Cilt Bakımı Ürünleri Babe cilt bakım ürünlerini kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
S

selenayhan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selenayhan
Arkadaşlar babe in cilt bakım kremlerini almak istiyorum kullanan varsa sonuçlarını yazar mısınız?

• Konu Sahibi selenayhan
ben nemlendırıcı ve gozcevresı kremını kullanıyorum cok muthış etkılı dııl ama en azından bılımsel ve zararsız 3 4 aydır kullanıyorum tavsıye ederm yararını goruyorm ve dr tavsıyesıyle almıstım

• Konu Sahibi selenayhan
bende almaya düşünüyorum ama kararsız kaldım..
süzgüncüm senin cilt tipin nasıl?

• Konu Sahibi selenayhan
kararsız kalacak bişey yok aslında sonucta dermokozmetık bı urun tabi tek onemlı olan cılt tıpı ama goz cevresı kremı zaten aynı cok ıyı yagsız pekcok unlu markalarda bıle yağbezesi olabılıyo ama bu yapmıyo nemlendırıcısıde hafıf ama etkılı benm cılt tıpım karma memnunum nemlendırıcı 50 ml 66 milyon goz cevresi 15 ml 60 milyon canm bılgıne 3 4 aydr kullanıyorum ıkısıde yarıya ancak geldı ve ben cok sık kullanıyorum bılgınıze

• Konu Sahibi selenayhan
bunun kararını cılt tıpını dr belırlese ıyı olur bence bana dr onermişti en doğrusu en saglıklısı

• Konu Sahibi selenayhan
kızlar ben her dermataloğun tavsiyesinede güvenmiyorum tabi istisnalar çok ama nasıl anlayacağiz bu babe cilt bakım ürünleri ve diğer derrnokozmetikleri firmalar doktorlara numune olarak veriyorlar bazı doktorlarda hatıra vs. tavsiye ediyorlar hastalarına.. Bu yeni ürünlerin çoğu daha deneme aşamasında bizleri deneme tahtası olarak kullanabiliyorlar tekrar edeyimki istisnalar var ancak istisnalarda kaideyi bozmuyor en iyisi bilinçli uygulanan doğal yöntemler...

• Konu Sahibi selenayhan
dermokozmetik ürünler için değil kozmetik ürünler için geçerli dediğin
dermokozmetik ürünler ilaçmış gibi denetimden geçer
bu yüzden eczanede satılır
kanıtlamadan satamaz
ama kozmetik bir ürün çok daha denetimsizdir
insanı 20 yıl geriye götürceğini iddia edecek kadar hem de

• Konu Sahibi selenayhan
ben almayı düşünüyorum artık inşallah işe yarar kullanınca bilgi veririm.

• Konu Sahibi selenayhan
arkadaşlar ben babe çatlak tedavi kremini 2aydır kullanıyorum hamilelikte oluşan çatlaklarım kaybolmaya başladı tavsite ederim

arkadaşlar
babe deneyen, kullanmaya devam eden yada çevresinden duyum alanlar yazar mı lütfen..
ben yorgunluk giderici bacak jelini, selülit kremini ve göz çevresi kremini almayı düşünüyorum. Maddi durumum çok iyi değil şu sıra. bu yüzden dorğu karar vermem gerek de:)

arkadaşlar ben bu konuya ilk yorum yazdığım gün aldım. Ve memnun kaldım. Cildimi gerçekten çok güzel nemlendirdi. Benim cildim hassas ve kuru olmasına rağmen tüm cilt tipleri için nemlendirici gece ve gündüz kullanılabilen kremini aldım çok memnunum. Arkadaşımda aynı kremden + göz altı kremi + vücut losyonu + yüz için serum aldı. Onun cildide kuru hassas ve alerjik olmasına rağmen oda çok memnun. Arkadaşta oley alerji yapmıştı ama babe çok güzel geldi. Cildimize bir ışıltı bir güzellik geldi. Her kese tavsiye ederim.

bende babenın yuz temızleme jelını kullanıyorum memnunum cunku kurutmuyo ama yaglıda bırakmıyo cok ıyı dengelıyo

ne için kullanmayı düşünüyosun yardımcı olabilirim ben 1 yıldır kullanıyorum da

cildim karma..derim ince.
30 yaşındayım. göz çevrem için koruyucu nemlendirici bir ürün kullanayım diyorum. çok okuyorum ve işim de bilgisayarda hep gözlerim yoruluyor bazen şiş hafif morluk oluyo..

bir de bacaklarımda kılcal damarlar var hafif hafif.sürekli oturarak çalışmak yüzünden yorgunluk oluyo.. bacak için jeli varmış onu düşünüyorum..

selülit içinse kararsızım.. içindeki maddeler iyiye benziyo..
yani selülit en son...ama başta anlattıklarımı almayı düşünüyorum
kararsızım

melody ben babe nin göz kremini kullandım hiç işe yaramıyo inanki:KK43:serumu süper biraz tuzlu ama gece kremi gündüz kremide güzel özel bi hastanede halkla ilişkiler yapıyodum bi ara estetikle ilgili az çok bilgim var ben göz altı için cernor xo kullanıyorum bi araştır istersen.:1rolleyes:

Çatlaklar için bepanten ve bebeyağının geçirdiği söylenıyo.Tabi bu çatlakların boyutuna baglı benimkıler çok ince faydası var gibi 1-2 ay denemek lazım.Sıkılaştırıcı olarak fındıkyağı kullanın kızlar.vucutda kullanacaksanız surup spor yapın gevsek yerlerınız sıkılasıyor,,,

Son düzenleme:
babe in bacaklar için yorgunluk giderici jelini almayı düşünüyorum ama göz çevresi kremi için kararsız kaldım... aslında göz çevresine krem yerine jel kullanmak gerektiği söyleniyor???

Ben kullandim aloe jelini hemde o kadar para verdim ya bosuna hayatlarm su an bacaklarima sürüyorum

nur.. yani iyi gelmedi mi... bacak jeli mi oluyo aloe veralı dediğin

babe kullanan bilgisi duyumu olanlar lütfen yazar mısınız...

yok hayatım aloe jelı nemlendirici gibi bişey ama yüzüme süremedim tabi ben

X