Cilt Bakımı Ürünleri Probee arı sütü kremi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sipru

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
209
1
39
Bayanlar, geçenlerde Eyüp'te bir aktara girmiştim. Sivilceler ve lekeler için bir tavsiye istedim, adam bana arı sütü bal-polen karışımı bir krem verdi. Eve geldim, içindeki kağıtta şunlar yazıyordu;

"Arı sütü ile yapılan birkaç haftalık kürden sonra, yüz ve göğüs gibi vücudun hassas bölgelerindeki cilt üzerinde yapıcı tesirleri görülür. Bilhassa göğüsler sertleşip toplanarak canlı bir şekil almaktadır.

Arı sürü tesiri devamlı olduğundan bu canlılık uzun müddet kalır. Krem cilt hücrelerine derinliğine nüfus ederek besler, canlılık, yumuşaklık ve tabi bir renk verir.

Yapıcı tesirleri neticesinde sivilceleri giderir, adeleleri kuvvetlendirir, iki aylık bir devre içinde yapılacak masajlarla kati bir netice alınır.

Yüz ve boyuna, göğüslere her gece yapılacak masajlarla, cilt pürüzsüz, çok canlı ve sıhhatli bir hal alır. Adeleler kuvvetlenerek göğüs ve umumi hatlar daha cazip bir varlık gösterirler.

Akşamları yatmadan evvel, makyajın kaldırılmasından sonra, ılık suda ıslatılmış bir pamuk, sabuna sürülerek cilt iyice temizlenir. Arı sütü ile yüz ve göz çevresine bir iki dakikalık yapılacak hafif ve devamlı masajlarla, kremin cilde iyice geçmesi sağlanırsa, bu sayede epitelyal hücreleri gençleştirerek, cilde canlılık verir ve bilhassa göz çevresindeki kırışıklıkları giderir, devamlı makyajdan yorulan cilt bu sayede canlı kalarak tazeliğini muhafaza eder."

İşte arkadaşlar, ben bu akşam buna başladım, yüzüm dışında göğüsler için de kullanacağım. Umarım işe yarar ve iyi sonuçlar alabilirim :dance:

kaça aldınız acaba? bir de gramajı ne ve tam markasını yazabilir misiniz internetten almak mümkün mü?

Kaça aldığımı inan hatırlamıyorum, daha başka şeyler de almıştım çünkü, internetten de alınablir mi bilmiyorum, küçük bi araştırma yaparım senin için. Tam markası yazdığım gibi PROBEE Arı Sütü. Minik bişi, hani şu arap kızı gibi kremler var ya, boyutu onlar kadar ama çok yoğun olduğu için cildine çok az alıp yayabiliyorsun.

Canım sanırım çok yaygın kullanılan bişi, çünkü internette çok yerde isminin geçtiğini gördüm...

ben bu kremi aylar önce yine burada bir forumda okumuştum ben doğum yaptıktan sonra göğüs bakımı toparlayıcı olarak kullanmak istedim koca bursayı aradım halada arıyorum yok aktarın dediği bu krem çok az üretiliyor kolay kolay bursaya gelmez diyo içinizde bursada olupta bu kremi bulan varmı lütfen yardım edin bak şimdi kesin bulmam gerekiyo hırs yaptım valla nette kendinal diye biryer var orası satıyo devamlı bakıyorum onunda stoklarında hep yok gözüküyo .

Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU > Kadın & Çocuk Sağlığı > Gebelik > Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar
Gebelikte arı sütü ve arı poleni

Buraya da bir bakın ilginç gelebilir.

Çok tesekkur ederiz, çok merak ettim şimdi, =))

arkadaşlar ben sabah yüzümü kefir sabunuyla yıkadıktan sonra polonezköyden aldığım arı sütü kremini uyguluyorum cildime.
oldukça memnunum.. cildim yumuşak ve sıkı:KK76:

kızlar Naturaline arı sütü kremi kullanan varmı ..bugün aldım başlıcam bakalım

X