe cilt bakım ürünlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

merhaba ben babenin 50 faktör güneş kremli nemlendiricisini ve temizleme suyunu kullanıyorum çok memnunum cildim pul pul oluyordu artık olmuyor

Gerçekten kutudaki nemlendirici çok başarılı, tüptekini de kullanmış biri olarak yazıyorum.
Nemlendiricileri güzel ama genel anlamda
En son sarı seriden peeling aldım. Ondan pek memnun kalmadım , çok kuruttu cildimi.
Beyaz seriden yulaf özlü toniği de -bence- pek işe yaramıyor. Gözeneklerim olduğu gibi duruyor, temiz ama hala bir sıkılaşma küçülme yok...Sanki arttı gibi, ya da ben mi çok takıyorum... Bilemedim.:26:

Yüz temizleme jeli ve nemlendiricisi çok başarılı.Memnunum kullanmaktan.

slm kızlar cappertonu kullıyordum ama yuzum t olduğu ıcın hemen sıvılc oluyordu anlım burnum cenem baBE arkadasta avrdı denedım harıka 1 seneyı gcetı hala devam edıyorum kampanya mekyaj temızleme jelı 58 ıdı bedava alıyorsunuz bır de capırtonda sıfır yag dıyo asla ınanmıyorum nedne yuzum sıvılce oldu o zaman seba med deneyecektım o da cok yaglı mıs kızlar parlıyor dıye yuzunu pudraslıyor cıkıyor ama beyazlıgı svenler bu ısten memnundu sıvılce problemı olamyanlar ben babe derım baska da bır sey demem su an

Başka bir başlığa da yazmıştım ama burası daha uygunmuş, tekrar edeyim burada da. Ben Babe'in Sıkılaştırıcı Tonik Losyon'unu kullanmaya başladım yeni, çok da memnunum, cildi biraz yakıyor hissi verse de sonrasında çok ferahlatıyor. Hem kokusu da çok güzel :) Gözeneklerim kapanmaya başladı bile sanki. Siyah nokta sorunu olanlara tavsiye ederim.

Arkadaşlar ben de şuan BABE'nin
Stop akne serisinden peeling jelini haftada 2 kez
Temizleyicisini her akşam ve sabah
Toniğini her akşam ve sabah
Nemlendiricisini her akşam ve sabah

kullanıyorum. 50 faktör güneş kremini de yeni bıraktım kış sebebiyle. Sadece nemlendirici kullanıyorum çok dışarı çıkmıycaksam.

Şunu kesin ve net söyleyebilirim. Evet kozmetik değil bu anlamda güvenilir.
Ama o fiyatlarda daha kaliteli ürenler var, birçoğunu denemiş birisi olarak
BABE hayal kırıklığı diyorum.

Toplu aldığım için bitene kadar kullanayım bari diyorum ki yukarıda yazdığım ürünlerin toplam fiyatı 600 tl'yi geçiyor. Bitsin bir daha kullanmıycam. Toniği ve nemlendiricisi diğerlerine kıyasla iyi.

Ayrıca her doktorun ve eczacının önerisini ciddiye almayın, inanmayın.

Parekende sektöründe olduğum için bu işlerin içinde ne işler döndüğünü çok iyi biliyorum.
Herkes çıkarı kadar önerir, çıkarı kadar satar bilginize...

Arkadaşlar babe in cilt bakım kremlerini almak istiyorum kullanan varsa sonuçlarını yazar mısınız?

Organik bitkisel yağların bileşimi ile hazırlanmış bebekkk cilt bakım yağı. %100 organik içerik.
Organik zeytinyağı, kayısı yağı ve vişne yağı sayesinde bebeğinizin hassas cildini nemlendirir ve korur.
Kaşıntıyı, pişiği, konağı önlemeye ve tahriş olmuş cildi onarmaya yardımcı olur. Cildin nemini korur ve cildi temizler.
Cilde canlılık ve parlaklık kazandırır

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben de şuan BABE'nin
Stop akne serisinden peeling jelini haftada 2 kez
Temizleyicisini her akşam ve sabah
Toniğini her akşam ve sabah
Nemlendiricisini her akşam ve sabah

kullanıyorum. 50 faktör güneş kremini de yeni bıraktım kış sebebiyle. Sadece nemlendirici kullanıyorum çok dışarı çıkmıycaksam.

Şunu kesin ve net söyleyebilirim. Evet kozmetik değil bu anlamda güvenilir.
Ama o fiyatlarda daha kaliteli ürenler var, birçoğunu denemiş birisi olarak
BABE hayal kırıklığı diyorum.

Toplu aldığım için bitene kadar kullanayım bari diyorum ki yukarıda yazdığım ürünlerin toplam fiyatı 600 tl'yi geçiyor. Bitsin bir daha kullanmıycam. Toniği ve nemlendiricisi diğerlerine kıyasla iyi.

Ayrıca her doktorun ve eczacının önerisini ciddiye almayın, inanmayın.

