Antibiyotik Adeti Geciktirir Mi!!?

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Antibiyotik kullanıyorum ve 15 ocakta adet olmam gerekiyodu.Ama olmadım hala,Preven diye bir gebelik testi de aldım yaptım.Negatif çıktı.Acaba test doğru sonuç vermedimi yoksa hap kullanımı adetimi geciktirebilirmi??Lütfen bir şey yazınnnn.Hiç adet ağrım da yok sadece halsizlik,bulantı var....fisfisfis

antibiyotikler adet düzensizliği yapar.endişelenme bence

ama adet günüme 2-3 gün kala içmeye başladım.Yinede yaparmı??

ewet çünkü antibiyotk alındıktan kısa süre etkili olmaya başlıyo.bende çok yaşadım bu sorunu hiç endişelenme bence

Yok endişelenme değilde ben istiyorum zaten.Biraz sevinmiştim ama neyse........

ben ocak ayında düzenli adet olarak adet oldum ben korunma yöntemi olarak sprial kullanıyorum 5 aydır gayet rahattım ocak ayında hastalandım ve başta antibiyotik olmak üzere ilaç kullandım bu ay adetim biraz gecikti acaba antibiyotikten mi? umuyorumki ondandır

Doktoruma sordum antibiyotik yapmaz dedi canım.Stres falan da olabilirmiş...

ama bende antibiyoik kullanıyorum ve ne zaman kullansam adet düzensizliği oluyo benimde erken geliyo hemde 10 günde 1 falan.ilacın prospektüsündede yazıyo zaten..adet düzensizliği diyee..

bende 1haftadır anti biyotik alıyorum adetim gecikti aplardan büyük ihtimal...

ben de ocak ayı içinde 2 kez antibiyotik kullandım. fitil de kullandım. bunların etkisi olsa gerek 4 gündür adetim gecikti. etkissi oluyo bence de..:2:

bende grip için doktora gittim adetime 1 hafta kala antibiyotik verdi içtim adet olmadım bu ay antibiyotiğin etkisi olmuş mudur???

bende iki hafta önce antibiyotik kullandım bugün adet günüm ve olmadım acaba haptan mı yoksa hamilemiyim inşallah hamileyimdir çünkü adet belirtisi yok:

konuşulmayan bir konu olmasına rağmen özellikle cevap yazmak istiyorum. doktorlar aksini iddia etse de antibiyotikler adet geciktiriyor. ben 28 günde bir düzenli adet olurum ve gecikme nedir bilmem. bu ay antibiyotik kullandım ve 5 gün gecikti. yani evli hanımlar kendilerini böyle bir durumda hamile zannedip boşa hayal kırıklığına uğramasınlar. tabi ki gebelikten de gecikecek illa ki ama antibiyotik aldıysanız adet gecikmesinde ilk akla gelen şey olmalı.

Arkadaşalr ben antibiyotiği geçen ay adet dömemimde kullandım bu ayda 2 gün adetim geçikti sizce o ilaçlar hala etkisini gösterir mi?

Benim kullandigim antibiyotikler aksine 2 gun one cekdi...rahim enfeksiyon kapmisdi iki tane antibiyotik bi kutu 3 lu fitil vermisdi drum..

Ben adetin bittikten 3 gün sonra doktora gittim fitil antibiyotik ve folik asit verdi 10 gün önce adet olmam lazımdı bugün 11 gün oluyor ilaçlardan etkisi ola bilir mi test yaptım 6 gün önce negatif cıktı kafam karşıtı :-(

Bende 2 gün sadece antibiyotik kullandım arkadaşlar her ay düzenli gelen adetim bu ay gününü şaşırdı ilginç bir durum ..

X