Saç Kesim Şekilleri Saç Düzleştiricisi Ile Bukle Yapma (video)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
çok saol süpersinn..ben de yeni aldım düzleştirici nasıl kullanacağımı bilmiyodum kıvırma için...

ay valla çok sağol.ben alırken satıcı saçımı hem düz yapmıştı hem de bukle yapabiliyosun deyip bukle yapmıştı ama evde uğraş uğraş yapamıyodum.hemen denedim süper oldu çok çokkkkk sağol

arkadaşlar ben denedim ama beceremedim...benim düzleştiricimin eni bu kadar dar değil...geniş acaba onla bi ilgisi olabilir mi????:uhm::uhm::uhm:

arkadaşlar ben denedim ama beceremedim...benim düzleştiricimin eni bu kadar dar değil...geniş acaba onla bi ilgisi olabilir mi????:uhm::uhm::uhm:

Evet bence de onunla ilgili.geniş kıvırdığı için olmuyodur...
Bende geniş almak istiyodum almadım iyi ki almamışım yapmıyomuş

kızlar ben de düzleştirici kullanıyordum ama böle bukle yapıldığını bilmiyordum bukle için maşa almıştım keşke dehe önce göreydim...

bu sadece uçlarını yapmış ben dipten 4 parmak kadar aşağısını bukle yapabiliyorum bu şekilde sarmıyorum hani şu hediye paketlerindeki rafyaları nasıl bıçakla kıvırıyolar aynen öyle saçı maşanın arasına alıp hafif çeviriyorum ve aşağıya indiriyorum bukle bukle oluyor
kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar saçları sararken kaç derece kullanıyorsunuz? ben de düzleştiriciyle maşa yapmayı deneyeyim dedim ama sarmaya çalışırken yanmasın saçlarım çok uzun çünkü, belimde.

saçı sarana kadar yanar gibi geliyo bana
bi de elimi yakarım arada :)
bunu ben de düşünmüştüm olur mu diye ama denemek lazım

çok güzel ama benim düzleştiricim kalın sanırım olmaz ama yine de deneyeceğim..

bi arkadaşım kuaföre yaptırmış bu işlemi, saçları mükemmel olmuş. sordum, düzleştiriciyle yaptı, dedi ve ben şoka girdim. hemen forumda buldum. video için çok teşekkürler, akşam direk deneyeceğim..

saçı ince tutamlar halinde alıp saçın dip kısmından tutup bilegimi yavaşca döndere döndere aşagı dogru çekiyorum..bu videodan daha iyi oluyor..videodakini tek başına yapmak imkansız yoksa saçı yakarıs.birinin size yapması gerekir.benim yaptıgım daha kolay çünkü saçını düzleştirkenki gibi yapıyorsunuz sadece bileginizi dönderiyorsunuz...deneyin derim canlarım...muck

X