Parekende sektöründe olduğum için bu işlerin içinde ne işler döndüğünü çok iyi biliyorum.
Herkes çıkarı kadar önerir, çıkarı kadar satar bilginize...

bu konuda katılıyorum devlet hastanesine bile gitseniz doktorun önünde firmaların katalogları var ve orada kafasına göre biri verip gönderiyorlar eminim onlarda işe yarayıp yaramadıgını test etmemişlerdir yada bilmiyorlardır hatta onların bu işten para bile aldıgını düşünüyorum 2-3 ay önce gittim cilt doktoruna önünde birsürü firmanın katalogu vardı 2 tanesinden yırtıp elime tutuşturdu biri
babe su bazlı nemlendirici spf 20 digeri dermoskin eye treatment complex her birinin fiyatıda 60-70 tl en az sonuç alacagımda meçhül

bu konuda katılıyorum devlet hastanesine bile gitseniz doktorun önünde firmaların katalogları var ve orada kafasına göre biri verip gönderiyorlar eminim onlarda işe yarayıp yaramadıgını test etmemişlerdir yada bilmiyorlardır hatta onların bu işten para bile aldıgını düşünüyorum 2-3 ay önce gittim cilt doktoruna önünde birsürü firmanın katalogu vardı 2 tanesinden yırtıp elime tutuşturdu biri
babe su bazlı nemlendirici spf 20 digeri dermoskin eye treatment complex her birinin fiyatıda 60-70 tl en az sonuç alacagımda meçhül

Bu kadar pahalı ürünler olmasına rağmen inanın hiçbir faydasını da görmedim.
Acayip çıkar ilişkileri dönüyor bu işlerde, hekime diyorlar sen benim ürünümü şu kadar sat ben seni venediğe, italyaya gönderiym. Ne beyaz eşyalar, ne tatiller, ne değerli mücevherler dönüyor bu işlerin içinde bir bilseniz.

Allaha emanetiz yani..

Bu kadar pahalı ürünler olmasına rağmen inanın hiçbir faydasını da görmedim.
Acayip çıkar ilişkileri dönüyor bu işlerde, hekime diyorlar sen benim ürünümü şu kadar sat ben seni venediğe, italyaya gönderiym. Ne beyaz eşyalar, ne tatiller, ne değerli mücevherler dönüyor bu işlerin içinde bir bilseniz.

Allaha emanetiz yani..

televizyona çıkan çok iyi doktorlar onlar bile söylüyor hiçbir kremin işe yaramadıgını o yüzden ben ne kırışıklık için krem alıyorum nede gözaltı morluguna iyi geliyormuş bilmem neymiş bu tür kremlerin fiyatlarını hepimiz biliyoruz en kötüsü bile en az 60-70 tl bence beslenmenize dikkat edin cildinizin temiz tutun ,çok fazla makyaj yapmayın ,sigara gibi kötü alışkanlıklardan uzak durup akşamları erken yatın bilgisayarda saatlerce vakit geçirmeyin sporunuzuda yaptımı bence cilt okadar yıpranmaz ama yaşlanmaya çare yok arkadaşlar dünyaca ünlü starların bile milyon dolarları var onlar bile bir şey yapamıyorlar yaşlanmaya maalesef çare yok kendinize çok dikkat edip baksanız bile belli bir yaştan sonra yaşınız illaki belli oluyor 30 lu yaşlarda 20 yaşında gibi görünen insanlar tabiki var ama bunlar çok nadir örnekler size tavsiye cildinizle çok oynamayın derim yüzüne heryerde duyup bintürlü şey süren var yok şu krem iyiymiş yok şu yağ iyi geliyormuş inanmayın bu forumda bile bir ton krem kullanıp hiçbirinden sonuç alamadım diye bir dolu insan var hepsi para tuzagı yüzünüze uygun sadece iyi bir nemlendirici bulun bence yeterli
benim yüzüm karma ne çok yağlı nede kuru bana güzel bir nemlendirici tavsiyesi olan var mı birde arkadaşım bir krem ismi bulmuş onun için soruyorum sizce nasıldır retinol gözaltı jeli, La Roche Posay Effaclar Duo

Son düzenleme:
babe ürürün sadece toniğini kullandım ben memnuda kaldım.yüz temizlemede clinic öneririm

Arkadaslar bende bugun eczaneden aldım babe nin nemlendirici kremini bakalım düzenli kullanmada ne gibi etkisi olacak yazarım...

kızlar babe ürünlerinden faydalanmak istedim fakat eczacım babe yi önermedi babenin ürünlerini tavsiye edermisiniz babe markasını çok duymadım

