Saç Kesim Şekilleri Saç Düzleştiricisi Ile Bukle Yapma (video)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Videoyu göremedim ama
Bende düzleştiriciyle kıvırıp bırakıyorum 10 dk mı almıyor
İşte düzleştiriciyle yapılmış dalgalı saçım.

harikaaa cok cok begendim:asigim:

bende boyle istiyorum ama olmuyo:sm_confused:

hangi duzlestiriciyi kullaniosun cnm?

Teşekkürler canım..
Düzleştiricim babyliss Babyliss ST15TRE Saç Düzleştirici 200 - Saç Şekillendiriciler
Vimjodan yeni almıştım bi kaç aydır kullanıyorum plakası ince olduğu için bunu çok sevdim diğeri kalındı.
Maşadanda daha doğal durduğu için bununla yapıyorum.
Saçımın önleri kısa benim orayı düzleştiriciyle ters yöne bi kere kıvırtıp indiriyorum o şekilde bırakınca dalga oluyor..İlkten zor gelebilir ama yapa yapa inan elin alışıyor ustası oluyorsun.deneyerek anlıyorsun nasıl yapınca nasıl şekil aldığını
ikiye bölüyorum ben saçımı önce bi tarafını sonra bi tarafını yapıp arkaya atıp sallıyorum.
Saçın yarısından alıp düzleştiriciye bi kere elimle dışa doğru döndürüp saç ucuna kadar bekletmeden indiriyorum yavaş yavaş bu kadar kolay gelsin yerimseniben

Son düzenleme:
Teşekkürler canım..
Düzleştiricim babyliss Babyliss ST15TRE Saç Düzleştirici 200 - Saç Şekillendiriciler
Vimjodan yeni almıştım bi kaç aydır kullanıyorum plakası ince olduğu için bunu çok sevdim diğeri kalındı.
Saçımın önleri kısa benim orayı düzleştiriciyle ters yöne bi kere kıvırtıp indiriyorum o şekilde bırakınca dalga oluyor..İlkten zor gelebilir ama yapa yapa inan elin alışıyor ustası oluyorsun.deneyerek anlıyorsun nasıl yapınca nasıl şekil aldığını
ikiye bölüyorum ben saçımı önce bi tarafını sonra bi tarafını yapıp arkaya atıp sallıyorum.
Saçın yarısından alıp düzleştiriciye bi kere elimle dışa doğru döndürüp saç ucuna kadar bekletmeden indiriyorum yavaş yavaş bu kadar kolay gelsin yerimseniben

tesekkur ederim canim
cok sagolopuyorumnanaktan

ya kızlar seda sayanın programındaki dalgalı saçına bitiyorum kuaförüm analmıyor o sacı yapıyor ama aynıs olmuyorr yardım edin kızlar :) o saçın adı ne ve nasıl yapılır bi bilgnz varsa lüütfeeen:)

Seker olmus sari bukleler, bende beceremiyorum bi turlu kendi sacimi yapmayi, baskasinin sacini guzel yapiyorum ama.

Teşekkürler canım..

canım ben bişey sormak istiyorum..şekil vermeden önce ne kullanıyorsun ..ya da şekil verdikten sonra bişey kullanıyor musun?
benim buklelerim 1 saat sonra salınıyor...

Seker olmus sari bukleler, bende beceremiyorum bi turlu kendi sacimi yapmayi, baskasinin sacini guzel yapiyorum ama.
teşekkürler ...

Videoyu göremedim ama
Bende düzleştiriciyle kıvırıp bırakıyorum 10 dk mı almıyor
İşte düzleştiriciyle yapılmış dalgalı saçım.

saçlarının rengine, duruşuna bayıldım. :KK52:
teşekkür ederim canım...

canım ben bişey sormak istiyorum..şekil vermeden önce ne kullanıyorsun ..ya da şekil verdikten sonra bişey kullanıyor musun?
benim buklelerim 1 saat sonra salınıyor...
Kızlar kusura bakmayın buradaki mesajları yeni gördüm özelden de yazmışsınız çok teşekkür ederimm...
Burdanda cvp vereyim yine sormak isteyen olabilir hiç bişey kullanmıyorum ne öncesi ne sonrası .
doğal daha hoşuma gidiyo düşmesini istiyorum ben biraz...

Düzleştiricim philips ve kalın plakası o yüzden çok iyi dalga yapamıyo,ince plakalılar çok güzel yapıyor dalga olayını...

harika olmuş yaaaa ba yıl dım...
tek kelime süper.
bende alıcam düzleştirici ama philips remington ve baby liss arasında kaldım
lütfen bir fikir verin

uwwww..
çok teşekkürler
hemen deneyeceğim :))
ama bnm düzleştiricim 200 derece ısısır var yanmaz mıı??

Ben saaçlarım uzunken düzleştiriciyi elimde döndürüp yapmakla uğrasiyordum böyle saararak daha pratikmiş..
Simdi saçlarim kısa böyle sarmak yerine saçı düzleştiricinin arasına koyup döndürüyorum elimde. Maşadan daha güzel oluyor vallahi.

X