Saç Kesim Şekilleri Yılın Saç Modası Küt Dağınık Kesim Mi ,Uzun Havalı Saçlar Mı ??

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Dishe16

gel aşk gel...
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2007
182
0
36
günlerdir kuaförün yollarını aşındırıyorm sözde saçlarımı kestiricem ama herseferinde uçlarından yarım milim aldırarak geri dönüyorm benneyaptımki bengünün yeni modeli yani günümüzün modası küt kesimi çok beyeniyorm ama saçlarımada kıyamıyorm yıllardır uzun saç takıntım var kısacası çok kararsızım aranızda deneyen varsa görüşlerini bilmek istiyorm çünkü fönsüz çok basit duruyor sürekli şekil verilmesi gerekiyor gibi duyumlar aldım fisfisfis yanıtlarınızı bekliyorum :içelim: mucxxxxx

Bence uzun saç ayrı bir hava veriyor insana
şu an saçlarm kısa ama ben uzatmak istiyorum.
Canım bence saçında değişiklik yapmak istiyorsan rengini değiştirebilirsin yada kalıcı iri dalga yaptırabilirsin. Özellikle iri dalgayı ben uzun saçta çok beğeniyorum ki sürekli şekil vermeye gerek kalmıyoor ve çok ta hoş duruyor. Uzatırsam yaptırmayı düşünüyorum. Birde şu da varki senin yüz tipini cilt rengini filan bilmiyorum. Yaptırmak istediğin model yüz tipine uyumlu olmazsa bir şeye benzemez. Tabiki sonuçta saç senin kendin vereceksin kararını umarım yardımcı olmuşumdur.

selam
benimde saçlarım uzundu.ama gür saçım olduğu söylenilemez fakat herşekle istenildiği gibi girer.hatta çoğu özel zamanlarda kuaför ihtiyacımı kendim giderebiliyorum.birde eylül ayında VICTORIA BECKHAM (EBRU GÜNDEŞ)modeli kestirdim saçlarımı hiçde pişman olmadım sürekli fön gerektirmiyor ben rahatım ve herkez çok yakıştığını söyledi.sanırım bu daha çok saçının cinsiyle alakalı bunu en iyi sen bilirsin neticede uzun zamandır saçların uzunsa ve gerçek değişiklik yapmak istiyorsan bence kestir istersen birde rengini değiştir.nasıl olsa uzar...:nazar:

uzun saç her zaman daha iyi ama bu sene dikkatimi çeken küt kesim herkes yaptırıyor victoria beckham modeli...kuaföre gittiğimde nerden baksam en az 3 kişi kestiriyor aynı model benim saçım boyanana kadar.bir kafa geziyor genelde burada insanlar:))))

leydi katılıyorm canım iri dalga hoş oluyor zaman zaman kullanıyorm bende ayrıca evet herkez aynı kuaförden çıkmış gibi bir örnek dolanıyor yağmur :)) en iisi ben rengini değiştiriyim kahve tenime gider die düşünüyorm solaryumlar sağ olsun bronz bir tenim var :)))

ben saçda modaya bakılması taraftarı değilim.
çünkü her insanın yüz ve saç yapısı farklı olduğu için aynı model iki insanda farklı durabiliyor.
bence en moda saç insanın yüzüne en çok yakışan modeldir

Bence uzun saç ayrı bir hava veriyor insana
şu an saçlarm kısa ama ben uzatmak istiyorum.
Canım bence saçında değişiklik yapmak istiyorsan rengini değiştirebilirsin yada kalıcı iri dalga yaptırabilirsin. Özellikle iri dalgayı ben uzun saçta çok beğeniyorum ki sürekli şekil vermeye gerek kalmıyoor ve çok ta hoş duruyor. Uzatırsam yaptırmayı düşünüyorum. Birde şu da varki senin yüz tipini cilt rengini filan bilmiyorum. Yaptırmak istediğin model yüz tipine uyumlu olmazsa bir şeye benzemez. Tabiki sonuçta saç senin kendin vereceksin kararını umarım yardımcı olmuşumdur.

