Istanbul Cerrahi Hastanesini Bilen Varmi?

gulseren4434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.332
2
Merhaba Arkadaşlar, Istanbul Cerrahi Hastanesinde 1 Kere Tüp Bebek Denemesi Yaptik Olmadi Dondurulmuş Embriyolarim Var
2. Deneme Için Doğru Yermi Emin Değilim Bilginiz Varsa Yazarsaniz Sevinirim...

canım tüp bebek bölümünü bilmiyorum ama annem doğumunu orda yaptı gerçi doktoru dışardan geldi... yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve çocuk doktorları çok iyi ama tüp bebek konusunda yardım edemeyeceğim bilgim yok:KK43:

Tüp bebek konusunda başarısını bilemicem ama ben bu hastaneye bir daha adımımı atmam...
Uafk bi ameliyat öncesi buraya gittim kaç kere bıçak altına yatırıyorlardı beni....
Sırf para alabilmek için

Tüp bebek konusunda başarısını bilemicem ama ben bu hastaneye bir daha adımımı atmam...
Uafk bi ameliyat öncesi buraya gittim kaç kere bıçak altına yatırıyorlardı beni....
Sırf para alabilmek için

HADİ YA ÜZÜLDÜM BAK ŞİMDİ... DOKTORUM PARAGÖZ DİİL AMA :çok üzgünüm:

gülserencim aslında çoğu özel hastane para göz ama iş doktorda bitiyor mesela sana bir örnek veryim annem ben 12-13 yaşlarındayken beni lösemili çocuklar derneği başkanına götürdü çok ünlü bir doktor bilirsiniz sizde adam dediki 15 gün içnde ameliyat olması lazım apandisiti ten ben 7 kişilik ekibimle hallederim dedi annem inanmadı bir kaç yere daha götürdü beni ve onlar kesinlikle böle bişiy olmadığını söyledi sonuç olarak ben 2 sene sonra apandisit ten ameliyat oldum 15 günde patlayacak şey nasıl dayandı anlamadık tabiii:)

Sırf para alabilmek için

emin ol makbile özel hastanelerin çoğu böyle
beni de ist. anadolu ne kadar özel hast. varsa,gaz sancım yüzünden apandisit ameliyetına almaya kalktılar
allahtan ben derdiimi biliyodum yoksa şimdiye kadar apandisit falan kalmicaktı

bu arada cerrahi hast. de g.müdürümüz reflü ameliyatı olmuştu çok memnun kalmıştı
hekimlerinin çok tecrübeli olduğunu duymuştum ama ben hiç gitmedim

emin ol makbile özel hastanelerin çoğu böyle
beni de ist. anadolu ne kadar özel hast. varsa,gaz sancım yüzünden apandisit ameliyetına almaya kalktılar
allahtan ben derdiimi biliyodum yoksa şimdiye kadar apandisit falan kalmicaktı

bu arada cerrahi hast. de g.müdürümüz reflü ameliyatı olmuştu çok memnun kalmıştı
hekimlerinin çok tecrübeli olduğunu duymuştum ama ben hiç gitmedim

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN AYRICA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM, KARARSIZ KALDIM BENDE ASLINDA DOKTORUM ŞEKER BİRİ HEMŞİRELER FİLANDA ÖYLE AMA BURADA KISSLARIN ANLATTIĞI GİBİ DİİL BEN TEDAVİ OLMAYA BAŞLADIKTAN SONRA BENİ KİMSE HERHANGİBİRŞEY İÇİN ARAMADI BEN HEP ARAYIP SORDUM ÖYLE PSİKOLOJİK DANIŞMANDA VARMI YOKMU BİLMİYORUM YANİ BİRAZDA YOĞUNLAR BELKİ O YÜZDEN AMA DOKTORUM GECE YARISI DAHİ OLSA HER ZAMAN ARA DEMİŞTİ...

gülserencim aslında çoğu özel hastane para göz ama iş doktorda bitiyor mesela sana bir örnek veryim annem ben 12-13 yaşlarındayken beni lösemili çocuklar derneği başkanına götürdü çok ünlü bir doktor bilirsiniz sizde adam dediki 15 gün içnde ameliyat olması lazım apandisiti ten ben 7 kişilik ekibimle hallederim dedi annem inanmadı bir kaç yere daha götürdü beni ve onlar kesinlikle böle bişiy olmadığını söyledi sonuç olarak ben 2 sene sonra apandisit ten ameliyat oldum 15 günde patlayacak şey nasıl dayandı anlamadık tabiii:)

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM, ANNENİDE TEBRİK EDERİM BENİM YAPIM ÇOK KÖTÜ HERŞEYE HEMEN İNANIRIM HATTA BELKİ BİRAZ BEKLEYİP DOLAŞSAYDIK TÜP BEBEK DENEMEME GEREK KALMIYCAKTI BELKİDE BİLMİYORUM AMA ÇOK ACELECİ BİR İNSANIM.... :1no2: :eek:klava:

kısslar ben bugün can sıkıntısından gittim yüzüme lazer yaptırdım :) dikkatim başka yere dağılsın ama tedaviye yeniden başlamam gerekirse buda boşa gider...

X