Saç Bakım Ürünleri Dax Supergro Sa glendirici bakm ya

yarennn_21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2006
20
0
DAX SUPERGRO SAÇ GÜÇLENDİRİCİ BAKIM YAĞI' nı kullananlar varmı arkadaşlar?
Saçı 3 kat daha hızlı uzattıgını söylüyorlar.. Gerçekten uzatıyormu? Benim sordugum parfümericilerin bazıları yalan inanmayın diyo, bazılarıda saç derisini beslediği için saçların daha hızlı uzamasını sağlar diyo.. Ama ben güvenipde alamıyorum.. Sonuçta paramı çöpe de atmak istemiyorum.. Kullanan arkadaslar varsa lütfen yorumlarını yazsın benneyaptımki

eet bende duymuştum çok hıslı usattıını peki de harman ne kadar sürede ne kadar usattı?

yaklaşık 1,5- 2 ayda 4 parmak kalınlığında uzadı.bence entele gibi zararlı otları kullanmaktansa bu tarz bakım yağları daha iyi. hem saçı besliyo hemde sağlıklı ve hızlı uzuyo.katı bir yağ kıvamında.kullanın pişman olmayacaksınız.

2 ayda 4 parmak kalınlıında usadısa çok ii:)o zaman bende aliim hemen biopondan daa mı ii acaba..teşekkür edrim cevabın için:)

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için... Benim sordugum beyaz kutuda olanıydı .. Sanırım d. harman'ın kullandıgı da bu ama saçları koparan hangisi bilmiyorum ve çok merak ediyorum açıkcası..

yok arkadaşlar ya beyaz kutu benim dediğim
kopma falan yapmıyo kesinlikle ve yurtdışında saç bakım alanında en çok kullanılan 1 numara bir markadır dax güvenle kullanabilirsiniz

Bende kullanıyorum.Çok memnunum diyebilirim.Saçı uzatmanın yanında kırıkları onarıyor,ince telli saçları daha güçlü yapıyor...a.s

saçınızın ne kadar uzadığını görünce çok mutlu oluyorsunuz kullandığım süre boyunca belime yaklaşmıştı saçlarım
ürünü satın aldığım yerde gördü saçlaromdaki gelişmeyi o dükkanda satış rekoru kırmıştı supergro:sm_cool::sm_cool:

böyle birseye saclarımın ihtiyacı var benneyaptımkialmayı düşünüorm umarm bendede güzel soncular verir :1rolleyes:

d harman nası kullanıosun peki onu haftada kaç kes yapıosun?

şuan kullanmıyorum önceden kullanmıştım daxı
o zamanda haftada 1 kullanıyordum katı yağ şeklinde ürünü saç diplerine masaj yaparak kullandım
uçlarınada uyguluyordum ben
kullandığım sürede uzamasıyla ilgili baya sonuç almıştım

ne kadar tutuluo peki saçta ne kadar tutmuştun sen d harman bunnar kutuda yasıo mu acaba senide meşgul etmiş olmiim bu sorularla kusura bakma..

yaklaşık 1,5- 2 ayda 4 parmak kalınlığında uzadı.bence entele gibi zararlı otları kullanmaktansa bu tarz bakım yağları daha iyi. hem saçı besliyo hemde sağlıklı ve hızlı uzuyo.katı bir yağ kıvamında.kullanın pişman olmayacaksınız.

d.harmancım dün aldım daxımı beyaz kutuda olanını.hemen yaptım öyle zor falan arınmadı. üzerinde 20 dk. bekletin diyor.ama ben 2 saat falan beklettim. sen nekadar bekletiyordun? bide pamukla diplerine sürün diyor ben elimle sürdüm sen nasıl sürdün?? haftada kaç gün kullandın? streçledinmi saçını? amma çok soru sordum demi..inşallah benimde senin saçlarını uzattığını kadar çok uzatır. cevapların için şimdiden teşekkürler hşçkal

d.harmancım dün aldım daxımı beyaz kutuda olanını.hemen yaptım öyle zor falan arınmadı. üzerinde 20 dk. bekletin diyor.ama ben 2 saat falan beklettim. sen nekadar bekletiyordun? bide pamukla diplerine sürün diyor ben elimle sürdüm sen nasıl sürdün?? haftada kaç gün kullandın? streçledinmi saçını? amma çok soru sordum demi..inşallah benimde senin saçlarını uzattığını kadar çok uzatır. cevapların için şimdiden teşekkürler hşçkal

ben de 2 saat civarı tutuyordum bazende 20 dk. sonra giriyordum elimle sürdüm iyice saç diplerine masaj yaparak haftada 1 kez kullandım saçlarımı yağlandırmasından korktum açıkçası
streç falanda kullanmadım zor arınmıyo zaten sürümüde çok kolay ama bildiğimiz bakım yağları gibi akışkan değil ben memnun kaldım umarım sizde farkı görürsünüz kızlar

ben de 2 saat civarı tutuyordum bazende 20 dk. sonra giriyordum elimle sürdüm iyice saç diplerine masaj yaparak haftada 1 kez kullandım saçlarımı yağlandırmasından korktum açıkçası
streç falanda kullanmadım zor arınmıyo zaten sürümüde çok kolay ama bildiğimiz bakım yağları gibi akışkan değil ben memnun kaldım umarım sizde farkı görürsünüz kızlar

teşekkürler cnm. bilgilerin için.inşallah işe yarar .hşkal

X