kızlar babe ürünlerinden faydalanmak istedim fakat eczacım babe yi önermedi babenin ürünlerini tavsiye edermisiniz babe markasını çok duymadım
Hiç bir işe yaramayan ürünler bir ay önce millet on beş yaşında görünüyorsun diyordu şimdi otuz yaşında görünüyorsun diyor içinde ne varsa beni yaşlandırdı hiç ama hiç memnun kalmadım kesinlikle tavsiye etmem byolin kullanmıştım temizleme köpüğü ve jeli iki yıl önce ilk sürdüğümde etkisi çok iyidi son kullanma tarihi geçince etkisi gitti çöpe attım bitkisel sabunlar aldım cildim iyi gelmedi onların da bilgisi olduğunu düşünmüyorum sebamed aldım cildim kötü oldu bitkisel diye logona diye bir ürün aldım iki kere yıkadım beş dakika parlak veriyor beş dakika sonra yaşlı sònük mat byolin aldığım eczaneye gittim bana satan kız daha uzmandı çıkmış işten başka bir kadın vardı o anlamıyor bu işte byolin almak istedim eczanede byolin yoktu byolin Türk malı dedi olsun Türk malı dedi byolin kötü byolin eğer iki yıl önceki byolin se gerçekten iyidi byolin piyasadan kalktı dedi ben de babe aldım babe temizleme köpüğü tonik jel güneş kremi içinde ne varsa beni yaşlandırdı bir ay önce tanımadığım insanlar 15 yaşında gibi görünüyorsun diyordu bugün 30 yaşında gözüküyor şu dedi byolin daha mı doğal dedim kadına afalladı o eczaneden aldığım ürünler iyi gelmişti diye kullanmıştım hiç bir ürün kullanmayınca da sivilce çıkıyor çok canlı durmuyor byolin kullanmıştım o iyi gelmişti tonik mi sürüyorum asit mi anlamadım bir ayda beş yüz lira çöpe gitti egeye gittim turla egede gezdim otellerde kaldım iki yüz lira harcadım bir ayda beş yüz lira çok para tuzak sadece bugün bunları da bırakıyorum byolin varsa alırım hiç bir ürün cildim yoğurt maskesi kadar güzellik canlılık vermiyor byolin de kullanıyordum günlük iyi geliyor yaş maya maskesi gençlik veriyor ama kuru kardeßim in cildi iyi gelmedi yaş maya maskesi ona iki ayda ürünler beni yaşlandırdı hepsi aynı bir byolin iyidi iyi diye piyasadan kaldırmış olabilir babe ispanya markası da ne oldu mahvetti yaşlandırdı beni byolin varsa alırım yaş maya yoğurt mayası tertemiz genç bir yüzü kadın bana yalan mı söyledi piyasada yok diye inşallah vardır ve eski byolindir bu iyi ürün kendini iki günde gösterir hatta iki yıkamada anlarsın babenin güneş kremi de nemlendirici si de kötü güneş kremi beni güneşten koruması kardeşim alırsa alır almazsa çöpe gitsin meydana inince soracağım internette byolin ürünleri sahteymiş yoğurt yaş maya maskesi herkes genç görünüyorsun diyordu hep yalan dolan ticaret başka bir şey değil sivilceler im roactanela gitti benim bünyem psikolojim iyi diyorsanız kullanabilirsiniz çok zararı var benim bünyem çok ama çok zayıftır beş buçuk ay ancak dayanabildim geçirdi İlk bir yıl bembeyaz makyaj yapsan o kadar iyi olmayan bir yüzüm oldu herkes yüzüne ne kullansın dedi bir yıl sonra o güzellik azaldı ama hiç bir zaman eski haline dönmesi yaşlı Teyze ler durakları yüzümü inceliyordu herkes yüzümü soruyordu rahatsız oluyordum ana roactanela psikolojimi bozdu derste göğsünden ürünler aktı dudaklarım kurudu bacakların kaşındı şişti kızardı kpssye çalışırken kullanmak da ayrı bir hataydı saçlarım çok Gürsu döküldü bir de çok düzleştirici kullandım o kadar Gürdü ki saçlarım tokalarım kırılır şikayetçi olurdum kırılıyor diye keşke yine gür olsa da kırılma stres düzleştirici roactane saçım döküldü iki yıldır zeytinyağlı sabun kullanıyorum saçım gürleşti diye geldi bana baktım annem de aynısını dedi emin oldum annem dikkatlidir saçımı çok canlı parlak olmuyor sert oluyor ama dökülüyor gürkeşiyor çoğu kişi güzel yapmadığı için kullanmaz ama benim için gür olması daha önemli trabzonda aktarlardan çok sabun aldım hiç doğal değillerdi egeden aldım doğal güxel açık renk kötü kokulu yamuk yüzük küvetten saç almamak çok güzel trabzonda doğal bulmak zor

Merhaba, ben lise yıllarımda doktor tavsiyesiyle babenin yüz yıkama jelini ve peelingini kullanmıştım, cildimde sivilce ve gözenek problemim vardı.
Yüz yıkama jeli cildime iyi geldi, hem güzel temizliyordu hem de kurutmuyordu.
Peelingi de gözeneklerime ve sivilcelerime iyi geldi. Yalnız sivilcelerim çok yoktu çünkü öncesinde sivilce kremiyle tedavi uygalamıştım doktorumla beraber, sadece ergenlikten kaynaklanan az sayıda ve küçük sivilcelerim kalmıştı peelingi uygulamaya başladığımda.
Babenin yüz yıkama jelini ve peelingini bundan yaklaşık 6 sene önce kullanmıştım, tavsiye ederim bu ürünleri, cilt tipinize uygun olanları seçip kullanabilirsiniz.

X