Saç Kesim Şekilleri Saç Düzleştiricisi Ile Bukle Yapma (video)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

miraclees

Guru
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
45
1
Merhaba arkadaşlar, ile kıvırcık ve bukle yapamayı soran bazı arkadaşlarımız vardı. Söz ile anlatımı oldukça zor ama videoyu izleyerek rahatlıkla bukle yapabilirler sanırım.

maşa ile farklı bir bukle yapımı

Harika! Gayet pratik! Bukle için ayrı maşa, düzleştirme için ayrı kullanmaya hiç gerek yok :KK70:

önemli değil canım.ama en azından nasıl yapıldığını görebiliyoruz.maşayı saçta daha fazla bekletirsek daha güzel oluyor

YouTube Erişim Engellendi...!

--------------------------------------------------------------------------------

Youtube.com'a erişim mahkeme kararıyla engellendi.

Ankara Cumhuriyet Savcısı Kürşat Kayral, Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak Türkiye'de pek çok kişinin girdiği "youtube.com" sitesine erişimin engellenmesi talebinde bulunmuştu.

Sitede Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret edildiğini ve yapılan yayının durdurulması isteğinin yerine getirilmediğini belirten savcı Kayral, siteye Türkiye'den erişimin yasaklanmasını istedi.

Mahkeme, siteye gerişimi engelleyerek, Türkiye de ilk kez "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun"a muhalefet edildiği gerekçesiyle bir siteyi yasaklanmış oldu.

Ben yurtdisindayim ve görebiliyorum linkleri,Türkiyedeki arkadaslar maalesef youtubeye giris yasaklanmis...

o zaman canım ordan saç düzleşriticisi ile bukle yapma yazsanda linkini koysan buraya..arkadaşlar merak ediyo

Canim youtubeye giris tamamen engellenmis,ben youtubeden link versem yine birsey göremezler..

arkadaşlar şimdi görünüyomu.ben üye girişi yapmadan baktım görünüyo videolar.şimdi nasıl bakarmısınız arkadaşlar

gulpareninde dediği gibi youtubeye türkiyeden erişim yasaklandığı için videoları göremiyorsunuz arkadaşlar

kızlar bu yeni link.burda ulaşılabiliyor. başlığı açan arkadaş tam adresi verirsen biz de görebiliriz. ya da başlığı söyel aratalım.

X