seven kadın mı daha mutlu yoksa; sevilen kadın mı?

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
seven kadın mı daha mutlu, yoksa; sevilen kadın mı? tabiki ikisi olsa daha iyi olur ama sorum bu değil. eveet anladın sen onu a.s

bence sevilen kadın... çünkü el üstünde tutulur, eğer nankör deilse sevildiğinin değerini bilir...

tabikide seven kadın
sevildiği kişiyi sevmiyorsa yaptıkları gözünde sıfırdır.istediği kadar adam kendi parçalasın gözü görmez ki...

sevilen kadın diye düşünüyorum. sevildiği kişiyi sevmiyorsa ne biliyim biraz da olsa sever yani sevilene karsı seviyosunuz sevmemezlik olmuyor.. nefret ayrı mesele tabi. ama unutmayın sevilen kadın el üstünde tutuluyo bence.

bence bir birini seven mutlu olur kızlar,ne kadar seversen sev o bunun farkında değilse canın acır,ne kadar sevilirsen sevil sevmemek canını yakar bazen bazı şeyler yetmez insana ne kadar iyi olursa olsun umarım anlamışsınızdır ne demek istediğimi....:1closedeyes:

bence tabikide seven kadın.düşünsenize sizi sewen birini sewmediğinizde nasıl mutlu olabiirsinizki bide bunun tam tersini düşünün siz sewiyosanız hayat herşeye değer mutlu olursunuz:KK66:

göreceli bi kavram..
sevilen kadın dicem :kahve:
ama sevmediğin biri tarafından değil en azından sevme ihtimali olan biri tarafından olursa ii olur a.s.

bence hem sevsin hem sevilsin,ikisinden birisi olmayinca hep bir taraf yarim kalir,tam anlamiyla bir mutluluk yasanmaz:kahve:

İlle de ikisinden birini seçeceksem seven kadın derim ben. Sevmediğim beni sevse ne oluuur sevmese ne olur. Daha önce sevilen kadın olma kısmını yaşadığım için biliyorum hiç de mutluluk vermiyor insana. Hatta bazen insan kendini suçluyor ben niye onu sevemiyorum da böyle acı veriyorum diye. Aşk acısı bile güzeldir seven sen olunca.:asigim:

İkisi arasında ayrım yapamayacağım malesef.Zorladım kendimi ama olmadı.Yaşamak lazım bilebilmek için.Hem sevilecek hem seveceksin ki mutlu olasın.a.s

Seven kadın ....

Başkasının ne hissettiği önemli değildir... Önemli olan benim ne HİSSETTİĞİM...

Bu yüzden Seven kadın :eek: a.s

Bencede seven kadın...
Seven kadın kendini sevdirir arkadaşlar..
Sevilen kadın ise sevmediği için bezdirir..
:kahve:

bence sevilen kadın
kadın akıllıysa sevildiğini bilir ve karşındakini sever

X