Cilt Bakımı Ürünleri Babe cilt bakım ürünlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
tamam cnm bnde zaten bırıkırım bir süre daha kullanayım..birde birşey soracağım bu uzman dediğin kişi güzellik uzmanı fln mı yoksa doktor mu ?? heyecanla seminerden dönüp yazmanı bekleyeceğimyerimseniben şu sölediğin babenin yeni çıkan ürünüde bni çok heyecanlandırdı :) birde pilingten bahsetmişsin,,cnm nasıl bir şey anlatırmısın?bn duymuştim yine ama bir bilgim olmadıı için pek araştırmamıştım bni bilgilendirirsen sevinirim:eek:.. kib

arkadaslar,ben gece yenıden yapılandırıcısını kullandım bugun yenısını alıcagım.cok begendım.kokusu da muthıs.cıldım cok hassas kuru .

göğüs ile ilgili bölüme bak.baya bi kategori var bu konuda

merhaba arkadaşlar.ben yaklaşık 1 senedir babe nin toniğini ve nemlendiricisini kullanıyorum.karma cildim var.memnunum kullandığım ürünlerden.nemlendiricim yağsız.çok güzel.nemlendiricinin tam olarak adını yazmam gerekirse:babe oıl free mousturıser.günde iki kere kullan dedi eczanedeki kız ama ben makyajın altına kullanıyorum günde 1 kere.dr larda öneriyorlar bu markayı.korkmayın yani kullanmaktan

arkadaşlar ben 21 yaşındayım. ergenlik döneminde hızlı kilo alıp verdigim için kalçam ve bacaklarım boydan boya çatlak. BABE ÇATLAK TEDAVİ KREMİni 2 ayı geçik süredir kullanıyorum. gerçekten görüntü yumuşadı ve çatlaklar kapnamaya başladı. 2.KUTUYU bitirdim bi tane daha alıcam oda yaklaşık 1buçuk ay sürer. ama bu 1buçuk ayın sonunda gerçekten kaybolucagına inanıyorum. ama püf noktası her gece yatmadan önce sürmek. sonuçları yazarım yine:enbuyukkk:

Banada eczacı bayan babenin yulaf özlü toniğini önerdi o kullanmış çok memnunmuş ama ben avene kullanıyorum.

arkadaşlar bana piling hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim..nasıl bir şey şu piiling :S

cnm piiling cilci sıkılaştırır ve gözenekleri temizler düzenli olarak cild seyrine göre haftada 2 olmak üzere kullanılması önerilir ben adanaya gidemedim şimdi babe sivilceli cildler için yeni ürünler çıkarmış sivilcenin üstüne sürüyosun ve anında yok oluyo onun tanıtımı yapılmış edindiğim bilgiler bu kadar güzel cildli günler diliyorum herkeze :Saruboceq:

cnm piiling cilci sıkılaştırır ve gözenekleri temizler düzenli olarak cild seyrine göre haftada 2 olmak üzere kullanılması önerilir ben adanaya gidemedim şimdi babe sivilceli cildler için yeni ürünler çıkarmış sivilcenin üstüne sürüyosun ve anında yok oluyo onun tanıtımı yapılmış edindiğim bilgiler bu kadar güzel cildli günler diliyorum herkeze :Saruboceq:

arkadaşım o sivilce ürününün fiyatı ne kadarmış?

canım bilemiyorum ne kadar yeni çıktı bu ürün bu ruangutan tedavisi görenler yani cildi o kadar kötü olanlar için bile faydalıymış fiyatını henüz bilmiyorum ama babe gerçekten iyi bir marka şimdi gül yağı aldım makyaj öncesi ve sonrası kullanıyorum inanılmaz faydalı parlatıo cildi makyaj bozulmuyo falan tavsiye ederim bide gül gibi kokuosun a.s

