Saç Bakım Ürünleri Dax Supergro Sa glendirici bakm ya

kızlar eski bi konu ama dikkatimi çekti
var mı başka kullanan
biri dax demiş
biri supergro ikisi ayrı ürün müfisfisfis

evet tatlım ismi " dax supergro " .ayrı ayrı değil...tek başına dax dersen biryantn filan verirler sana ikisi brleşik...

evet bnde kullandım ve hala da kullanıyorum.uzattı bncede.çünkü bnm saçlarım röfleliydi ve hiç beğenmiyordum doğal rengine dönmesini istiyordum.5ay kdr kullandm kuaförde farketti uzattığını.şuan kendi rengine döndü uçlarımda kaldı sadece boyalar.

merhaba arkadaşlar ne kadara aldınız nerden bulabilirm beyaz kutu dimi uzatan onaran ondanmı kullanıyorsunuz lütfen kullananlar söylerse sevinirim a.s.

Kullanımı

Yıkama işleminden yarım saat veya bir saat öncesinde parmak uclarına az miktarda aldığınız SUPERGRO yu saç derisine sürülerek 10 dk. masaj yapılır.Sadece saç derisine friksiyon yapılması yeterli olacağından, saçın bütününe elde arta kalan SUPERGRO dan sürülür. Haftada minimum 2 kez yapılması tavsiye edilir. Daha fazla yapmanız artı avantajınız olacaktır.

Saç derisine masaj yaparak yedirdiğiniz supergro bir süre sonra başınızda hafif karıncalanma, hareketlenme hissetmenize neden olabilir. Bu, ürünün işlediğini, kan dolaşımını hızlandırdıgını gösterir bu sayede saç hücreleri canlanır, beslenir ve daha hızlı uzamasını sağlar.

Bende şimdi baktım ne işe yarıyormuş diye bu yazıyı buldum..
ıyi bişey gibi duruyor..

DAX SUPER GRO yu bende kullanıyorum sampuanından cok memnun kalmadım ama bakım yagı mukemmel hıc tereddut etmeyın .. Sacı beslıyor dokulmeyı tamamen bıtırıyor ve sacı uzatıyor ... KUCUK YERLERDE KOLAY BULUNAN BIR URUN DEGIL BULSANIZ BILE COK MALIYETLI INTERNET ARACILIGI ILE TEMIN EDEBILIRSINIZ AMA KESINLIKLE SAC PROBLEMI OLANLARIN KULLANMASI GEREK DUZENLI OLARAK BIR SÜRE

Kızlar lütfen İstanbul KArtalda bu daxı bulabileceğim bir yer var mı maltepe ve pendiğe baktım bulamadım hiçbiyerde sadece mavi ve kırmızı kutuları war

kullanmadığım bi bu kalmış sanırım zemuszemus barcelino da kullanıyorum ben ama acaba barcelinodan daha mı ii merak ettim hemen yarın aıp kullanıcam...umarım forum bornovda vardır..

daha once biliyordum ama hic kullanmadim merak ediyorum bu urunu ozel sampuani falanda var

ben kullanıyorum yaklaşık 6-7 aydır dax supergroyu.ayda 2 cm uzuyo başka bi ekstra uzaması yok.zaten saç normalde de ya 1 ya 2 cm uzuyo.sadece saçımın kuruluğunu alması güzel birşey birde yumuşak yapıyo günlerce saçlarınız yumuşacık kalabiliyo

bende askeri yeşilini aldım ,satıcı onu önerdi, katları belirginleştirir bakım yapar kırık uçları onarır yazıyor..üzerinde

Canım asker yeşili olan iki tür var, her ikisi de şekillendirici diye geçiyor. Dax'ın Amerika'daki internet sitesine baktım gayet fazla çeşidi var ama saçın uzamasını sağlayan tek ürünleri Dax Supergro.
Ben alıcam bakalım önümüzdeki günlerde. Zaten Dax'ın mor şekillendiricisini kullanıyordum fönden sonra, saçlarda fönü çok güzel gösteriyor, bunu da bakım ürünü olarak kullanıcam. sositososito

bende dün aldım denildiği gibi arındırması biraz zor kolay sürebilmek için kutunun kapağını açınca üzerine fön tuttum sıvı hale geldi zaten hemen bütün gece beklettim sabah yıkadım arınmadı kururttuktan sonra farkettim tekrar yıkadım ürünü aldığım bayan kuaförünün bile saçındaki değişikliği fark ettiğini söyledi umarım aynısı bendede olur :eek:

ben saçlarımı perşembe günü boyadım ve çok kötü bir renk oldu ama tekrar boyamayacağım için bakım yapayım dedim bana bu ürünü tavsiye ettiler saçlarıda bu arada berbat yıprandı işte perşembeden beri kullanıyorum yanlız ben saçımda baya bi bekletiyorum ve bugün gözlerime inanamadım dibi çıkmıştı saçlarımın bence bakım yağları kadar yorucu değil saçtan çabuk arınıyo ve çok hoş bir kokusu var ve ben daxsi saçıma sürdüğümde buhar da tutuyorum kuaför bakımları öledir ya ama 3 günde baya ilerleme kaydetti saçlarım yumuşacık hiç düşünöeyin kullanın bence

kızlar dax supergro yu aldım, sadece 2 kere kullandım, ilk kullanmamdan 3 gün sonra saçlarımı boyadım. ve bugün boyamın 4.günü, diplerim çıktı=)=) gerçekten bukada etkili olmaya devam eder mi bilmiyorum ama entele-bachelor yağı-çam terebentin-sarımsak-evigen ampul vs... hepsini denedim, hiçbiri dax kadar memnun etmedi. Yumuşaklığı, bakımlı duruşu da cabası=) ayrıca bi tavsiyem var kızlar şampuanınıza 1 çorba kaşığı elma sirkesi ekleyin rengi inanılmaz parlak duruo ve kızıl boyanın ömrünü uzatıo benden söylemesi=)

ben de almayı düşünüyorum. ama satıcı adam saç uzatmaz dedi. kırık oluşumunu engeller saçları sağlıklı yapar dedi yani hızlı uzamasına yardımcı olmazmış.

X