Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi Fondöteni Kullanıyorsunuz?

maybelline.in kopuk fondotenini aldım en son cok guzel hafif ve kalıp gibi değil

ole ureklı kullandıgım bısey yok ama maybelline opuk olan ck guzel tavsıye ederım kapatıyo hemde

her zaman kullanmıyorum sengözlerimebaksanab
fondötensiz daha doğal duruyor makyaj
özel günlerde kullanmak için lafoşun dediğinden almıştımşutarafagitti
çok hafif geröekten ben memnun kaldım :icecream:

her zaman kullanmıyorum sengözlerimebaksanab
fondötensiz daha doğal duruyor makyaj
özel günlerde kullanmak için lafoşun dediğinden almıştımşutarafagitti
çok hafif geröekten ben memnun kaldım :icecream:

gencimm güzelimm diye ne hava atıyon kızımmm:))fondotensiz makyajmı olurmuşş hemm bikeremmmnaniknanik

dertlikız zaten normalde de yapılması gereken öncelikle nemlendirici sürmektir.fondötenin daha pürüzsüz görünmesini saglar.

clarinsin truly mat fondoteni hakkında onceki sayfalarda yazdıgım gibi cok cok iyi bir kapatıcıdır ve cildi yaglı gostermez mat duru bi görünüm verir

gencimm güzelimm diye ne hava atıyon kızımmm:))fondotensiz makyajmı olurmuşş hemm bikeremmmnaniknanik

evet şekerim gencim güzelim seni üzerimtatlicadiarzu:mymeka:
öle bir oluyorki bak ben sana bigün yapıp resmimi yollayayımjeyyar
bundan sonra hep fondötensiz yaparsın cano kafa:icecream:

clarinsin truly mat fondoteni hakkında onceki sayfalarda yazdıgım gibi cok cok iyi bir kapatıcıdır ve cildi yaglı gostermez mat duru bi görünüm verir

sanırım clarins almaya karar verdim..peki durusu nasıl canım hani şu meşhur tabirle kalıp gibi durmuyor dimi.. yüzümde öyle çok fazla kusur yok zaten tek problem yağlı olması.

ya bence cildinde çok büyük kusur olmadıkça kullanmayın isterseniz en pahalısıını,en kalitelisini sürün gene kalıp gibi

bende clarins alcam,genelde bütün yorumlar olumlu kalıp gibi durmuyo diyolar.kullanan arkadşlar fikirlerini yazarsa sevinirim...

everyday kullanan arkadaşlarrrr sizee sesleniyorum ben şimdi bu ücretsiz küçük boyları sipariş ettim 5.05$ ödeme diyorr yaa ordaa onu kapıya geldiğinde dolar olarak mı ödicez yoksa ytl kabul edliyo mu?

iyi ve az miktarda kullanıldıgı sürece fondoten kalıp gibi durmaz benim cildimde kimse fondoten oldgunu anlamıyor ve cildim de maşaalah hiçbir problem de yok cok buyuk sorunlu ciltler tabi kapatmak için daha yogun sürdükleri için bazen kötü görüntü olabiliyor cok sorunlu ciltlilerin bence once bir dermatologa gitmesi gerekiyor ama ufak tefek sivilceleriniz varsa iyi markalar da cok güzel kapatıcı fondotenler vat dedigim gibi clarins truly matte cok güzel bir fondoten ama kuru ciltlilere uygun degil bilginize olsun cnku oil free yani yagsız yerimseniben

max factor un lasting performance 105 numarasını kullanıyorum gerçekten çok memnunum
max factorun çoğu fondoten çeşidi iyi gerçekten

bir de tester olarak lancome un adaptive adlı fondotenini denemiştim o da çok güzeldi...

katılıyorum ben 8 senedir hergün olmak üzere bu fondoteni kullandım aynı ürün ve aynı renk çok doğal ve kesinlikle zararını görmedim hatta geçen yaz tamamen doğal olsun diye eczaneden gio bar mineral diye bir fonoten aldım yani fondotenimi değiştirdim anında komedon ve sivilcelenme yaptı güya dermokozmetik hemen max factor lasting performansa geri döndüm hem kapatıcı hem doğal duruyor hemde hiçbir zararını görmedim

kızlar raw mineralleri diye yeni bare mineral ürünler çıkmış ..duyan varmı aranızda..birde denememiz için ücrets,z gönderiyorlar ve sanırım hiç bir ücret ödemiyorsun...ücretle ilgili hiç bir şey yazmıyor..ben sipariş vericem ama daha sonra ücret ,stewrler diye korkuyorum..nasıl bir şey acaba ..bende şans eseri internette rastladım..

canım adres yok aslında şans eseri çıktı karşıma..yine bu siteye resim koyarken girdiğimiz bir adres varya oraya girmiştim orda gördüm..tanıtımı yapılıyordu..kullananların önceki ve sonraki hallerini koymuşlar çok güzel görünüyordu..zaten yeni bir ürünmüş ve tester için baya bir ürün gönderiyorlar yaklaşık 1 ay kadar kullanabiliyormuşsun onları..

hayatım bildiğim kadarıyla onlar 5 dolar çok bir para değil zaten çok birşey isterlerse geri iade edersin sorun olmaz eğer işe yarar bir ürünse bende denemek isterim

canım işe yarar mı bilemicem ama resimde çok hoş görünüyordu..insanların kullanımdan önceki ve sonraki hallerini koymuşlar ve sonuç mükemmeldi..ama resim sonuçta gerçekte nasıl duruyor bilemem..ya ben adresi bulmaya çalışıyorum şuan dediğim gibi şans eseri çıkmıştı karşıma şimdi yine oraya girdim ama yoktu..mineral bir ürün olması dikkatimi çekti..denemekte fayda var bence...nasıl olsa ürünlerin parası alınmıyor gönderdikleri testerlarda.

bende shiseido nun tüm fondötenlerini tavsiye edebilirim bi de estee lauder double wear ki on senedirsürekli kullanan ve vazgecemeyenleri biliyorum birde birde clinique repeir wear hepsi birbirinden kaliteli kalıcı ve pürüzsüz cilt veriyor

Helena Rubinstein Color Clone kullanıyorum. Elime giysilerime bulaşmıyor.Ayrıca maske görüntüsü ve pullanma yapmıyor bu arada cildim kuruya dönük ve alerjik.

kesinlikle clinique çok memnunum ve sık kullanım için çok ideal cildin hava almasını engellemio

X