leydicim kalıcı iri dalgayı ilk defa duyuyorum ne kadar cahilim yaa bende dalgalı saçlara bayılıyorum benim saçlarım dümdüz ve açık olarak kullanamıyorum mutlaka fön çektirmem gerek bende yaza iri dalga yaptırayım bari

uzun her zman her döem güzel bence...:tomato::tomato::tomato:

Son düzenleme:
ünlüler hep küt kestiriyor ama onlar canları sıkılınca gıdıp kaynakla uzatıyorlar saclarını.o nedenle kestrmeden once cok ıyı dusunulmesı gerek .cok uzun deıl ama orta uzunlukta modern kesılmıs bı sac benım tercıhım.

sevgili arkadaşım benim saçlarımda uzundu ve birdün canım sıkıldı gittim saçlarımı kestirdim ve çok pişman oldum şimdi çabuk uzaması için birsürü yaglar kullanıyorum.

Bende kestirdim saçlarımı ama çok pişman oldum. Çok uzundu saçlarım çok özledim ya...

Eğer bakabiliyorsanız ben hep uzun saç derim. ama kısa saç modelleri de moda . Üstelik çeşit çeşit. Yüzünüze hangisi yakışıyorsa kestirebilirsiniz. Ben de yeni bir model kestirdim ve çok memnunum. Tabi kuaför de işinin ehli olmalı.

benm de saçlarım uzundu röfle için gittim hadi dedim hazır gitmişken saçımıda kestireyim elimde de bi model vardı istediğim gibi olmadı aslında kuaför kafasına göre kesti gibi küt önlerden uzun bikaç gün sonra bi baktım tvlerde fln herkesin saçı aynı yılın modası olsa gerek fisfisfis yukarda bi arkadaşın dediği gibi tek kafa geziyoruz işte sırnaşık şey tabi herksede yakışmıyo kısa saç insan yüzüne göre kestirmeli ama hep uzun hep uzunda sıkıyo arada değişiklik yapmak lazım kökü bizde nede olsa yine uzar sengözlerimebaksanab

bence de uzun saç insanı sıkıyor hep aynı şekil en iyisi kestirmek bende kestirecem çünkü uzun saçtan çoooookkk sıkıldım. saçlarım kolayda uzamaz ama olsun arada bir değişiklik iyidir.

sakın kesme o güzelim saçını bende bengüye özendim küt kestirdim.günlerdir lanet ediyorum o aklıma :KK43: bengünün saçını ne uğraşarak yapıyorlar.oysaki biz doğal sanıp aldanıyoruz..sakın canım sakın!!

Benim saclarım düz ve siyah hatta yolda durdurup hangi boya diyebile soruyorlar o kadar koyu bi renk. Saclarımı ebey uzun kullandım saclarım duz oldugu için fön derdi de yok hatta bi defasında saclarımı dalgalı yapmaya calısmıstım olmamıstı okulda ki kızlardan biri ilk defa fönsüz geliosun 3senedr okula demişti:) düşünün artık. Neyse bu yaz kısa kestireyim dedim ve kafam da asimetrik kahküllü bi model vardı ve kare yuzluyum kahkul olurdu olmazdı zorla kestrdım kauföre saclarımı ve inanılmaz guzel oldu cok farklı bir hava kattı bana.
O gün erkek arkadasımla bulujacaktık saclarımı bilmyrdu uzaktan baktı bi suzdu resmen suzdu bni sonra ben yaklastıkca bakıslarını kaçırdı. Sonra ona dogru geldiğimi gorunce bir daha baktı bn oldugumu anlamamıs bile o kadar değiştirdi saclar beni ve inanılmaz begendi. Ondan bundan gördugun bi model değil ve tarzına uyduruosan uzun kısa sarı mor farketmez bence insnaın kendine yakıstırması önemli bence.
Benim suanki saclarım cok ucuk ama resmi yerler de kalabına uyduabilyrm ve cok seviyrm sıradan uzun sactan guzeldr bence kısa sac daha dıkkat cekıcıdır.

bence uzun saç en iyisii....hatta beline kadar uzunluktaki düz saçlar süper duruyoo...kendimden biliyom :KK70:

X