Anket Hangi marka beyaz eşya ve elektrikli mutfak aleti tercihiniz???

Hangi marka beyaz eşya ve elektrikli mutfak ile ev aletleri tercihiniz??

• Ankete Katılan
    33
  • Anket Kapalı .

ayca_can

3'üzlerim geldi ;))
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
326
1
37
Arkadaşlar hangi marka beyaz eşya ve elektirikli ev ila mutfak aletlerini tavsiye edersiniz? Neden?

Beyaz eşyalarım arçelik.
Küçük ev aletlerim de arzum.
Son derece memnunum hepsinden.
:kahve:

daha almadık beyaz eşyamızı ama ben bosh istiyorum daha kaliteli olduğunu söylüyorlar.
küçük ev aletlerimide arzumdan yada onun yan ürünü felixden alıcam.freitözü tefal

Beyaz eşyalarım Bosch. Küçük ev aletleri Philips. Özellikle Philips ütü de harika. :1rolleyes:

Bosch kullanıyorum sağolsun eşim almış önceden iyikide almış çok memnunum diğer leri yani ufaklar arçelik memnunum.

buzdolabım,çamaşır makinam,ütüm,televizyon,bulaşık makinam,şarzlı el süpürgem,elektrikli süpürgem,aspiratorüm,fırınım

memnunum hepsinden

acep diyom kocamın adınıda değiştirip adını beko'mu
taksam hiç değilse servislerinde düzelttirirdim :roflol::roflol:

buzdolabım,çamaşır makinam,ütüm,televizyon,bulaşık makinam,şarzlı el süpürgem,elektrikli süpürgem,aspiratorüm,fırınım

memnunum hepsinden

sırnaşık şey :roflol: :roflol: :roflol:

Beyaz eşyalarım ve elektirik süpürgem, Arçelik.
Küçük ev aletlerim,Tefal.
Ben de memnunum...yerimseniben

Kucuk ev aletlerinde tefal ama teflon tencerelerini tavsiye etmiyorum.. Utude de philips gercekten cok iyi..

Genelde arceligin iyi oldugunu soylerler ama beyaz esyada en iyisini alirsin o modeller hatali uretilmis olur yani bence sansa kalmis..

Ben Arcelik Diyorum Ama Artik Bozdu Begenmiyorum Eski Urunleri Cok Daha Guzeldi.diger Urunlerdende ütüm Tefal Uydum Vestel Bunlarida Begeniyorum...

memnunum hepsinden

Aynen benimde elektrikli ev aletlerim beko ve çok memnunum ama sordum canım beko servisine bozuk kocaları tamir etmiyorlarmış yenisiyle değiştiriyorlarmış.

senağlama :dance::tomato:Artık tercih bizimsenağlama

ben beya esya vestel yerli malı nede olsa:))
ev aletlerimde king memnunum suanda....

Bizim burda Turkiyedeki beyaz esya markalari yok ama Tefal var ve ustune marka tanimam şakkıdı

X