teşekkür ederim cnm da oof bn yine tam anlamadım :1rolleyes:ya bu piiling maske gibi bişeymi evde fln mı yapılıo yoksa hazır alınıomu??bilmiorum grçktn ondn bu kdr soruorum kusura bakmayın:eek:
ya bide cnm bn sn bana tretin i bırak demiştin bıraktım nerdeyse 1 aydır kullanmıorum.dier ilaçlarımı düzenli kullanıorum ooof ama hiçbir ilerleme yok moral sıfır anlıcaan :çok üzgünüm:yüzümde hala çıkıolar gözeneklerimse küçülmedi gibi bişi..ya bu ilacın böle yapebilecei sölenmişti ama daha ne zamana kadar sivilce çıkarcak buu oof ne zman kurtulcam bn.cnm snn de gözeneklerin vardı sanırım sn ne yapıosun?iyleşme varmı cildinde?ve arkadaşlar hepinize soruorum bu gözeneklein tamamen kapanması için hangi yöntemler,tedeviler var:bbo: herkese sağlıklı günler diliorum....

cnm piiling evde yapılıyo normal kremm kutusunda ben kullanıyorum haftada 2 kez gözeneklerim sıkıştı şimdi leke tedavisindeyim kış olduğu için bu kadar takma bence yazarım yine hoşçakal mirmirmirmir

teşekkürler...gözeneklerin sıkıştı demek ne güzelll!!!darısı bnm başıma...

Ben dün test yaptırdım ve kullanmaya başladım ölü hücrelerim çok yoğunlukta ve çok nemsiz ama yağlı bir cildim varmış.ben de şimdiye kadar cildimi kuru zannederdim.tonik ,jel ve nemlendirici aldım kullanıp bilgilendiririm sizleri..

Ben dün test yaptırdım ve kullanmaya başladım ölü hücrelerim çok yoğunlukta ve çok nemsiz ama yağlı bir cildim varmış.ben de şimdiye kadar cildimi kuru zannederdim.tonik ,jel ve nemlendirici aldım kullanıp bilgilendiririm sizleri..

eczanede mi yapıyorlar bu testi?ücretlimi acaba?

bende cildimin kuru mu normal mi yoksa karma mı olduğunu bi anlasam çok güzel olacakta...
test yapıldığından haberim yoktu nerde nasıl yaptırılıyor ki?

bende cildimin kuru mu normal mi yoksa karma mı olduğunu bi anlasam çok güzel olacakta...
test yapıldığından haberim yoktu nerde nasıl yaptırılıyor ki?

cnm test değil cild analizi deniyor buna eczanede yapıyorlar babe satan eczanelerde olur uzman ayda 1 kere gelir ve ücretsiz analiz yapar ona göre ürün verir almak sana kalmış ama gerçekten iyi sonuçlar verdiren bir ürün pişman olmazsın

ben scincode kullandım memnun kalmadım bitireyim dedim bitti çok şükür. bugün babenin ürününü aldım. yoğun nemlendiriciymiş. bugün doğal olarak kullandım sanki iyi gibi.
yaşım 31 kendime çok önem verdiğim için her kremi kullandım hiç birinden memnun kalmadım desem yeridir. bir avon kullanmadım oda 5 para etmez de ondan daha çok cildi bozuyor.
işte babe deniycem inşAllah ii sonuç alırım. cildim çok hassas ve çok kuru. valla sanki iyi geldi gibi..
daha sonraki günler bilgilendiririm.

sakın kullanmayın derim. nemlendiricisini kullandım yüzümü yara yaptı. üstelik eczaneden almıştım. 1 hafta bile kullanmadım. mahvetti. Tavsiye etmem benden söylemesi.

arkadaşlar ben babenin dediim ürünlerini kullanmadım hiçbir faydasını da görmedim okdar umutlandım ama nafilee!!!!ve şimdi roaccutane isimli bir ilaç önerdiler sivilcelere kökten çözümmüş kan tahlili ile veriolarmış!!ve bayaa da yan etkisi var ona başlamayı düşünüorum aranızda kullanan veye etkilerini bilen varsa paylaşırsa sevinirim..şimdiden teşekkürleer!sivilcesiz,sorunsuz günler dilerim hepinize :KK70:

X